Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,322 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
AUTORITETIKOMUNIK.ELEKTRONIK.EPOSTARE 245,000.00 7 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) AUTORITETI KOMUNIK.ELEKTRONIK.E POSTARE Korēe 40,000 2020-02-28 2020-03-02 18921220012020 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER AKEP PER PERDORIMIN E SERIVE NUMERIKE (2 NUMRA JESHIL) PER VITIN 2020, FAT.NR.222584379 DT 07.02.2020, URDHER NR.133 DT 26.02.2020, UB 38004 DT 28.02.2020
Bashkia Korce (1515) AUTORITETI KOMUNIK.ELEKTRONIK.E POSTARE Korēe 40,000 2019-03-12 2019-03-13 27521220012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER 2 NUMRA JESHILE PER VITIN 2019, VKM NR.599 DT 23.07.2010, FAT.NR.222582942 DT 25.02.2019, URDHER NR.180 DT 11.03.2019 UB 35510 DT 12.03.2019
Bashkia Korce (1515) AUTORITETI KOMUNIK.ELEKTRONIK.E POSTARE Korēe 40,000 2018-02-02 2018-02-05 5921220012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDAJ AKEP PER VITIN 2018 FAT.NR.222580978 DT 16.01.2018, URDHER NR.53 DT 01.02.2018 UB 32438 DT 02.02.2018
Bashkia Korce (1515) AUTORITETI KOMUNIK.ELEKTRONIK.E POSTARE Korēe 40,000 2017-01-18 2017-01-19 1321220012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2122001-BASHKIA KORCE PAGESE PER 2 NUMRA JESHILE LIK.FAT.NR.SERIE 162154358 DT.11.01.2017, URDHER NR.10 DT.16.01.2017 URDHER BLERJE NR.29851 DT.18.01.2017
Bashkia Korce (1515) AUTORITETI KOMUNIK.ELEKTRONIK.E POSTARE Korēe 5,000 2016-03-24 2016-03-25 27021220012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE SHPENZIME PER RINOVIM EMRI DOMAIN FAT.162152331 DT 04.02.16
Bashkia Korce (1515) AUTORITETI KOMUNIK.ELEKTRONIK.E POSTARE Korēe 40,000 2016-03-07 2016-03-07 19121220012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE PAGESE PER NR.JESHIL SIPAS VKM-se 599 FAT.162152465, 162152464 DT 18.02.16
Bashkia Korce (1515) AUTORITETI KOMUNIK.ELEKTRONIK.E POSTARE Korēe 40,000 2015-03-27 2015-03-30 17421220012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE PAGESE PER NUMER JESHIL VITI 2015 NR125224887 NR.125224886 DATE 18.03.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave