Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,726 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ARTANSIMA 2,864,241.00 32 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) ARTAN SIMA Korēe 5,000 2019-12-03 2019-12-04 145321220012019 Paga baze BASHKIA KORCE (2122001) URDH.SEK.NDAJ DEBITORIT F.BEBRI, VENDIM NR.41 2015 3328 (560) PROT DT 22.09.2015, URDH.SEK.NR.830 018 REGJ DT 26.04.2018
Bashkia Korce (1515) ARTAN SIMA Korēe 5,000 2019-11-04 2019-11-05 131621220012019 Paga baze BASHKIA KORCE (2122001) URDH.SEKUES.NDAJ DEBITORIT F.BEBRI, VENDIM NR.41 2015 3328 (560) PROT DT 22.09.2015, URDH.SEKUES.NR.830 018 REGJ DT 26.04.2018, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) ARTAN SIMA Korēe 5,000 2019-10-02 2019-10-03 117421220012019 Paga baze BASHKIA KORCE (2122001) URDH.SEKUESTRO NDAJ DEBITORIT F.BERBI, VENDIM NR.41 2015 3328 (560) PROT DT 22.09.2015, URDH.SEKUES.NR.830 18 REGJ DT 10.11.2015, SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) ARTAN SIMA Korēe 5,000 2019-09-02 2019-09-03 103721220012019 Paga baze BASHKIA KORCE (2122001) URDH.SEKUEST.NDAJ DEBITORIT F.BEBRI, VENDIM NR.41 2015 3328 (560) PROT DT 22.09.2015, URDH.SEKUES.NR.830 018 REGJ DT 26.04.2018, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) ARTAN SIMA Korēe 5,000 2019-08-01 2019-08-02 91921220012019 Paga baze BASHKIA KORCE (2122001) URDH.SEKUES.NDAJ DEBITORIT F.BEBRI, VENDIM NR.41 2015 3328 (560) PROT DT 22.09.2015, URDH.SEK.NR.830 018 REGJ DT 26.04.2018
Bashkia Korce (1515) ARTAN SIMA Korēe 5,000 2019-07-01 2019-07-02 78321220012019 Paga baze BASHKIA KORCE (2122001) URDH.SEKUESTRO NDAJ DEBITORIT F.BEBRI, NR.VENDIMI 41 2015 3328 (560) PROT DT 22.09.2015, URDH.SEKUES.NR.830 018 REGJ DT 26.04.2018, NR.830 015 REGJ DT 10.11.2015, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) ARTAN SIMA Korēe 5,000 2019-06-03 2019-06-05 65721220012019 Paga baze BASHKIA KORCE (2122001) URDH.SEKUESTRO NDAJ DEBITORIT F.BEBRI, VENDIM NR.41 2015 3328 (560) DT 22.09.2015, URDH.SEKUES.NR.830 018 REGJ DT 26.04.2018, LISTE PAGESA MAJ 2019
Bashkia Korce (1515) ARTAN SIMA Korēe 5,000 2019-05-02 2019-05-03 52021220012019 Paga baze BASHKIA KORCE (2122001) NDALESE PAGE, URDH.SEK.NDAJ DEBITORIT F.BEBRI, VENDIM NR.41 2015 3328 (560) PROT DT 22.09.2015, URDH.SEK.NR.830 018 REGJ DT 26.04.2018, LISTE PAGESA PRILL 2019
Bashkia Korce (1515) ARTAN SIMA Korēe 109,800 2019-04-25 2019-04-26 48921220012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE TARIFE PERMBARIMORE PER VENDIMIN NR.41 2018 1782 (598) DT 17.05.2018, PADITES D.AZISLLARI,FAT.NR.909 DT 02.04.2019,GJ.AUDITI NR.36 DT 31.01.19,URDHER NR.235 DT 27.03.19 UB 35894
Bashkia Korce (1515) ARTAN SIMA Korēe 36,000 2019-04-25 2019-04-26 49021220012019 Shpenzime per kompensime te tjera te papaguara BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE TARIFE PERMBARIMORE PER VENDIMIN NR.828 (361) DT 18.05.2018, PADITES JOEL KONSTRUKSION, FAT.NR.906 DT 01.04.2019,GJ.AUDITI NR.310 DT 04.10.2018, URDHER NR.236 DT 27.03.2019 UB 35893
Bashkia Korce (1515) ARTAN SIMA Korēe 421,053 2019-03-27 2019-03-28 35321220012019 Shpenzime per kompensime te tjera te papaguara 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE V.GJYQI NDAJ JOEL KONSTRUKSION, VENDIM I GJYK.ADM.TE SHKALLES SE PARE KORCE NR.828 (361) DT 18.05.2018, SHK.PERMB.NR.13333/018 REGJ DT 15.01.2019,GJ.AUDITI NR.310 DT 04.10.2018,URDHER NR.235 DT 27.03.19 UB35633
Bashkia Korce (1515) ARTAN SIMA Korēe 715,000 2019-03-27 2019-03-28 35221220012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE VENDIM GJYQI NDAJ D.AZISLLARI, VENDIM I GJYK.SE RRETHIT GJYQ.KORCE NR.41 2018 1782 (598) DT 17.05.2018,SHK.PERMB.NR.1426/019 REGJ DT 15.01.2019,GJ.AUDITI NR.36 DT 31.01.19, URDHER NR.236 DT 27.03.2019 UB 35632
Bashkia Korce (1515) ARTAN SIMA Korēe 100,000 2019-03-20 2019-03-21 32121220012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE VENDIM GJYQI NDAJ D.AZISLLARI, VENDIM I GJYK.SE RRETHIT GJYQ.KORCE NR.41 2018 1782 (598) DT 17.05.2018,SHK.PERMB.NR.1426/019 REGJ DT 15.01.2019,GJ.AUDITI NR.36 DT 31.01.19, URDHER NR.201 DT 19.03.2019 UB 35572
Bashkia Korce (1515) ARTAN SIMA Korēe 100,000 2019-03-07 2019-03-08 26821220012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna BASHKIA KORCE (2122001) VENDIM GJYQI NDAJ D.AZISLLARI,VENDIM I GJYKATES SE RRETHIT KORCE NR.41 2018 1782 (598) DT 17.05.18, SHK.PERMB.NR.1426/019 REGJ DT 15.01.2019,GJ.AUDITI NR.36 DT 31.01.19,URDHER NR.117 DT 25.02.2019, UB 35468
Bashkia Korce (1515) ARTAN SIMA Korēe 5,000 2019-03-01 2019-03-05 23121220012019 Paga baze BASHKIA KORCE (2122001) URDH.SEKUESTRO NDAJ DEBITORIT F.BEBRI, VENDIM NR.41 2015 3328 (560) PROT DT 22.09.2015, URDHER SEK.NR.830 18 REGJ DT 26.04.2018
Bashkia Korce (1515) ARTAN SIMA Korēe 5,000 2019-02-01 2019-02-04 10021220012019 Paga baze BASHKIA KORCE (2122001) ZBATIM URDH.SEKUESTRO F.BEBRI, VEDNIM NR.41 2015 3328 (560) PROT DT 22.09.2015, NR.830-018 REGJ DT 26.04.2018
Bashkia Korce (1515) ARTAN SIMA Korēe 5,000 2019-01-07 2019-01-08 1221220012019 Paga baze BASHKIA KORCE (2122001) URDH.SEKUESTRO NDAJ DEBITORIT F.BEBRI, NR.VENDIMI 41 2015 3328 (560) PROT DT 22.09.2015, URDH.SEKUESTRO NR.830 18 REGJ DT 26.04.2018
Bashkia Korce (1515) ARTAN SIMA Korēe 5,000 2018-12-03 2018-12-04 118021220012018 Paga baze BASHKIA KORCE (2122001) URDHER SEKUES.NDAJ DEBITORIT F.BEBRI, VENDIM NR.41-2015-3328 (560) PROT DT 22.09.2015, URDH.SEK.NR.830-018 REGJ DT 26.04.2018
Bashkia Korce (1515) ARTAN SIMA Korēe 5,000 2018-11-01 2018-11-02 110621220012018 Paga baze BASHKIA KORCE (2122001) URDH.SEK.NDAJ DEBITORIT F.BEBRI, VENDIM NR.41-2015-3328 (560) PROT DT 22.09.2015, URDHER SEKUES.NR.830-018 REGJ DT 26.04.2018,SIPAS LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) ARTAN SIMA Korēe 198,224 2018-10-16 2018-10-17 100821220012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM GJYQI NR.1982 DT 16.11.2015 NDAJ V.TASI,VENDIM GJYK.SE APELIT NR.127 DT 26.04.2017, SHK.PERMB.NR.995-018 REGJ DT 30.05.2018, GJ.AUDITI DT 14.05.2018, URDHER NR.634 DT 12.10.2018, UB 34343 DT 16.10.2018
Bashkia Korce (1515) ARTAN SIMA Korēe 5,000 2018-10-01 2018-10-02 96521220012018 Paga baze BASHKIA KORCE (2122001) URDH.SEKUESTRO NDAJ DEBITORIT F.BEBRI , NR.VENDIMI 41-2015-3328 (560) PROT DT 22.09.2015, URDHER NR.830-18 REGJ DT 26.04.2018 LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) ARTAN SIMA Korēe 5,000 2018-09-03 2018-09-04 85421220012018 Paga baze BASHKIA KORCE (2122001) NDALESE PAGE NDAJ FERDINAND BEBRI SIPAS URDH.SEK.NR.830-018 REGJ DT 26.04.2018, VENDIM NR.41-2015-3328 (560) PROT DT 22.09.2015
Bashkia Korce (1515) ARTAN SIMA Korēe 150,000 2018-08-07 2018-08-08 75421220012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VEND. GJYQI NDAJ VIOLA G. TASI,VEND. NR.1982 DT 16.11.2015,URDH. EKZ. NR.2189 DT 16.11.2015, VEND. NR.127 DT 26.04.2017,SHKR PERMB. NR 995-018 REGJ. DT 30.05.2018, URDH.469 DT 02.08.2018,GJ.AUD 2831 DT 14.5.18
Bashkia Korce (1515) ARTAN SIMA Korēe 100,000 2018-07-05 2018-07-06 60721220012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM GJYQI NDAJ V.TASI NR.1982 DT 16.11.2015, VENDIM I GJYKATES SE APELIT NR.127 DT 26.04.2017, SHK.PERMB.NR.995-018 REGJ DT 30.05.2018, GJ.AUDITI NR.2831 DT 14.05.2018,URDHER NR.401 DT 04.07.2018, UB 33641
Bashkia Korce (1515) ARTAN SIMA Korēe 5,000 2018-07-02 2018-07-03 58521220012018 Paga baze BASHKIA KORCE (2122001) URDHER SEK.NDAJ DEBITORIT F.BEBRI SIPAS VENDIMIT NR.41-2015-3328 (560) PROT DT 22.09.2015, URDHER SEK.NR.830-18 REGJ DT 26.04.2018
Bashkia Korce (1515) ARTAN SIMA Korēe 244,200 2018-06-18 2018-06-19 52121220012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM GJYQI NR.1982 DT 16.11.2015 NDAJ V.TASI, SHKRESE PERMBARIMORE NR.995-018 REGJ DT 30.05.2018, GJURME AUDITI DT 14.05.2018, URDHER NR.354 DT 14.06.2018, UB 33503 DT 18.06.2018
Bashkia Korce (1515) ARTAN SIMA Korēe 5,000 2018-06-01 2018-06-04 49521220012018 Paga baze BASHKIA KORCE (2122001) URDHER SEKUESTRO NDAJ DEBITORIT FERDINAND BEBRI, NR.830-018 REGJ, VENDIM NR.41-20115-3328 (560) PROT DT 22.09.2015
Bashkia Korce (1515) ARTAN SIMA Korēe 100,000 2018-05-16 2018-05-17 40621220012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM GJYQI NR.1982 DT 16.11.2015 NDAJ V.TASI, SHKRESE PERMBARIMORE NR.995-018 REGJ DT 19.04.2018, GJURME AUDITI DT 14.05.2018, URDHER NR.284 DT 14.05.2018, UB 33185 DT 16.05.2018
Bashkia Korce (1515) ARTAN SIMA Korēe 5,000 2018-05-02 2018-05-03 37521220012018 Paga baze BASHKIA KORCE (2122001) URDHER SEKUESTRO NDAJ DEBITORIT FERDINAND BEBRI, NR.830-018 REGJ, VENDIM NR.41-20115-3328 (560) PROT DT 22.09.2015
Bashkia Korce (1515) ARTAN SIMA Korēe 258,712 2016-05-30 2016-05-30 55021220012016 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna BASHKIA KORCE ZBATIM VENDIM GJYQI NR.91 DT 07.03.2014 NR.454-014 REGJ + TASKA PERMBARIMORE NE FAVOR TE HEKURAN DENASI
Bashkia Korce (1515) ARTAN SIMA Korēe 100,000 2015-07-14 2015-07-15 45021220012015 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna BASHKIA KORCE ZBATIM VENDIM GJYQI NR.41-2012-3246 (1869) KREDITOR M.CIKO
Bashkia Korce (1515) ARTAN SIMA Korēe 141,252 2015-04-21 2015-04-22 23921220012015 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna BASHKIA KORCE ZBATIM VENDIM GJYQI NR.41-2012-3246(1869) MCIKO
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave