Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,273 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BANKAAMERIKANEEINVESTIMEVESHA 501,062,176.00 65 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 28,050 2019-06-21 2019-06-24 71521220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI MAJ 2019, PROJEKTI QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, MAREV.BASHK.DHE KONTRATE QERAJE DT 01.03.2019, URDHER NR.493 DT 19.06.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 91,800 2019-06-21 2019-06-24 72021220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PRILL MAJ 2019, PROJEKTI QENDER DITORE PER FEMIJE,FUQ.I FEMIJEVE ROME DHE EGJIPTIANE, MAREV.BASHK.DHE KONTRATE DT 03.01.2019, URDHER NR.391,492 DT 14.05.2019,19.06.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 28,050 2019-06-13 2019-06-14 67921220012019 Shpenzime per qiramarrje ambjentesh BASHKIA KORCE (2122001) QERA AMBIENTI PRILL 2019 PER QENDER KOMUNITARE PER MOSHEN E TRETE, MAREV.BASHKEPUNIMI, KONTRATE QERAJE DT 03.01.2019, URDHER NR.392 DT 14.05.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 11,600 2018-12-27 2018-12-28 129921220012018 Te tjera transferta tek individet BASHKIA KORCE (2122001) BONUS STREHIMI NENTOR,DHJETOR 2018, VKB NR.53 DT 17.05.2018,KONF.NR.622/1 DT 25.05.2018, URDHER NR.800 DT 13.12.2018, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 19,000 2018-10-02 2018-10-03 97421220012018 Te tjera transferta tek individet BASHKIA KORCE (2122001) BONUS STREHIMI MAJ-SHATOR 2018, VKB NR.53 DT 17.05.2018, KONF.NR.622/1 DT 25.05.2018, URDHER NR.603 DT 02.10.2018, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 16,609,414 2018-06-27 2018-06-28 57521220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E PAAFTESISE QERSHOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 16,165,250 2018-05-24 2018-05-25 44421220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI MAJ 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 5,260 2018-05-02 2018-05-03 36621220012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI PRILL 2018, SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 16,216,874 2018-04-25 2018-04-26 33721220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI PRILL 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 21,312 2018-04-03 2018-04-04 24721220012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI MARS 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 16,588,780 2018-03-26 2018-03-27 22221220012018 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE PAAFTESI MUAJI MARS 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 58,385 2018-03-01 2018-03-02 15521220012018 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI SHKURT 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 16,347,326 2018-02-28 2018-03-01 14221220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI MUAJI SHKURT 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 102,000 2018-02-28 2018-03-01 14721220012018 Shpenzime per honorare BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZIME HONORARE NE KUADER TE PROJEKTIT PJESEMARRJE NE PANAIRIN SHQIPERIA PUNON TOKEN,KONSUMO SHQIP,FTESE PER NEGOC.DT 22.11.2017, RAPORT DT 24.11.2017, KONTRATA DT 24.11.2017, URDHER NR.100 DT 15.02.2018 LISTE PAG
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 15,990,624 2018-01-24 2018-01-25 3621220012018 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI JANAR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 2,736,000 2017-12-27 2017-12-28 119821220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE SHPERBLIMI PAK PER FESTAT E FUNDVITIT 2017 SIPAS LISTE PAGESES VKM NR.746 DT 13.12.2017
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 16,321,026 2017-12-21 2017-12-22 117721220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI MUAJI DHJETOR 2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 25,700 2017-12-11 2017-12-12 111621220012017 Te tjera transferta tek individet BASHKIA KORCE (2122001) BONUS STREHIMI SHKRESE NR.329/1 , 686/1, 2040/4 DT 07.06.17, 04.04.17, 10.05.17, VKB NR.8, 64 URDHER NR.826, 831, 832 DT 05.12.2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 16,260,646 2017-11-23 2017-11-24 109121220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E PAAFTESISE MUAJI NENTOR 2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 12,850 2017-11-08 2017-11-09 101521220012017 Te tjera transferta tek individet BASHKIA KORCE (2122001) BONUS STREHIMI SHKRESE NR.329/1 DT 07.06.2017, NR.686/1 DT 04.04.2017, NR.2040/4 DT 10.05.2017,VKB NR.8 DT 25.01.2017, NR.64 DT 25.05.2017 URDHER NR.746,747,748 DT 07.11.2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 15,990,106 2017-10-27 2017-10-30 96521220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI TETOR 2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 12,850 2017-10-05 2017-10-06 91021220012017 Te tjera transferta tek individet BASHKIA KORCE (2122001) BONUS STREHIMI VKB NR.8 DT 25.01.2017,NR.64 DT 25.05.2017, SHKRESE NR.329/1 PROT DT 07.06.2017,NR.686/1 DT 04.04.2017, NR.2040/4 DT 10.05.2017, URDHER NR.638,639,642 DT 03.10.2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 14,925,646 2017-09-21 2017-09-22 86521220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESIE SHTATOR 2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 24,850 2017-09-12 2017-09-13 80421220012017 Te tjera transferta tek individet BASHKIA KORCE (2122001) BONUS STREHIMI GUSHT 2017,QERSHOR-GUSHT 2017 VKB NR.8 DT. 25.01.2017 KONF.NR.82/1 PROT DT 03.02.2017,VKB NR.64 DT 25.05.2017 KONF.NR.475/1 PROT DT 01.06.2017 URDHER NR.534,536,538 DT 08.09.2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 15,099,314 2017-08-22 2017-08-23 75621220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER PAAFTESINE GUSHT 2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 15,267,830 2017-07-21 2017-07-24 65821220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESIA KORRIK 2017
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 53,950 2017-07-04 2017-07-05 57621220012017 Te tjera transferta tek individet BASHKIA KORCE (2122001) BONUS STREHIMI MARS-KORRIK 2017 VKB NR.8 DT 25.01.2017 KONF.82/1 PROT DT 03.02.2017 URDHER NR.388 DT 28.06.2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 15,792,698 2017-06-21 2017-06-23 55321220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI QERSHOR 2017
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 15,409,978 2017-05-24 2017-05-25 44021220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAAFTESI MAJ 2017
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 15,970,902 2017-04-24 2017-04-25 34421220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI MUAJI PRILL 2017
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 15,850,786 2017-03-23 2017-03-27 24421220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAAFTESI MARS 2017
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 15,797,136 2017-01-25 2017-01-26 4821220012017 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAAFTESI MUAJI JANAR 2017
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 16,179,856 2016-12-28 2016-12-28 138421220012016 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE PAAFTESIE DHJETOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 2,804,000 2016-12-28 2016-12-28 137821220012016 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE SHPERBLIME PER PAAFTESINE ,TE VERBRIT E PARATETRAPLEGJIKET SIPAS LISTPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 4,000 2016-12-09 2016-12-12 125421220012016 Te tjera transferta tek individet 2122001 BASHKIA KORCE QERA DHJETOR 2016 URDHER NR.653 DT.07.12.2016 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 30,000 2016-12-02 2016-12-02 123221220012016 Te tjera transferta tek individet 2122001 BASHKIA KORCE DHENIE BONUS STREHIMI TETOR -DHJETOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES URDHER 625 DT 24.11.2016 VKB 96 DT 30.09.2016
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 16,237,594 2016-11-23 2016-11-24 119421220012016 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE PAAFTESIE NENTOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 4,000 2016-11-09 2016-11-10 113821220012016 Te tjera transferta tek individet 2122001 BASHKIA KORCE DHENIE BONUS STREHIMI NENTOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES URDHER 571 DATE 08.11.2016
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 16,000 2016-10-27 2016-10-28 109821220012016 Te tjera transferta tek individet 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE PER DHENIE BONUSI TE STREHIMIT KORRIK-TETOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 4,500 2016-10-24 2016-10-24 106521220012016 Pagese paaftesie 2122001 BASHKIA KORCE PENSION USHQIMOR TETOR 2016 SIPASLISTEPAGESES
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave