Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,322 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
"VILDEV-CO" 18,155,850.00 13 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) " VILDEV - CO " Korēe 595,260 2019-11-06 2019-11-07 133321220012019 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala - Garanci te vitit te meparshem per sipermarje punimesh,Te Dala BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE 5 PERQIND GARANCI OBJEKTI RIKONS.DHE SHTESE E SHKOLLES 9 VJEC.LUMALAS, KONTRATE DT 23.06.2017,SIT.PERF.DT 22.09.2017,AKT KOL.DT 20.10.2017,CERT.PERH.MARR.DOR.DT 22.10.2019,URDHER NR.964 DT 04.11.2019
Bashkia Korce (1515) " VILDEV - CO " Korēe 1,950,202 2019-05-28 2019-05-29 63821220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative BASHKIA KORCE (2122001) RIKONS.I GODINES SE ST.TE MZSH,U.P NR.32 DT 26.10.2018,RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJ.FITUESI DT 20.11.18,KONT.DT 04.12.18,BUL.NR.44,47,50,SIT.PERF.SIT.PREV.FONDI REZ.TAB.PUN.AKT KOL.ETJ,FAT.NR.58 DT 14.05.19,UB34758
Bashkia Korce (1515) " VILDEV - CO " Korēe 1,057,918 2019-02-21 2019-02-25 19321220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenzime per mirembajtjen e objekteve ndertimore 2122001 BASHKIA KORCE RIPARIM E MEREMETIM I STACIONEVE PYJEVE VOSKOPOJE U.P NR.29 DT 04.10.18, RAP.PERMB.MIRATIM PROC.NJ FIT DT 26.10 18 KONTRATE DT 09.11.18, SIT PERFUND.DT 21.12.18 AKT KOL DT 21.12.18 CERTIF MARR DOR FAT.NR.96 DT 15.02.19
Bashkia Korce (1515) " VILDEV - CO " Korēe 71,218 2018-08-28 2018-08-29 83421220012018 Garanci te vitit te meparshem per sipermarje punimesh,Te Dala BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE 5 PERQIND GARANCI OBJEKTI: RIKONSTRUKSION I MUZEUT BRATKO, KONTRATE DT 10.11.2016, SIT.PERF.DT 10.12.2016, AKT KOLAUDIMI DT 17.01.2017, CERT.MARRJE DOREZIM DT 02.07.2018, URDHER NR.517 DT 27.08.2018
Bashkia Korce (1515) " VILDEV - CO " Korēe 116,018 2018-08-02 2018-08-03 73221220012018 Garanci te vitit te meparshem per sipermarje punimesh,Te Dala BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE 5 PERQ.GARANCI PER OBJEKTIN: REHABILITIM KANALI UJITES DEGA E DJATHTE REZERVUARI GJANC, SIT.PERF.DT 10.05.2016, AKT-KOLAUDIMI DT 20.05.2016,CERT.MARR.DOREZIM DT 19.06.2018 ,URDHER NR.411 DT 06.07.2018
Bashkia Korce (1515) " VILDEV - CO " Korēe 1,952,551 2018-05-03 2018-05-04 37921220012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore BASHKIA KORCE (2122001) RIKONS.DHE SHTESE E SHKOLLES 9 VJECARE LUMALAS, U.P NR.23 DT 27.04.2017, FORM.NJOFTIM FITUESI,MIRATIM PROC.RAP.PERMBLEDHES DT 13.06.2017, KONTRATE DT 23.06.2017, SIT.DT 22.09.2017,FAT.NR.30 DT 15.12.2017,AKT KOL.ETJ
Bashkia Korce (1515) " VILDEV - CO " Korēe 1,424,913 2018-04-03 2018-04-04 24121220012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore BASHKIA KORCE (2122001) RIKONS.DHE SHTESE E SHKOLLES 9 VJEC.LUMALAS, U.P NR.23 DT 27.04.2017, FORM.NJOFTIM FITUESI,RAP.PERMB.MIRATIM RPOCEDURE DT 13.06.2017, KONTRATE DT 23.06.2017, FAT.NR.30 DT 15.12.2017, SIT.PERF.DT 22.09.2017 UB 30897
Bashkia Korce (1515) " VILDEV - CO " Korēe 1,825,847 2017-08-14 2017-09-15 73921220012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore BASHKIA KORCE (2122001) RIKONS.DHE SHTESE E SHKOLLES 9 VJECARE NE LUMALAS U.P NR 23 DT 27.04.2017 MIRATIM PROCEDURE,RAP.PERMBLEDHES,FORM.NJ.FIT DT 13.06.2017 KONTRATE DT 23.06.2017 SIT.NR 1 DT 11.08.2017 FAT.NR 20 DT 11.08.2017 PO 30897
Bashkia Korce (1515) " VILDEV - CO " Korēe 102,917 2017-09-13 2017-09-14 82021220012017 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE 5% GARANCI PUNIMESH PER OBJEKTIN: RIKONS.LINJA E RE UJESJELLESI FSHATI DISHNICE KONTRATE DT 29.05.2015, AKT KOLAUDIMI DT 15.06.2015, CERTIF.MARRJE NE DOREZIM DT 05.07.2017 URDHER NR.580 DT 12.09.2017
Bashkia Korce (1515) " VILDEV - CO " Korēe 3,675,656 2017-09-11 2017-09-12 79321220012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore BASHKIA KORCE (2122001) RIKONSTRUKSION DHE SHTESE E SHKOLLES 9-VJECARE LUMALAS U.P NR.23 DT 27.04.2017,MIRATIM PROCEDURE,RAP.PERMBLEDHES,FORM.NJOFTIM FITUESI 13.06.2017,KONTRATE 23.06.2017,SIT.NR.2 DT.04.09.2017 FAT.NR.23 DT.04.09.2017
Bashkia Korce (1515) " VILDEV - CO " Korēe 1,825,847 2017-08-14 2017-08-15 73921220012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore BASHKIA KORCE (2122001) RIKONS.DHE SHTESE E SHKOLLES 9 VJECARE NE LUMALAS U.P NR 23 DT 27.04.2017 MIRATIM PROCEDURE,RAP.PERMBLEDHES,FORM.NJ.FIT DT 13.06.2017 KONTRATE DT 23.06.2017 SIT.NR 1 DT 11.08.2017 FAT.NR 20 DT 11.08.2017 PO 30897
Bashkia Korce (1515) " VILDEV - CO " Korēe 1,353,151 2017-03-10 2017-03-13 19521220012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa social-kulturore BASHKIA KORCE (2122001) RIKONSTRUKSION I MUZEUT BRATKO UP 66 DT 07.10.2016 KONTRATE 10.11.2016 SIT.PERFUNDIMTAR 10.12.2016 FAT.15 DT 02.03.2017 UB 29073
Bashkia Korce (1515) " VILDEV - CO " Korēe 2,204,352 2016-06-09 2016-06-10 59121220012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera per konstruksionin e rrugeve, urave, rrjeteve BASHKIA KORCE REHABILITIM I KANALIT KRYESOR UJITES DEGA E DJATHTE E REZ.GJANC (URE KANALET ZONA TORFIKE) FAT.4 DT 25.05.16
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave