Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,726 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
A.L.T.E.A.&GEOSTUDIO2000 400,000.00 2 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) A.L.T.E.A. & GEOSTUDIO 2000 Korēe 300,000 2019-06-18 2019-06-19 70221220012019 Shpenz. per rritjen e AQ - studime ose kerkime BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER HARTIMIN E STUDIMIT GJEOLOGJIK PER NDERTIMIN E URES MBI LUMINDUNAVEC FSHATI VIOSKOP, U P NR 324DT 23.04.2019 FT OFERT P.V DT 08.05.2019, ETJ FAT.NR.585 FL HY 36 DT 22.05.2019 U B NR 36331 DT 18.06.2019
Bashkia Korce (1515) A.L.T.E.A. & GEOSTUDIO 2000 Korēe 100,000 2018-07-05 2018-07-06 60321220012018 Shpenz. per rritjen e AQ - studime ose kerkime BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER STUDIMIN HIDRO GJEOLOGJIK PER OBJEKTIN: RIKONS.UJESJ.PER FSHATRAT DVORAN, KAMENICE DHE SANITETE KAMENICE, URDHER DT 04.06.2018, P.V DT 20.06.2018, FAT.NR.356 DT 20.06.2018, UB 33644 DT 05.07.2018
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave