Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,322 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ALBAMEDIA 1,257,595.00 11 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) ALBAMEDIA Korēe 90,600 2019-02-07 2019-02-08 11121220012019 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres BASHKIA KORCE (2122001) BOJE PRINTERI DHE FOTOKOPJE, U.P NR.2 DT 25.01.2018, MIRATIM PROC.RAP.PERMB.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 23.02.2018, KONTRATE DT 07.03.2018, FAT.NR.4389 DHE F.H NR.129 DT 05.02.2018, UB 32710
Bashkia Korce (1515) ALBAMEDIA Korēe 97,800 2018-12-27 2019-01-07 127821220012018 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres BASHKIA KORCE (2122001) BOJE PRINTERI DHE FOTOKOPJE, U.P NR.2 DT 25.01.2018,MIRATIM PROC.RAP.PERMB.FORM.NJOFT.FITUESI DT 23.02.2018,KONTRATE DT 07.03.2018, FAT.NR.4050 DT 19.10.2018, F.H NR.198 DT19.10.2018, UB 32710
Bashkia Korce (1515) ALBAMEDIA Korēe 70,699 2018-12-27 2018-12-28 127721220012018 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres BASHKIA KORCE (2122001) BOJE PRINTERI DHE FOTOKOPJE, U.P NR.2 DT 25.01.2018,MIRATIM PROC.RAP.PERMB.FORM.NJOFT.FITUESI DT 23.02.2018,KONTRATE DT 07.03.2018, FAT.NR.4234 DT 29.10.2018, F.H NR.104 DT 29.10.2018, UB 32710
Bashkia Korce (1515) ALBAMEDIA Korēe 174,000 2018-09-07 2018-09-10 86321220012018 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres BASHKIA KORCE (2122001) BOJE PRINTERI DHE FOTOKOPJEJE, U.P NR.2 DT 25.01.2018, MIRATIM RPOC.RAP.PERMBLEDHES, FORM.NJOFTIM FITUESI DT 23.02.2018, KONTRATE DT 07.03.2018, FAT.NR.4206 DT 02.08.2018, F.H NR.68 DT 02.08.2018, BULETIN NR.4,9,11
Bashkia Korce (1515) ALBAMEDIA Korēe 37,900 2018-08-01 2018-08-02 72921220012018 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres BASHKIA KORCE (2122001) BOJE PRINTERI DHE FOTOKOPJE U.P NR.2 DT 25.01.2018, MIRATIM PROC.RAP.PERMBLEDHES,FORM.NJOFTIM FITUESI DT 23.02.2018, KONTRATE DT 07.03.2018, FAT.NR.3380 DT 29.03.2018, F.H NR.23 DT 04.04.2018, UB 32710
Bashkia Korce (1515) ALBAMEDIA Korēe 60,000 2018-08-01 2018-08-02 72321220012018 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres BASHKIA KORCE (2122001) BOJE PRINTERI DHE FOTOKOPJE U.P NR.2 DT 25.01.2018, MIRATIM PROC.RAP.PERMB.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 23.02.2018, KONTRATE DT 07.03.2018, FAT.NR.3400 DT 30.05.2018, F.H NR.38 DT 30.05.2018 UB 32710
Bashkia Korce (1515) ALBAMEDIA Korēe 18,000 2018-07-20 2018-07-23 67621220012018 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres BASHKIA KORCE (2122001) BOJE PRINTERI DHE FOTOKOPJE, U.P NR.2 DT 25.01.2018, RAP.PERMBLEDHES, FORM.NJOFTIM FITUESI, MIRATIM PROCEDURE DT 23.02.2018, KONTRATE DT 07.03.2018, BULETIN NR.4, 9, 11, FAT.NR.3396, F.H NR.30 DT 04.05.2018, UB32710
Bashkia Korce (1515) ALBAMEDIA Korēe 47,700 2018-07-20 2018-07-23 67521220012018 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres BASHKIA KORCE (2122001) BOJE PRINTERI DHE FOTOKOPJE, U.P NR.2 DT 25.01.2018, RAP.PERMBLEDHES, FORM.NJOFTIM FITUESI, MIRATIM PROCEDURE DT 23.02.2018, KONTRATE DT 07.03.2018, BULETIN NR.4, 9, 11, FAT.NR.3598, F.H NR.25 DT 12.04.2018, UB32710
Bashkia Korce (1515) ALBAMEDIA Korēe 250,000 2018-06-05 2018-06-06 49721220012018 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres BASHKIA KORCE (2122001) BOJE PRINTERI DHE FOTOKOPJUESI, U.P NR.2 DT 25.01.2018, MIRATIM PROC.RAP.PERMBLEDHES,FORM.NJOFTIM FITUESI DT 23.02.2018,BULETIN NR.4,9,11, KONTRATE DT 07.03.2018, FAT.NR.3380 DT 29.03.2018, F.H NR.23 DT 04.04.2018
Bashkia Korce (1515) ALBAMEDIA Korēe 292,860 2018-05-18 2018-05-21 42921220012018 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres BASHKIA KORCE (2122001) BOJE PRINTERI DHE FOTOKOPJEJE U.P NR.2 DT 25.01.2018, MIRATIM PROC.FORMULAR NJOFTIM FITUESI, RAP.PERMBLEDHES DT 23.02.2018,KONTRATE DT 07.03.2018, BULETIN NR.4,9,11, FAT.NR.4490 DT 07.03.2018, F.H NR.12 DT 07.03.2018
Bashkia Korce (1515) ALBAMEDIA Korēe 118,036 2016-08-24 2016-08-24 86021220012016 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 2122001 BASHKIA KORCE BLERJE BOJE PRINTERI DHE FOTOKOPJE FAT 5877 DATE 20.07.2016
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave