Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,322 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ADELCO 522,000.00 4 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) Adel CO Korēe 104,400 2018-05-10 2018-05-11 38721220012018 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) PRODHIM I REVISTES PERIODIKE KORCA, U.P NR.19 DT 10.04.2017, MIRATIM PROCEDURE, RAP.PERMBLEDHES DT 12.07.2017,FORM.NJOFTIM FITUESI DT 12/20.07.2017, KONTRATE DT 28.07.2017, FAT.NR.381 DT 29.12.2017,F.H NR.102 UB31107
Bashkia Korce (1515) Adel CO Korēe 208,800 2018-02-19 2018-02-20 10821220012018 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) PRODHIM I REVISTES KORCA U.P NR.19 DT 10.04.2017, MIRATIM PROC.RAP.PERMBLEDHES,FORM.NJOFTIM FITUESI DT 12.07.2017, KONTRATE DT 28.07.2017, FAT.NR.370, 380 DT 20/29.12.2017, F.H NR.97,101 DT 20/29.12.2017 UB 31107
Bashkia Korce (1515) Adel CO Korēe 104,400 2017-11-10 2017-11-13 102721220012017 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) PRODHIM I REVISTES KORCA U.P NR.19 DT 10.04.2017, MIRATIM PROCEDURE, RAP.PERMBLEDHES DT 12.07.2017, FORM.NJOFTIM FITUESI 20.07.2017, KONTRATE DT 28.07.2017, FAT.NR.286 DT 13.10.2017, F.H NR.74 DT 13.10.2017 UB 31107
Bashkia Korce (1515) Adel CO Korēe 104,400 2017-09-19 2017-09-20 84921220012017 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) PRODHIM I REVISTES PERIODIKE KORCA U.P NR.19 DT 10.04.2017,MIRATIM PROCEDURE,RAP.PERMBLEDHES DT 12.07.2017,FORM.NJOFTIM FITUESI DT 12/20.07.2017, KONTRATE DT 28.07.2017, FAT.NR.214 DT 19.08.2017,F.H.NR.58 DT 21.08.17
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave