Transaksion Thesari 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 4,500 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit. Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre. Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston çdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet çdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyçe. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojnë fondet e alokuara
  • Sa paguhet për shërbime dhe projekte të caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar çdo institucion
  • Sa para janë paguar në intervale të caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
ANSIG 937,240.00 19 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Bashkia Korce (1515) ANSIG Korçe 55,300 2018-08-09 2018-08-10 76521220012018 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit BASHKIA KORCE (2122001) SIGURACION MJETI ME TARGA AA730OG AA730SK KO713A U.P NR.31 DT 20.07.2018, FTESE PER OFERTE, P.V FONDI LIMIT DT 20.07.2018, P.V VLERESIMI DT 25.07.2018, POLICE NR.72,NR 73 NR 74 DT 26.07.2018, UB 33896 DT 09.08.2018
Bashkia Korce (1515) ANSIG Korçe 29,500 2018-08-02 2018-08-06 73621220012018 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit BASHKIA KORCE (2122001) SIGURACION MJETI U.P NR.27 DT 03.07.2018, FTESE PER OFERTE, P.V VLERESIMI DT 05.07.2018, FAT.NR.63 DT 06.07.2018, UB 33850 DT 02.08.2018
Bashkia Korce (1515) ANSIG Korçe 48,000 2018-08-01 2018-08-02 72521220012018 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit BASHKIA KORCE (2122001) SIGURACION MJETI U.P NR.25 DT 22.06.2018, FTESE PER OFERTE, P.V FONDI LIMIT DT 21.06.2018, P.V VLERESIMI DT 26.06.2018, POLICE NR.55,56 DT 26.06.2018, UB 33836 DT 01.08.2018
Bashkia Korce (1515) ANSIG Korçe 73,080 2017-12-21 2017-12-27 117421220012017 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit BASHKIA KORCE (2122001) SIGURACION MJETI U.P NR.102, 103 DT 20.11.2017,FTESE PER OFERTE DT 20.11.2017, PROCES VERBALE DT 22.11.2017, FAT.NR.66, 67 DT 22.11.2017 UB 32166 DT 21.12.2017
Bashkia Korce (1515) ANSIG Korçe 66,400 2017-10-17 2017-10-18 94321220012017 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER SIGURACION AUTOMJETI ME TARGE AA904GR,AA135PT, AA714HF U.P NR 69 I FT PER OF DT 12.09.2017, P.V DT 14.09.2017 POLICE NR 89 NR 90 DT 15.09.2017 POLICE NR 93 DT 21.09.2017 U.B NR 31531 DT 17.10.2017
Bashkia Korce (1515) ANSIG Korçe 28,450 2017-10-17 2017-10-18 94521220012017 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER SIGURACION AUTOMJETIT ME TARGE AA536LN URDHER.PROKURIMI NR 68 I FTESE PER OFERTE DT 12.09.2017, PROCESVERBAL DT 14.09.2017 POLICE NR 91 DT 18.09.2017 U.B NR 31534 DT 17.10.2017
Bashkia Korce (1515) ANSIG Korçe 74,400 2017-08-09 2017-08-10 72421220012017 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER SIGURACION AUTOMJETI ME TARGE KO8326B, KO8327B, AA730OG, KO713A, U.P NR 61 I FT PER OF DT 31.07.2017, P.V DT 02.08.2017, FAT NR 70, 71, 72, 73 DT 02.08.2017, U.B NR 31158
Bashkia Korce (1515) ANSIG Korçe 53,700 2017-07-17 2017-07-18 63421220012017 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit BASHKIA KORCE (2122001) SIGURACION AUTOMJETI U.P NR.51 DT 07.07.2017 FTESE OFERTE DT 07.07.2017 P.V DT 11.07.2017 FAT.NR.278 DT 11.07.2017 UB 31019 17.07.2017
Bashkia Korce (1515) ANSIG Korçe 48,000 2017-06-19 2017-06-20 53321220012017 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit BASHKIA KORCE (2122001) SIGURACION AUTOMJETI U.P NR.43 DT 05.06.2017 FTESE OFERTE DT 05.06.2017 P.V DT 07.06.2017 FAT.50, 51 DT 07.06.2017 UB 30841 19.06.2017
Bashkia Korce (1515) ANSIG Korçe 29,580 2016-12-16 2016-12-19 130121220012016 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit 2122001 BASHKIA KORCE SIGURACION AUTOMJETI FAT NR.SERIE 23022228 DATE 14.12.2016 U.PROK.NR.87 E FT/OFERTE DT.13.12.2016 PORCES.DT.14.12.2016 U.B.NR.1301 DT.16.12.2016
Bashkia Korce (1515) ANSIG Korçe 28,500 2016-11-03 2016-11-03 111321220012016 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit 2122001 BASHKIA KORCE SIGURACION MJETI FAT 2202918 DATE 21.10.2016
Bashkia Korce (1515) ANSIG Korçe 31,700 2016-09-06 2016-09-06 88921220012016 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit 2122001 BASHKIA KORCE SIGURACION MAKINE FAT 2077466-2077467 DATE 26.08.2016
Bashkia Korce (1515) ANSIG Korçe 77,350 2016-07-12 2016-07-12 70321220012016 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit BASHKIA KORCE SIGURACION MAKINE FAT.72-76 DT 30.06.16
Bashkia Korce (1515) ANSIG Korçe 16,450 2016-05-17 2016-05-18 48721220012016 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit 2122001 BASHKIA KORCE SIGURACION MAKINE FAT 50 DATE 10.05.2016
Bashkia Korce (1515) ANSIG Korçe 23,750 2016-03-25 2016-03-25 27221220012016 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit BASHKIA KORCE SIGURACION MAKINE FAT.23 DT 15.03.16
Bashkia Korce (1515) ANSIG Korçe 48,400 2015-11-16 2015-11-17 90221220012015 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit BASHKIA KORCE & NJ.ADM.MOLLAJ SIGURACION MAKINE FAT.175, 176 DT 12.11.15
Bashkia Korce (1515) ANSIG Korçe 126,700 2015-10-21 2015-10-22 78421220012015 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit BASHKIA KORCE SIGURACION MAKINE FAT.149,148,151,152,154,150 DT 18.09.15
Bashkia Korce (1515) ANSIG Korçe 62,000 2015-08-10 2015-08-11 50721220012015 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit BASHKIA KORCE SIGURACION MAKINE FAT.114,115, 116, 113 DT 24.07.15
Bashkia Korce (1515) ANSIG Korçe 15,980 2015-04-15 2015-04-16 20221220012015 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit BASHKIA KORCE SIGURACION MAKINE FAT 1531462 DATE 07.04.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave