Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,322 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ALMOKONSTRUKSION 145,738,315.00 20 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) ALMO KONSTRUKSION Korēe 4,228,733 2019-09-25 2019-09-26 112521220012019 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala - Garanci te vitit te meparshem per sipermarje punimesh,Te Dala BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE 5 PERQIND GARANCI OBJEKTI REHAB.URBAN,NDRICIM,GJELB.NE ZONA TE NDRYSHME TE QYTETIT,KONT.DT 18.05.17,SIT.PERF.DT 18.08.17,P.V KOL.DT 31.08.17,CERT.PERH.MARR.DOR.DT 02.09.2019, URDH.NR.787 DT 17.09.2019
Bashkia Korce (1515) ALMO KONSTRUKSION Korēe 14,013,552 2019-05-14 2019-05-15 56421220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) SIST.ASF.NE RRUG. E NJA (FSH.POROD,BULG,BIRANJ,GOSK.POSH.MOR.) U.P NR.23 DT 20.6.18,MIR.PROC.RAP.PERMB.FORM.NJOF.FIT.DT 17.8.18,KONT.DT 04.9.18,SIT.PERF.DT 12.11.18,AKT KOL,CERT.MARR.PERK.DOR.FAT.7 DT 8.12.18 UB34013
Bashkia Korce (1515) ALMO KONSTRUKSION Korēe 7,522,773 2019-05-03 2019-05-06 53621220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) SIST.ASF.NE RRUG. E NJA (FSH.POROD,BULG,BIRANJ,GOSK.POSH.MOR.) U.P NR.23 DT 20.6.18,MIR.PROC.RAP.PERMB.FORM.NJOF.FIT.DT 17.8.18,KONT.DT 04.9.18,SIT.PERF.DT 12.11.18,AKT KOL,CERT.MARR.PERK.DOR.FAT.7 DT 8.12.18 UB34013
Bashkia Korce (1515) ALMO KONSTRUKSION Korēe 5,174,020 2019-04-05 2019-04-08 39121220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) SIST.ASF.NE RRUG. E NJA (FSH.POROD,BULG,BIRANJ,GOSK.POSHTE,MORAVE) U.P NR.23 DT 20.06.18,MIR.PROC.RAP.PERMB.FORM.NJOF.FIT.DT 17.08.18,KONT.DT 04.09.18,SIT.PERF.DT 12.11.18,AKT KOL,CERT.MARR.PERK.DOR. FAT.7 DT 8.12.18
Bashkia Korce (1515) ALMO KONSTRUKSION Korēe 1,029 2019-04-05 2019-04-08 39021220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) SIST.ASF.NE RRUG.E NJA (FSH.PORODINE,BULG.BIRANJ,GOSK.POSHTE,MORAVE) U.P NR.23 DT 20.06.2018, RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 17.08.2018, KONTRATE DT 04.09.2018,SIT.NR.1,FAT.NR.5 DT 09.10.2018 UB 34013
Bashkia Korce (1515) ALMO KONSTRUKSION Korēe 1,057,684 2019-01-09 2019-03-11 1621220012019 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE 5 PERQIND GARANCI OBJEKTI: RIKONS.I RRUGES VOSKOPOJE LEKAS LOTI I, KONTRATE DT 09.08.2016, SIT.PERF.DT 28.10.2016, AKT KOLAUDIMI DT 03.11.2016, CERT.MARR.DOREZIM DT 05.11.2018, URDHER NR.803 DT 17.12.2018
Bashkia Korce (1515) ALMO KONSTRUKSION Korēe 2,848,971 2019-02-08 2019-02-11 14421220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) SIST.ASF.NE RRUGET E NJA (FSHATRAT PORODINE,BULG.BIRANJ,GOSK.POSHTE,MORAVE) U.P NR.23 DT 20.06.2018, RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 17.08.2018, KONTRATE DT 04.09.2018, SIT.NR.1, FAT.NR.5 DT 09.10.2018
Bashkia Korce (1515) ALMO KONSTRUKSION Korēe 1,057,684 2019-01-09 2019-01-15 1621220012019 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE 5 PERQIND GARANCI OBJEKTI: RIKONS.I RRUGES VOSKOPOJE LEKAS LOTI I, KONTRATE DT 09.08.2016, SIT.PERF.DT 28.10.2016, AKT KOLAUDIMI DT 03.11.2016, CERT.MARR.DOREZIM DT 05.11.2018, URDHER NR.803 DT 17.12.2018
Bashkia Korce (1515) ALMO KONSTRUKSION Korēe 2,851,029 2018-12-26 2018-12-28 126521220012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) SIST.ASF.NE RRUGET E NJA FSH.PORODINE,BULGAREC,BIRANJ,GOSK.POSHTE,MORAVE,U.P NR.23 DT 20.06.18,MIRATIM PROC.RAP.PERMB.FORM.NJOFTIM FIT.DT 17.08.2018,KONT.DT 04.09.2018,SIT.NR.1,FAT.NR.5 DT 09.10.18,P.V ETJ UB 34013
Bashkia Korce (1515) ALMO KONSTRUKSION Korēe 6,540,896 2018-10-26 2018-10-29 108421220012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) SIST.ASF.NE RRUGET E NJA (FSH.BULGAREC,BIRANJ,GOSK.POSHTE,MORAVE) U.P NR.23 DT 20.06.2018,RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 17.08.2018,KONTRATE DT 04.09.2018,FAT.NR.5 DT 09.10.18,SIT.NR.1,P.V, UB 34013
Bashkia Korce (1515) ALMO KONSTRUKSION Korēe 2,385,925 2018-07-06 2018-07-09 61721220012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) REHAB.URBAN, NDRICIM,GJELBERIM, NE ZONA TE NDRYSHME TE QYTETIT KORCE, U.P NR.14 DT 08.03.2017, MIRATIM PROC.RAP.PERMB.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 15.05.2017, KONTRATE DT 18.05.2017,FAT.10 DT 6.10.17,SIT.PERF
Bashkia Korce (1515) ALMO KONSTRUKSION Korēe 21,473,330 2018-04-12 2018-04-13 27821220012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) REHAB.URBAN NDRICIM GJELBERIM NE ZONA TE NDRYSHME TE QYTETIT, U.P NR.14 DT 08.03.2017, MIRATIM PROC.RAP.PERMBLEDHES,FORM.NJOFTIM FITUESI DT 15.05.2017, KONTRATE DT 18.05.2017,FAT.NR.10 DT 06.10.2017, SIT.PERFUNDIMTAR
Bashkia Korce (1515) ALMO KONSTRUKSION Korēe 6,725,512 2017-08-29 2017-08-30 77721220012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) REHABILITIMI URBAN,NDRICIM,GJELBERIM NE ZONA TE NDRYSHME NE QYTET U.P NR.14 DT 08.03.2017, MIRATIM PROCEDURE,RAP.PERMBLEDHES,FORM.NJOFTIM FITUESI DT 15.05.2017, KONTRATE DT 18.05.2017,SIT.NR.3 FAT.NR.6 DT 11.08.2017
Bashkia Korce (1515) ALMO KONSTRUKSION Korēe 20,072,208 2017-08-09 2017-08-10 71921220012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) REHAB.URBAN,NDRICIM,GJELBERIM NE ZONA TE NDRYSHME NE QYTET U.P NR.14 DT 08.03.2017 MIRATIM PROCEDURE,RAP.PERMBLEDHES,FORM.NJOFTIM FITUESI 15.05.2017 KONTRATE 18.05.2017 SIT.NR.1 02.07.2017 FAT.5 31.07.2017 UB 30649
Bashkia Korce (1515) ALMO KONSTRUKSION Korēe 29,688,963 2017-07-14 2017-07-17 63121220012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) REHAB.URBAN,NDRICIM,GJELBERIM NE ZONA TE NDRYSHME NE QYTET U.P NR.14 DT 08.03.2017 MIRATIM PROCEDURE,RAP.PERMBLEDHES,FORM.NJOFTIM FITUESI 15.05.2017 KONTRATE 18.05.2017 SIT.NR.1 02.07.2017 FAT.4 02.07.2017 UB 30649
Bashkia Korce (1515) ALMO KONSTRUKSION Korēe 6,305,198 2016-11-10 2016-11-11 115221220012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2122001 BASHKIA KORCE URDHER BLERJE NR.28491 RIKONSTRUKSION I RRUGES VOSKOPOJE-LEKASKONTRATE DT.09.08.2016 SIT.PERFUNDIMTAR NGA FILLIMI DERI NE FUND PROCESVERBALI KOLAUDIMI DT.03.11.2016 LIK.I FAT.NR.07 DATE 28.10.2016
Bashkia Korce (1515) ALMO KONSTRUKSION Korēe 940,382 2016-11-09 2016-11-10 114121220012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2122001 BASHKIA KORCE RIKONSTRUKSION I RRUGES VOSKOPOJE LEKAS LOTI I LIKUJDIM FAT 06 DATE 30.09.2016 (PJESA E MBETUR) SITUACION NR.2 KONTRATE 09.08.2016
Bashkia Korce (1515) ALMO KONSTRUKSION Korēe 4,322,485 2016-10-25 2016-10-26 107421220012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2122001 BASHKIA KORCE RIKONSTRUKSION I RRUGES VOSKOPOJE-LEKAS LIK.PJESOR IFAT.NR.6 DATE 30.09.2016
Bashkia Korce (1515) ALMO KONSTRUKSION Korēe 5,177,515 2016-10-07 2016-10-07 99321220012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2122001 BASHKIA KORCE RIKONSTRUKSION IRRUGES VOSKOPOJE LEKAS LOTI 1 FAT 5 DATE 05.09.2016(DIFERENCE E MBETUR)
Bashkia Korce (1515) ALMO KONSTRUKSION Korēe 3,350,426 2016-09-14 2016-09-15 91521220012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2122001 BASHKIA KORCE RIKONSTRUKSION RRUGA VOSKOPOJE LEKAS FAT 05 DATE 05.09.2016
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave