Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,322 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
AROILCOMPANY 9,957,734.00 15 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) AROIL COMPANY Korēe 1,655,697 2020-02-21 2020-02-24 16521220012020 Karburant dhe vaj BASHKIA KORCE (2122001) BLERJE KARBURANT (NAFTE, BENZINE), U.P NR.37 DT 19.12.2018, BULETIN NR.5 DT 04.02.2019, KONTRATE DT 28.01.2020, FAT.NR.48, 49 DT 05.02.2020, F.H NR.3,4 DT 05.02.2020, P.V MARR.DOR.DT 05.02.2020, UB37816
Bashkia Korce (1515) AROIL COMPANY Korēe 98,543 2020-01-31 2020-02-03 58521220012019 Karburant dhe vaj BASHKIA KORCE (2122001) BLERJE KARBURANT (BENZINE), U.P NR.37 DT 19.12.2018, BULETIN NR.5 DT 04.02.2019, KONTRATE DT 10.10.2019, FAT.NR.843 DT 10.12.2019, F.H NR.104 DT 22.10.2019, URDH.MARR.DOR.DHE P.V DT 12.12.2019, U B 37118
Bashkia Korce (1515) AROIL COMPANY Korēe 893,160 2020-01-31 2020-02-03 158621220012019 Karburant dhe vaj - Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim BASHKIA KORCE (2122001) BLERJE KARBURANT, NAFTE, U.P NR.37 DT 19.12.2018, BULETIN NR.5 DT 04.02.2019, KONTRATE DT 07.11.2019, FAT.NR.844 DT 12.12.2019, F.H NR.105 DT 12.12.2019, P.V MARR.DOR.DT 14.11.2019, UB 37358
Bashkia Korce (1515) AROIL COMPANY Korēe 893,160 2019-12-24 2019-12-26 152021220012019 Karburant dhe vaj - Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim BASHKIA KORCE (2122001) BLERJE KARBURANT, NAFTE, U.P NR.37 DT 19.12.2018, BULETIN NR.5 DT 04.02.2019, KONTRATE DT 07.11.2019, FAT.NR.773 DT 14.11.2019, F.H NR.85 DT 14.11.2019, P.V MARR.DOR.DT 14.11.2019, UB 37358
Bashkia Korce (1515) AROIL COMPANY Korēe 67,212 2019-12-24 2019-12-26 151921220012019 Karburant dhe vaj BASHKIA KORCE (2122001) BLERJE KARBURANT, BENZINE, U.P NR.37 DT 19.12.2018, BULETIN NR.5 DT 04.02.2019, KONTRATE DT 10.10.2019, FAT.NR.772 DT 14.11.2019, F.H NR.86 DT 14.11.2019, P.V MARR.DOR.DT 14.11.2019, UB 37118
Bashkia Korce (1515) AROIL COMPANY Korēe 573,069 2019-12-20 2019-12-23 142321220012019 Karburant dhe vaj BASHKIA KORCE (2122001) BLERJE KARBURANT (NAFTE), U.P NR.37 DT 19.12.2018, BULETIN NR.5 DT 04.02.2019, KONTRATE DT 23.05.2019, FAT.NR.711 DT 22.10.2019, F.H NR.77 DT 22.10.2019, P.V MARR.DOR.DT 22.10.19, UB 36107
Bashkia Korce (1515) AROIL COMPANY Korēe 73,495 2019-11-26 2019-11-27 142421220012019 Karburant dhe vaj BASHKIA KORCE (2122001) BLERJE KARBURANT (BENZINE), U.P NR.37 DT 19.12.2018, BULETIN NR.5 DT 04.02.2019, KONTRATE DT 10.10.2019, FAT.NR.712 DT 22.10.2019, F.H NR.78 DT 22.10.2019, URDH.MARR.DOR.DHE P.V DT 22.10.2019, UB 37118
Bashkia Korce (1515) AROIL COMPANY Korēe 693,684 2019-10-15 2019-10-16 120921220012019 Karburant dhe vaj BASHKIA KORCE (2122001) BLERJE KARBURANT (NAFTE), U.P NR.37 DT 19.12.2018, RAP.PERMB.MIRATIM RPOCEDURE,FORM.NJOFTIM FITUESI DT 28.01.2019,KONTRATE DT 23.05.2019, FAT.NR.643 DT 19.09.2019, F.H NR.71 DT 19.09.2019, BULETIN NR.51,5 UB 36107
Bashkia Korce (1515) AROIL COMPANY Korēe 685,044 2019-09-12 2019-09-13 106821220012019 Karburant dhe vaj BASHKIA KORCE (2122001) BLERJE KARBURANT (NAFTE), U.P NR.37 DT 19.12.2018, RAP.PERMB.MIRATIM RPOCEDURE,FORM.NJOFTIM FITUESI DT 28.01.2019,KONTRATE DT 23.05.2019, FAT.NR.579 DT 13.08.2019, F.H NR.60 DT 13.08.2019, BULETIN NR.51,5 UB 36107
Bashkia Korce (1515) AROIL COMPANY Korēe 685,098 2019-08-08 2019-08-09 93121220012019 Karburant dhe vaj BASHKIA KORCE (2122001) BLERJE KARBURANT (NAFTE), U.P NR.37 DT 19.12.2018, RAP.PERMB.MIRATIM RPOCEDURE,FORM.NJOFTIM FITUESI DT 28.01.2019,KONTRATE DT 23.05.2019, FAT.NR.485 DT 12.07.2019, F.H NR.52 DT 12.07.2019, BULETIN NR.51,5 UB 36107
Bashkia Korce (1515) AROIL COMPANY Korēe 723,105 2019-07-01 2019-07-02 78821220012019 Karburant dhe vaj BASHKIA KORCE (2122001) BLERJE KARBURANT (NAFTE), U.P NR.37 DT 19.12.2018, RAP.PERMB.MIRATIM RPOCEDURE,FORM.NJOFTIM FITUESI DT 28.01.2019,KONTRATE DT 23.05.2019, FAT.NR.366 DT 01.06.2019, F.H NR.38 DT 03.06.2019, BULETIN NR.51,5 UB 36107
Bashkia Korce (1515) AROIL COMPANY Korēe 882,300 2019-04-23 2019-04-24 45521220012019 Karburant dhe vaj - Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim BASHKIA KORCE (2122001) BLERJE KARBURANTI, U.P NR.37 DT 19.12.2018, RAP.PERMB.MIRATIM PROCEDURE,FORM.NJOFTIM FITUESI DT 28.01.2019, KONTRATE DT 12.03.2019, FAT.NR.127,128 DHE F.H NR.14,15 DT 15.03.2019, BULETIN NR.51,5 UB 35543
Bashkia Korce (1515) AROIL COMPANY Korēe 25,198 2019-02-20 2019-02-21 19221220012019 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit BASHKIA KORCE (2122001) LARJE AUTOMJETI, U.P NR.5 DT 02.03.2018, FTESE OFERTE, P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 01.03.2018, P.V VLERSIMI DT 06.03.2018, KONTRATE DT 07.03.2018,FAT.NR.10 DT 28.12.2018 UB 35404 DT 20.02.19
Bashkia Korce (1515) AROIL COMPANY Korēe 36,625 2018-12-27 2019-01-07 129621220012018 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit BASHKIA KORCE (2122001) LARJE AUTOMJETE U.P NR.5 DT 02.03.2018, FTESE OFERTE, P.V LLOG.F.LIMIT DT 01.03.2018, P.V VLERES.DT 06.03.2018, FAT.NR.4 DT 09.10.2018, UB 35121 DT 27.12.18
Bashkia Korce (1515) AROIL COMPANY Korēe 1,972,344 2018-02-09 2018-02-12 8021220012018 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim BASHKIA KORCE (2122001) BLERJE KARBURANT AMENDAMENT KONTRATE DT 19.01.2018, FAT.NR.62 DT 29.01.2018, F.H NR.05 DT 29.01.2018 UB 32406
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave