Transaksion Thesari 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 4,500 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit. Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre. Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston çdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet çdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyçe. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojnë fondet e alokuara
  • Sa paguhet për shërbime dhe projekte të caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar çdo institucion
  • Sa para janë paguar në intervale të caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
ABISSNET 1,047,160.00 16 All => =>

Transaksione
*Të dhënat e këtij shërbimi janë të aksesueshme në web-in zyrtar "Drejtoria e Përgjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Bashkia Korce (1515) ABISSNET Korçe 84,872 2018-12-27 2018-12-28 129721220012018 Sherbime telefonike BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIM INTERNETI U.P NR.1 DT 19.01.18, FTESE OFERTE,P.V VLERES.DT 23.01.18, KONTRATE DT 24.01.18, FAT.NR.488, 548 DT 31.10.18, 30.11.18, UB 35122 DT 27.12.18
Bashkia Korce (1515) ABISSNET Korçe 42,436 2018-10-17 2018-10-18 102321220012018 Sherbime telefonike BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIM INTERNETI SHTATOR 2018, U.P NR.1 DT 19.01.2018, FTESE PER OFERTE, P.V VLERESIMI DT 23.01.2018, KONTRATE DT 24.01.2018, FAT.NR.430 DT 30.09.2018, URDHER NR.628 DT 12.10.2018,UB 34356 DT 17.10.2018
Bashkia Korce (1515) ABISSNET Korçe 42,436 2018-09-24 2018-09-25 90921220012018 Sherbime telefonike BASHKIA KORCE (2122001) INTERNET, U.P NR.1 DT 19.01.2018, FTESE PER OFERTE, P.V DT 23.01.2018, KONTRATE DT 24.01.2018, FAT.NR.382 DT 31.08.2018, UB 34182 DT 24.09.2018
Bashkia Korce (1515) ABISSNET Korçe 42,436 2018-08-16 2018-08-17 79321220012018 Sherbime telefonike BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIM INTERNETI U.P NR.1 DT 19.01.2018, FTESE PER OFERTE, P.V DT 23.01.2018, KONTRATE DT 24.01.2018, FAT.NR.331 DT 31.07.2018, URDHER NR.491 DT 09.08.2018,UB 33947 DT 16.08.2018
Bashkia Korce (1515) ABISSNET Korçe 42,436 2018-07-19 2018-07-20 66521220012018 Sherbime telefonike BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIM INTERNETI U.P NR.1 DT 19.01.2018, FTESE PER OFERTE, P.V DT 23.01.2018, KONTRATE DT 24.01.2018, FAT.NR.274 DT 30.06.2018, URDHER NR.414 DT 09.07.2018,UB 33700 DT 19.07.2018
Bashkia Korce (1515) ABISSNET Korçe 42,436 2018-06-26 2018-06-27 55421220012018 Sherbime telefonike BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIM INTERNETI MAJ 2018, U.P NR.1 DT 19.01.2018, FTESE PER OFERTE, P.V DT 23.01.2018, KONTRATE DT 24.01.2018, FAT.NR.228 DT 31.05.2018, UB 33577 DT 26.06.2018
Bashkia Korce (1515) ABISSNET Korçe 42,436 2018-05-28 2018-05-29 46621220012018 Sherbime telefonike BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIM INTERNETI, U.P NR.1 DT 19.01.2018, FTESE PER OFERTE, P.V DT 23.01.2018, KONTRATE DT 24.01.2018, FAT.NR.195 DT 30.04.2018, URDHER NR.317 DT 24.05.2018, UB 33324 DT 28.05.2018
Bashkia Korce (1515) ABISSNET Korçe 84,872 2018-04-25 2018-04-26 34321220012018 Sherbime telefonike BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIM INTERNETI SHKURT,MARS 2018 U.P NR.1 DT 19.01.2018, FTESE PER OFERTE, P.V VLERESIMI DT 23.01.2018, KONTRATE DT 24.01.2018 FAT.NR.95,125 DT 19/31.03.2018 URDHER NR.246 DT 23.04.2018 UB 33004 DT 25.04.2018
Bashkia Korce (1515) ABISSNET Korçe 77,850 2018-02-19 2018-02-20 10721220012018 Sherbime telefonike BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIM INTERNETI DHJETOR 2017 U.P NR.21 DT 11.04.2017, FTESE OFERTE DT 11.04.2017, P.V DT 13.04.2017, FAT.NR.563 DT 30.12.2017, KONTRATE DT 20.04.2017 UB 32565 DT 19.02.2018
Bashkia Korce (1515) ABISSNET Korçe 77,850 2017-12-21 2017-12-29 117321220012017 Sherbime telefonike BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIM INTERNETI U.P NR.21 DT 11.04.2017, FTESE PER OFERTE DT 11.04.2017, P.V DT 13.04.2017, KONTRATE DT 20.04.2017, FAT.NR.493 DT 30.11.2017 UB 32167 DT 21.12.2017
Bashkia Korce (1515) ABISSNET Korçe 77,850 2017-11-13 2017-11-14 104121220012017 Sherbime telefonike BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIM INTERNETI U.P NR.21 DT 11.04.2017, FTESE PER OFERTE DT 11.04.2017, P.V DT 13.04.2017, KONTRATE DT 20.04.2017, FAT.NR.421 DT 31.10.2017 UB 31702 DT 13.11.2017
Bashkia Korce (1515) ABISSNET Korçe 77,850 2017-10-12 2017-10-13 93021220012017 Sherbime telefonike BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIM INTERNETI U.P NR.21 DT 11.04.2017, FTESE PER OFERTE DT 11.04.2017, P.V DT 13.04.2017, KONTRATE DT 20.04.2017, FAT.NR.349 DT 30.09.2017, URDHER NR.667 DT 02.10.2017, UB 31492 DT 12.10.2017
Bashkia Korce (1515) ABISSNET Korçe 77,850 2017-09-19 2017-09-20 84521220012017 Sherbime telefonike BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIM INTERNETI U.P NR.21 DT 11.04.2017, FTESE PER OFERTE DT 11.04.2017, P.V DT 13.04.2017, KONTRATE DT 20.04.2017 FAT.NR.276 DT 31.08.2017, URDHER NR.593 DT 18.09.2017,UB 31329 19.09.2017
Bashkia Korce (1515) ABISSNET Korçe 77,850 2017-08-11 2017-08-14 73621220012017 Sherbime telefonike BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIM INTERNETI U.P NR.21 DT 11.04.2017 FTESE OFERTE DT 11.04.2017 P.V 13.04.2017 KONTRATE DT 20.04.2017 FAT.NR.210 DT 31.07.2017 UB 31179 DT 31.07.17
Bashkia Korce (1515) ABISSNET Korçe 77,850 2017-07-14 2017-07-17 63021220012017 Sherbime telefonike BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIM INTERNETI U.P NR.21 DT 11.04.2017 FTESE OFERTE DT 11.04.2017 P.V 13.04.2017 FAT.NR.129 DT 30.06.2017 UB 31012 14.07.17
Bashkia Korce (1515) ABISSNET Korçe 77,850 2017-06-21 2017-06-23 54121220012017 Sherbime telefonike BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIM INTERNETI U.P NR.21 DT 11.04.2017 FTESE PER OFERTE DT 11.04.2017 P.V I VLERESIMIT TE OFERTAVE KONTRATE DT 20.04.2017 FAT.NR.74 DT 31.05.2017 UB 30870 21.06.2017
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave