Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,322 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ALBEN2SECURITY-SHPK 105,093,991.00 131 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 945,125 2020-05-22 2020-05-26 48121220012020 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes BASHKIA KORCE (2122001) ROJE OBJEKTI NENTOR 2019, U.P NR.87 DT 12.02.2019, BULETIN NR.13 DT 01.04.2019, KONTRATE DT 27.03.2019, FAT.NR.219 DT 30.11.2019, URDHER NR.286 DT 21.05.2019, UB 35646
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 976,629 2020-05-22 2020-05-26 48321220012020 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes BASHKIA KORCE (2122001) ROJE OBJEKTI DHJETOR 2019, U.P NR.87 DT 12.02.2019, BULETIN NR.13 DT 01.04.2019, KONTRATE DT 27.03.2019, FAT.NR.247 DT 31.12.2019, URDHER NR.287 DT 21.05.2019, UB 35646
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 321,966 2020-05-22 2020-05-26 48421220012020 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes BASHKIA KORCE (2122001) ROJE OBJEKTI DHJETOR 2019, U.P NR.87 DT 12.02.2019, BULETIN NR.13 DT 01.04.2019, KONTRATE DT 07.06.2019, FAT.NR.248 DT 31.12.2019, URDHER NR.287 DT 21.05.2019, UB 36230
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 311,580 2020-05-22 2020-05-26 48221220012020 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes BASHKIA KORCE (2122001) ROJE OBJEKTI NENTOR 2019, U.P NR.87 DT 12.02.2019, BULETIN NR.13 DT 01.04.2019, KONTRATE DT 07.06.2019, FAT.NR.220 DT 30.11.2019, URDHER NR.286 DT 21.05.2019, UB 36230
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 321,966 2020-01-31 2020-02-03 157121220012019 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes BASHKIA KORCE (2122001) ROJE OBJEKTI TETOR 2019, U.P NR.87 DT 12.02.2019, RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 26.03.2019, KONT.DT 07.06.2019, BULETIN NR.7,13, FAT.NR.200 DT 31.10.2019, UB 36230
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 976,629 2020-01-31 2020-02-03 157021220012019 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes BASHKIA KORCE (2122001) ROJE OBJEKTI TETOR 2019, U.P NR.87 DT 12.02.2019, RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 26.03.2019, KONT.DT 27.03.2019, BULETIN NR.7,13, FAT.NR.199 DT 31.10.2019, UB 35646
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 945,125 2019-10-30 2019-10-31 129521220012019 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes BASHKIA KORCE (2122001) ROJE OBJEKTI SHTATOR 2019, U.P NR.87 DT 12.02.2019, RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 26.03.2019, KONT.DT 27.03.2019, BULETIN NR.7,13, FAT.NR.177 DT 30.09.2019, UB 35646
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 311,580 2019-10-30 2019-10-31 129621220012019 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes BASHKIA KORCE (2122001) ROJE OBJEKTI SHTATOR 2019, U.P NR.87 DT 12.02.2019, RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 26.03.2019, KONT.DT 07.06.2019, BULETIN NR.7,13, FAT.NR.178 DT 30.09.2019, URDH.NR.932 DT 24.10.19, UB 36230
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 976,629 2019-09-27 2019-09-30 114621220012019 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes BASHKIA KORCE (2122001) ROJE OBJEKTI GUSHT 2019, U.P NR.87 DT 12.02.2019, RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 26.03.2019, KONT.DT 27.03.2019, BULETIN NR.7,13, FAT.NR.157 DT 31.08.2019, UB 35646
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 321,966 2019-09-27 2019-09-30 114721220012019 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes BASHKIA KORCE (2122001) ROJE OBJEKTI GUSHT 2019, U.P NR.87 DT 12.02.2019, RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 26.03.2019, KONT.DT 07.06.2019, BULETIN NR.7,13, FAT.NR.158 DT 31.08.2019, URDH.NR.838 DT 26.09.19, UB 36230
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 321,966 2019-09-13 2019-09-16 107221220012019 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes BASHKIA KORCE (2122001) ROJE OBJEKTI KORRIK 2019, U.P NR.87 DT 12.02.2019, RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 26.03.2019, KONT.DT 07.06.2019, BULETIN NR.7,13, FAT.NR.137 DT 31.07.2019, UB 36230
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 976,629 2019-09-13 2019-09-16 107121220012019 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes BASHKIA KORCE (2122001) ROJE OBJEKTI KORRIK 2019, U.P NR.87 DT 12.02.2019, RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 26.03.2019, KONT.DT 27.03.2019, BULETIN NR.7,13, FAT.NR.136 DT 31.07.2019, UB 35646
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 850,952 2019-08-06 2019-08-07 92721220012019 Te tjera transferime korrente BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NE ROLIN E AGJENTIT TAT. PER MBLEDH E TAR.SE PARKIMIT ME PAGESE NE RRUGE, KONTR. DT 27.06.2014, AKT RAK.DT 03/17/27.06.2019,FAT.NR.122,123,124 DT 07.07.2019, URDH NR.670 DT 06.08.2019, UB 36677 DT 06.08.2019
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 249,199 2019-07-29 2019-07-30 88621220012019 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes BASHKIA KORCE (2122001) ROJE OBJEKTI QERSHOR 2019, U.P NR.87 DT 12.02.2019, RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 26.03.2019, KONT.DT 07.06.2019, BULETIN NR.7,13, FAT.NR.117 DT 30.06.2019, URDH.NR.642 DT 26.07.19, UB 36230
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 945,125 2019-07-29 2019-07-30 88521220012019 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes BASHKIA KORCE (2122001) ROJE OBJEKTI QERSHOR 2019, U.P NR.87 DT 12.02.2019, RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 26.03.2019, KONT.DT 27.03.2019, BULETIN NR.7,13, FAT.NR.116 DT 30.06.2019, URDH.NR.642 DT 26.07.19, UB 35646
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 83,450 2019-07-24 2019-07-25 86121220012019 Te tjera transferime korrente BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NE ROLIN E AGJENTIT TATIMOR PER MBLEDHJEN E TAR.SE PARKIMIT ME PAGESE NE RRUGE, KONTRATE DT 27.06.2014, AKT RAK.DT 28.06.2019,FAT.NR.115 DT 30.06.2019, URDHER NR.610 DT 22.07.2019, UB 36607 DT 24.07.2019
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 945,125 2019-06-27 2019-06-28 74821220012019 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes BASHKIA KORCE (2122001) ROJE OBJEKTI, U.P NR.87 DT 12.02.2019,RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 26.03.2019, KONT.DT 27.03.2019, BULETIN NR.7,13, FAT.NR.81 DT 31.05.2019, URDH.NR.524 DT 26.06.19, UB 35646
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 951,456 2019-06-19 2019-06-20 70621220012019 Te tjera transferime korrente BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NE ROLIN E AGJENTIT TATIMOR PER MBLEDHJEN E TAR.SE PARKIMIT ME PAGESE NE RRUGE, KONTRATE DT 27.06.2014, FAT.NR.74,85,90 DT 23/31.05.2019,URDHER NR.473 DT 13.06.2019, UB 36345 DT 19.06.2019
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 1,102,645 2019-05-28 2019-05-29 63421220012019 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes BASHKIA KORCE (2122001) ROJE OBJEKTI, U.P NR.87 DT 12.02.2019, RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 26.03.2019, KONT.DT 27.03.2019, BULETIN NR.7,13, FAT.NR.61 DT 30.04.2019, URDH.NR.443 DT 27.05.19, UB 35646
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 760,874 2019-05-24 2019-05-27 61721220012019 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes BASHKIA KORCE (2122001) ROJE OBJEKTI MARS 2019, U.P NR.41 DT 22.12.2017, RAP.PERMB.MIRATIM RPOC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 01.02.2018,KONTRATE DT 05.02.2019, FAT.NR.40 DT 27.03.2019, BUL.NR.52,5 UB 35291
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 873,800 2019-05-17 2019-05-23 58321220012019 Te tjera transferime korrente BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NE ROLIN E AGJENTIT TATIMOR PER MBLEDHJEN E TAR.SE PARKIMIT ME PAGESE NE RRUGE, KONTRATE DT 27.06.2014, FAT.NR.55,56 DT 23/25.04.2019, URDHER NR.409 DT 16.05.2019,AKT RAKORDIME, UB 36037 DT 17.05.2019
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 1,024,254 2019-04-25 2019-04-26 48121220012019 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes BASHKIA KORCE (2122001) ROJE OBJEKTI U.P NR.41 DT 22.12.2017, RAP.PERMB.MIRATIM RPOC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 01.02.2018,KONTRATE DT 31.12.2018, FAT.NR.17 DT 06.02.2019, BUL.NR.52,5 UB 35169
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 702,346 2019-04-25 2019-04-26 48221220012019 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes BASHKIA KORCE (2122001) ROJE OBJEKTI SHKURT 2019 U.P NR.41 DT 22.12.2017, RAP.PERMB.MIRATIM RPOC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 01.02.2018,KONTRATE DT 05.02.2019, FAT.NR.31 DT 28.02.2019, BUL.NR.52,5 UB 35291
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 792,200 2019-04-11 2019-04-12 41421220012019 Te tjera transferime korrente BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NE ROLIN E AGJ.TATIMOR PER MBLEDH.E TAR.SE PARKIMIT ME PAG.NE RRUGE, KONTRATE DT 27.06.2014, FAT.NR.34,35 DT 23/25.03.2019, URDHER NR.285 DT 10.04.2019 UB 35756 DT 11.04.19
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 833,000 2019-03-26 2019-03-27 34021220012019 Te tjera transferime korrente BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NE ROLIN E AGJENTIT TATIMOR PER MBLEDHJEN E TAR.SE PARKIMIT ME PAGESE NE RRUGE, KONTRATE DT 27.06.2014, FAT.NR.19,32 DT 23/28.02.2019, URDHER NR.208 DT 21.03.2019, UB 35620 DT 26.03.2019
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 547,400 2019-02-12 2019-02-13 15121220012019 Te tjera transferime korrente BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NE ROLIN E AGJENTIT TATIMOR PER MBLEDHJEN E TAR.SE PARKIMIT ME PAGESE NE RRUGE, KONTRATE DT 27.06.2014, FAT.NR.4 DT 23.01.2019, URDHER NR.78 DT 11.02.2019, UB 35337 DT 12.02.2019
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 860,526 2019-02-11 2019-02-12 15021220012019 Te tjera transferime korrente BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NE ROLIN E AGJENTIT TATIMOR PER MBLEDHJEN E TAR.SE PARKIMIT ME PAGESE NE RRUGE, KONTRATE DT 27.06.2014, FAT.NR.233,212,211 DT 22/24/31.12.2018, URDHER NR.76 DT 07.02.2019, UB 35310 DT 11.02.2019
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 292,532 2019-02-08 2019-02-11 12021220012019 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes BASHKIA KORCE (2122001) ROJE OBJEKTI U.P NR.41 DT 22.12.2017,MIRATIM PROC.RAP.PERMB.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 01.02.2018,KONTRATE DT 01.06.2018, FAT.NR.183 DT 31.10.2018, BULETIN NR.52,5 UB 33391
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 2,556,933 2019-02-08 2019-02-11 12221220012019 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes BASHKIA KORCE (2122001) ROJE OBJEKTI U.P NR.41 DT 22.12.2017,MIRATIM PROC.RAP.PERMB.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 01.02.2018,KONTRATE DT 09.02.2018, FAT.NR.204 DT 30.11.2018, BULETIN NR.52,5 UB 32520
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 292,532 2019-02-08 2019-02-11 12321220012019 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes BASHKIA KORCE (2122001) ROJE OBJEKTI U.P NR.41 DT 22.12.2017,MIRATIM PROC.RAP.PERMB.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 01.02.2018,KONTRATE DT 01.06.2018, FAT.NR.205 DT 30.11.2018, BULETIN NR.52,5 UB 33391
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 36,710 2019-02-08 2019-02-11 12121220012019 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes BASHKIA KORCE (2122001) ROJE OBJEKTI U.P NR.41 DT 22.12.2017,MIRATIM PROC.RAP.PERMB.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 01.02.2018,KONTRATE DT 01.08.2018, FAT.NR.183 DT 31.10.2018, BULETIN NR.52,5 UB 33860
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 257,466 2019-02-08 2019-02-11 12621220012019 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes BASHKIA KORCE (2122001) ROJE OBJEKTI U.P NR.41 DT 22.12.2017,MIRATIM PROC.RAP.PERMB.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 01.02.2018,KONTRATE DT 01.06.2018, FAT.NR.231 DT 31.12.2018, BULETIN NR.52,5 UB 33391
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 34,373 2019-02-08 2019-02-11 12721220012019 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes BASHKIA KORCE (2122001) ROJE OBJEKTI U.P NR.41 DT 22.12.2017,MIRATIM PROC.RAP.PERMB.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 01.02.2018,KONTRATE DT 01.08.2018, FAT.NR.231 DT 31.12.2018, BULETIN NR.52,5 UB 33860
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 2,556,933 2019-02-08 2019-02-11 11921220012019 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes BASHKIA KORCE (2122001) ROJE OBJEKTI U.P NR.41 DT 22.12.2017,MIRATIM PROC.RAP.PERMB.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 01.02.2018,KONTRATE DT 09.02.2018, FAT.NR.182 DT 31.10.2018, BULETIN NR.52,5 UB 32520
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 2,594,336 2019-02-08 2019-02-11 12521220012019 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes BASHKIA KORCE (2122001) ROJE OBJEKTI U.P NR.41 DT 22.12.2017,MIRATIM PROC.RAP.PERMB.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 01.02.2018,KONTRATE DT 09.02.2018, FAT.NR.230,231 DT 31.12.2018, BULETIN NR.52,5 UB 32520
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 36,710 2019-02-08 2019-02-11 12421220012019 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes BASHKIA KORCE (2122001) ROJE OBJEKTI U.P NR.41 DT 22.12.2017,MIRATIM PROC.RAP.PERMB.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 01.02.2018,KONTRATE DT 01.08.2018, FAT.NR.205 DT 30.11.2018, BULETIN NR.52,5 UB 33860
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 292,532 2018-12-26 2019-01-07 125521220012018 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes BASHKIA KORCE (2122001) ROJE OBJEKTI SHTATOR 2018,U.P NR.41 DT 22.12.2017, MIRATIM PROC.RAP.PERMB.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 01.02.2018,KONTRATE DT 01.06.2018,FAT.NR.159 DT 30.09.2018,BULETIN NR.52,5 UB 33391
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 969,000 2018-12-27 2019-01-07 128321220012018 Te tjera transferime korrente BASHKIA KORCE (2122001) PAG.NE ROLIN E AGJ.TATIMOR PER MBL.E TARIFES SE PARKIMIT ME PAG.NE RRUGE, KONTRATE DT 27.06.2014, FAT.NR.164,165 DT 23/25.10.2018, URDHER NR.733 DT 12.11.2018, UB 35091 DT 27.12.2018
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 2,556,933 2018-12-26 2018-12-28 125421220012018 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes BASHKIA KORCE (2122001) ROJE OBJEKTI, U.P NR.41 DT 22.12.2017, MIRATIM PROC.RAP.PERMB.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 01.02.2018,KONTRATE DT 09.02.2018,FAT.NR.158 DT 30.09.2018,BULETIN NR.52,5 UB 32520
Bashkia Korce (1515) ALBEN 2 SECURITY - SHPK Korēe 36,710 2018-12-26 2018-12-28 125621220012018 Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes BASHKIA KORCE (2122001) ROJE OBJEKTI SHTATOR 2018,U.P NR.41 DT 22.12.2017, MIRATIM PROC.RAP.PERMB.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 01.02.2018,KONTRATE DT 01.08.2018,FAT.NR.159 DT 30.09.2018,BULETIN NR.52,5 UB 33860
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave