Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,726 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ALBKORCA2002 109,077,569.00 21 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) ALB KORCA 2002 Korēe 4,530,415 2019-11-20 2019-11-21 139421220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera per konstruksionin e rrugeve, urave, rrjeteve BASHKIA KORCE (2122001) SKEMAT UJITESE ,U.P NR.249 DT 02.04.19,RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOF.FIT. DT 10.06.19,KONT.DT 18.06.2019,SIT.PERF.DT 18.09.19,FAT.NR.224 DT 19.11.19,BUL.NR.14,24,25,37,P.V KOL.P.V NDRYSH.VOL.CER.PERK.M.DOR.UB36362
Bashkia Korce (1515) ALB KORCA 2002 Korēe 1,932,895 2019-10-25 2019-10-28 126221220012019 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala - Garanci te vitit te meparshem per sipermarje punimesh,Te Dala BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE 5 PERQIND GARANCI OBJEKTI REHAB.I ZONAVE INFORMALE LGJ.17,18 FUNDI I PARKUT RINIA, KONT.DT 18.05.17,SIT.PERF.DT 17.08.17, AKT KOL.DT 10.09.17, CERT.MARR.DOR.DT 04.10.19, URDH.NR.992 DT 23.10.2019
Bashkia Korce (1515) ALB KORCA 2002 Korēe 3,936,124 2019-09-24 2019-09-25 112021220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera per konstruksionin e rrugeve, urave, rrjeteve BASHKIA KORCE (2122001) SKEMAT UJITESE, U.P NR.249 DT 02.04.2019, RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 10.06.2019, KONTRATE DT 18.06.2019,SIT.NR.2 DT 01.09.19, FAT.NR.218 DT 20.09.2019, BULETIN NR.14,24,25,37, UB 36362
Bashkia Korce (1515) ALB KORCA 2002 Korēe 2,721,066 2019-09-16 2019-09-17 107321220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera per konstruksionin e rrugeve, urave, rrjeteve BASHKIA KORCE (2122001) SKEMAT UJITESE , U.P NR.249 DT 02.04.2019, RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 10.06.2019, KONTRATE DT 18.06.2019, SIT.NR.1 DT 19.08.19, FAT.NR.216 DT 19.08.2019, BUL.NR.14,24,25,37, UB36362
Bashkia Korce (1515) ALB KORCA 2002 Korēe 8,247,785 2019-09-11 2019-09-12 105321220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) REHAB.URBAN I RRUGEVE NE LAGJET E QYTETIT, U.P NR.246 DT 02.04.2019,RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 03.06.2019, SIT.NR.1 DT 29.08.2019, FAT.NR.217 DT 10.09.2019, BUL.NR.14,23,25 UB 36283
Bashkia Korce (1515) ALB KORCA 2002 Korēe 282,627 2019-06-25 2019-06-26 73721220012019 Garanci te vitit te meparshem per sipermarje punimesh,Te Dala BASHKIA KORCE (2122001) PAG.5 PERQIND GARANCI OBJ.SIST.NGROHJE PER DHOMAT E ZHVESHJES (RIKUAL.URBAN I ZONES PERRETH QYT.SE FEMIJEVE),KONT.DT 20.12.2017,SIT.PERF.DT 08.04.2018,AKT KOL.DT 18.04.18,CERT.MARR.DOR.DT 17.05.19,URDH.500 DT20.06.19
Bashkia Korce (1515) ALB KORCA 2002 Korēe 1,062,196 2019-01-09 2019-03-11 1521220012019 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala - Garanci te vitit te meparshem per sipermarje punimesh,Te Dala BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE 5 PERQIND GARANCI OBJEKTI: REHAB.I RRJETIT TE KANALEVE UJITES, KONTRATE DT 21.03.2017, SIT.PERF.DT 21.04.2017, AKT KOLAUDIMI DT 24.05.2017, CERT.MARR.DOREZIM DT 01.11.2018, URDHER NR.808 DT 17.12.2018
Bashkia Korce (1515) ALB KORCA 2002 Korēe 61,735 2019-01-28 2019-01-29 6721220012019 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE 5 PERQ.GARANCI OBJEKTI: SIST.ASFALTIM I TERRITORIT PRAPA PALLATIT TE KINEZEVE, KONTRATE DT 17.11.2016,SIT.PERF.DT 16.12.2016,AKT KOLAUDIMI DT 23.12.2016, CERT.MARRJE NE DOREZIM DT 28.12.2018,URDH.42 DT 25.1.19
Bashkia Korce (1515) ALB KORCA 2002 Korēe 1,062,196 2019-01-09 2019-01-15 1521220012019 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala - Garanci te vitit te meparshem per sipermarje punimesh,Te Dala BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE 5 PERQIND GARANCI OBJEKTI: REHAB.I RRJETIT TE KANALEVE UJITES, KONTRATE DT 21.03.2017, SIT.PERF.DT 21.04.2017, AKT KOLAUDIMI DT 24.05.2017, CERT.MARR.DOREZIM DT 01.11.2018, URDHER NR.808 DT 17.12.2018
Bashkia Korce (1515) ALB KORCA 2002 Korēe 3,133,083 2018-12-27 2019-01-07 131221220012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera per konstruksionin e rrugeve, urave, rrjeteve BASHKIA KORCE (2122001) SKEMA UJITESE ME KANALET E GJANCIT,11 KAN.SEK.DHE VEPRA UJITESE,REHAB.I PJES.I SKEMES UJIT.REZ.GJANC,U.P 2 DT 20.01.17,MIR.PROC.RAP.PERMB.FORM.NJOF.FIT.DT 18.04.2017,SIT.PERF.FAT.209 DT 05.11.18,AKT KOL,CERT.PERK.M.D
Bashkia Korce (1515) ALB KORCA 2002 Korēe 202,614 2018-07-09 2018-07-10 62221220012018 Garanci te vitit te meparshem per sipermarje punimesh,Te Dala BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE 5 PERQ.GARANCI PER OBJEKTIN:SIST.I RRUGEVE DYTESORE MIDIS PARCELAVE BUJQESORE, SIT.PERF.DT 23.07.2016, AKT KOLAUDIMI DT 28.07.2016, CERT.MARRJE DOREZIM DT 19.06.2018, URDHER NR.410 DT 06.07.2018
Bashkia Korce (1515) ALB KORCA 2002 Korēe 13,164,077 2018-07-06 2018-07-09 61621220012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) REHAB.I ZONAVE INFORMALE (LGJ.18,17 FUNDI I PARKUT RINIA) U.P NR.15 DT 08.03.2017, MIRATIM PROC.RAP.PERMBLEDHES.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 04.05.2017, KONTRATE DT 18.05.2017,FAT.NR.154 DT 06.12.2017(DIFERENCA),SIT.PERF.
Bashkia Korce (1515) ALB KORCA 2002 Korēe 1,442,194 2018-05-29 2018-05-30 47421220012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - paisje qe sigurojne energji BASHKIA KORCE (2122001) SISTEMIM NGROHJE PER DHOMAT E ZHVESHJES (RIKUAL.URBAN I ZONES PERRETH QYT.SE FEMIJEVE) U.P NR.38 DT 08.11.2017,MIRATIM PROC.RAP.PERMB.FORM.NJOF.FITUESI DT 12.12.2017,KONTRATE 20.12.2017,FAT.172 DT 28.05.2018,UB 32219
Bashkia Korce (1515) ALB KORCA 2002 Korēe 13,173,845 2018-04-06 2018-04-10 27121220012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) REHAB.I ZONAVE INFORMALE LGJ.18,17 FUNDI I PARKUT RINIA, U.P NR.15 DT 08.03.2017, MIRATIM PROC.RAP.PERMBLEDHES,FORM.NJOFTIM FITUESI DT 04.05.2017,KONTRATE DT 18.05.2017, SIT.PERF.DT 17.08.2017, FAT.NR.154 DT 06.12.17
Bashkia Korce (1515) ALB KORCA 2002 Korēe 3,927,708 2018-03-09 2018-03-12 17021220012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - paisje qe sigurojne energji BASHKIA KORCE (2122001) SIST.NGROHJE PER DHOMAT E ZHVESHJES (RIKUALIF.URBAN I ZONES PERRETH QYT.SE FEMIJEVE) U.P NR.38 DT 08.11.2017,MIRATIM PROC.RAP.PERMB.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 12.12.2017,KONTRATE DT 20.12.2017, FAT.NR.184 DT 06.03.2018
Bashkia Korce (1515) ALB KORCA 2002 Korēe 10,782,444 2018-02-15 2018-02-16 8821220012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrjeteve BASHKIA KORCE (2122001) REHAB.I RRJETIT TE KANALEVE UJITES BASHKIA KORCE U.P NR.70 DT 26.10.2016, MIRATIM PROC.RAP.PERMBLEDHES,FORM.NJOFTIM FITUESI DT 07.03.2017, KONTRATE DT 21.03.2017, FAT.NR.142 DT 06.10.2017,SIT.PERF.DT 21.04.2017 ETJ
Bashkia Korce (1515) ALB KORCA 2002 Korēe 14,605,568 2017-09-13 2017-09-14 82221220012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera per konstruksionin e rrugeve, urave, rrjeteve BASHKIA KORCE (2122001) SKEMA UJITESE ME KANALET E GJANCIT 11 KANALE SEK.DHE VEPRA ARTI,REHAB. I PJESSHEM I SKEMES UJITESE TE REZ.TE GJANCIT U.P 2 DT 20.1.2017,MIRATIM PROC.RAP.PERMB.FORM.NJOFT.FITUESI 18.4.2017 KONT.2.5.2017 FAT.137 4.9.17
Bashkia Korce (1515) ALB KORCA 2002 Korēe 10,387,087 2017-07-13 2017-07-14 615221220012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) REHABILITIM I ZONAVE INFORMALE (LGJ.18,17 FUNDI I PARKUT RINIA) U.P NR.15 DT 08.03.2017 MIRATIM PROCEDURE, RAP.PERMBLEDHES, FORM.NJOFTIM FITUESI DT 04.05.2017 KONTRATE 18.05.2017 SIT.NR.1 FAT.NR.129 DT 07.07.2017
Bashkia Korce (1515) ALB KORCA 2002 Korēe 9,399,277 2017-05-30 2017-05-31 45221220012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrjeteve BASHKIA KORCE (2122001) REHABILITIM I RRJETIT TE KANALEVE UJITES BASHKIA KORCE U.P NR.70 DT 26.10.2016, MIRATIM PROCEDURE,RAPORT PERMBLEDHES,NJOTIM FITUESI DT 07.03.2017, KONTRATE 21.03.2017,SIT.NR.1 10.04.2017,FAT.122 DT 03.05.2017 UB30205
Bashkia Korce (1515) ALB KORCA 2002 Korēe 1,172,967 2017-03-02 2017-03-03 16721220012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) SISTEMIM ASFALTIM I TERRITORIT PRAPA PALLATIT TE KINEZEVE U.P 67 DT 07.10.2016 KONTRATE 17.11.2016 SITUACION PERFUNDIMTAR FAT.111 DT 30.12.2016 UB 29164
Bashkia Korce (1515) ALB KORCA 2002 Korēe 3,849,666 2016-09-05 2016-09-06 88221220012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2122001 BASHKIA KORCE SISTEMIM I RRUGEVE DYTESORE MIDIS PARCELAVE BUJQESORE FAT 100 DATE 12.08.2016
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave