Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,322 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
AD-STAR 161,966,178.00 6 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) AD - STAR Korēe 8,098,309 2020-02-10 2020-02-11 12121220012020 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala - Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE 5 PERQIND GARANCI OBJEKTI RESTAURIMI I OBJEKTEVE TE PAZARIT KORCE, LOTI 2, KONTRATE DT 02.09.2016, AKT KOLAUDIMI DT 09.10.2017, CERT.PERH.MARRJE DOREZIM DT 04.12.2019, URDHER NR.72 DT 06.02.2020
Bashkia Korce (1515) AD - STAR Korēe 185,946 2018-07-06 2018-07-09 61821220012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - objekte me vlere historike BASHKIA KORCE (2122001) RESTAURIM I OBJEKTEVE TE PAZARIT KORCE LOTI 2, U.P NR.318 DT 29.06.2016, RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 22.08.2016, KONTRATE DT 02.09.2016, FAT.NR.6 DT 01.11.2017,SIT.PERF.15.09.2017,AKT KOLAUDIMI ETJ
Bashkia Korce (1515) AD - STAR Korēe 52,071,752 2017-11-01 2017-11-02 99521220012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - objekte me vlere historike BASHKIA KORCE (2122001) RESTAURIM I OBJEKTEVE TE PAZARIT LOTI 2 U.P NR.38 DT 29.06.2016, MIRATIM PROC.RAP.PERMBLEDHES,FORM.NJOFTIM FITUESI DT 22.08.2016,KONTRATE DT 02.09.2016, SIT.PERF.DT 15.09.2017,AKT-KOL. FAT.NR 6 DT 01.11.2017
Bashkia Korce (1515) AD - STAR Korēe 22,840,571 2017-03-28 2017-03-30 25721220012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - objekte me vlere historike BASHKIA KORCE (2122001) RESTAURIM I OBJEKTEVE TE PAZARIT KORCE LOTI 2 KONTRATE 02.09.2016 SITUACION NR.3 DT 22.03.2017 FAT.2 DT 24.03.2017 UB 28575
Bashkia Korce (1515) AD - STAR Korēe 53,061,963 2016-12-23 2016-12-28 134421220012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - objekte me vlere historike 2122001 BASHKIA KORCE RESTAURIMI I OBJEKTEVE TE PAZARIT KORCE FAT 17 DATE 21.12.2016 SITUACION NR.2 DT 21.12.2016 KONTRATE 02.09.2016 UB28575
Bashkia Korce (1515) AD - STAR Korēe 25,707,637 2016-12-12 2016-12-14 125921220012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - objekte me vlere historike 2122001 BASHKIA KORCE RIKONSTRUKSION I OBJEKTEVE TE PAZARIT KORCE LOTI II FAT 31 DATE 07.12.2016 KONTRATE DATE 02.09.2016,SIT.PUNIM.NR.1 U.BL. NR.28575;URDH.NR.318 DT.29.06.16;NJOFT.FIT.DT.22.08.16;MIRATIM TITULL.22.08.16;RAP.PERMB.22.08.16
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave