Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,298 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
"TABAKU-2010" 16,954,415.00 37 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) "TABAKU-2010" Korēe 20,000 2020-05-05 2020-05-06 42521220012020 Shtese page per gradat ushtarake BASHKIA KORCE (2122001) URDHER SEKUESTRO NDAJ DEBITORIT VANGJUSH DISHNICA, VENDIM NR.41 2019 3559 (452EU) DT 14.10.2019, SHK.PERMB.NR.827 19 REGJ DT 04.11.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) "TABAKU-2010" Korēe 20,000 2020-04-08 2020-04-09 32621220012020 Shtese page per gradat ushtarake BASHKIA KORCE (2122001) URDH.SEKUESTRO NDAJ DEBITORIT V.DISHNICA, VENDIM NR.41 2019 3559 DT 14.10.2019, SHK.PERMB.NR.827 19 REGJ DT 04.11.2019, LISTE PAGESA MARS 2020
Bashkia Korce (1515) "TABAKU-2010" Korēe 20,000 2020-03-04 2020-03-05 20821220012020 Shtese page per gradat ushtarake BASHKIA KORCE (2122001) URDH.SEKUESTRO NDAJ DEBITORIT V.DISHNICA SHKURT 2020, VENDIM NR.41 2019 3559 (452EU) DT 14.10.19, SHK.PERMB.NR.827 19 REGJ DT 04.11.2019
Bashkia Korce (1515) "TABAKU-2010" Korēe 20,000 2020-02-06 2020-02-07 10821220012020 Shtese page per gradat ushtarake BASHKIA KORCE (2122001) NDALESE PAGE JANAR 2020 NDAJ DEBITORIT V.DISHNICA, VENDIM NR.452EU DT 14.10.2019, SHK.PERMB.NR.827 19 REGJ DT 04.11.2019
Bashkia Korce (1515) "TABAKU-2010" Korēe 20,000 2020-01-08 2020-01-09 1621220012020 Shtese page per gradat ushtarake BASHKIA KORCE (2122001) URDH.SEKUESTRO NDAJ DEBITORIT V.DISHNICA, VENDIM NR.41 2019 3559 (452EU) DT 14.10.2019, SHK.PERMB.NR.827 19 REGJ DT 04.11.2019
Bashkia Korce (1515) "TABAKU-2010" Korēe 20,000 2019-12-03 2019-12-04 145721220012019 Shtese page per gradat ushtarake BASHKIA KORCE (2122001) URDH.SEK.NDAJ DEBITORIT V.DISHNICA, SHK.PERMB.NR.827 19 REGJ DT 04.11.2019, VENDIM NR.41 2019 3559 (452 EU) DT 14.10.2019
Bashkia Korce (1515) "TABAKU-2010" Korēe 340,000 2018-08-07 2018-08-08 75521220012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM GJYQI NDAJ V.DINKALLARI (200.000L), VENDIM NR.2 DT 11.01.2017,NR.1898 DT 02.11.2015, E LUMI( 140 000 L)VEND NR 307 DT 03.11.2015, SHK.PERMB.NR.555-16, 581-15 REGJ, GJ.AUDITI,URDHER NR.5060 DT 02.08.18
Bashkia Korce (1515) "TABAKU-2010" Korēe 230,388 2018-08-01 2018-08-02 73121220012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE TARIFE PERMBARIMORE SIPAS FAT.NR.19 DT 06.07.2018, GJ.AUDITI DT 2831 DT 14.05.2018,URDHER NR.420 DT 11.07.2018, UB 33839 DT 01.08.2018
Bashkia Korce (1515) "TABAKU-2010" Korēe 143,000 2018-07-05 2018-07-06 61321220012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM GJYQI NDAJ V.DINKALLARI (103.000L) E.FEJZO (40.000L), VENDIM NR.2 DT 11.01.2017,NR.1898 DT 02.11.2015, NR.1837 DT 23.10.2015, SHK.PERMB.NR.583-16, 581-16 REGJ, GJ.AUDITI,URDHER NR.406 DT 04.07.2018.
Bashkia Korce (1515) "TABAKU-2010" Korēe 4,200 2018-07-05 2018-07-06 61121220012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM GJYQI NDAJ A.KOCIBELLI (2.100L) ,H.KODRASI (2.100L), VENDIM NR.1942 DT 10.11.2015, NR.734 DT 14.04.2015, SHK.PERMB.NR.556-15, 554-15 REGJ DT 05.05.2016, 24.01.2017, GJ.AUDITI, URDHER NR.406 DT 04.07.18
Bashkia Korce (1515) "TABAKU-2010" Korēe 165,600 2018-07-05 2018-07-06 61221220012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM GJYQI NDAJ E.LUMI (162.500L) D.UZHURI SHP.GJYQESORE (3.100L), VENDIM NR.307 DT 03.11.2015, NR.1802 DT 20.10.2015, NR.806 DT 22.04.2015,SHK.PERMB.NR.555-15, 497-15, 497/1-15 REGJ,GJ.AUDITI,URDHER NR.406
Bashkia Korce (1515) "TABAKU-2010" Korēe 280,000 2018-06-18 2018-06-19 52321220012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE V.GJYQI NR.1802 DT 20.10.2015,NR.806 DT 22.04.2015,SHERB .PERMB. NR.497-15 REGJ,497/1-15 REGJ. DT 24.01.2017,URDHER NR.345 DT 11.06.2018,GJURME AUDITI DT 14.05.2018,U.B 33506 DT 18.06.2018
Bashkia Korce (1515) "TABAKU-2010" Korēe 350,600 2018-06-13 2018-06-14 51721220012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIMI GJYQESOR NR.1942 DT 10.11.2015, NR.734 DT 14.04.2015, NR.307 DT 03.11.2015 NDAJ A.KOCIBELLI, H.KODRASI, E.LUMI, SHK.PERMB.NR.556-15 REGJ, NR.554-15 REGJ, NR.555-15 REGJ,GJ.AUDITI NR.2831,URDHER NR.345
Bashkia Korce (1515) "TABAKU-2010" Korēe 721,588 2018-06-13 2018-06-14 51521220012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM GJYQI NR.2 DT 11.01.2017,NR.1837 DT 23.10.2015,NR.2103 DT 07.12.2015 NDAJ V.DINKALLARI,E.FEJZO,A.ZAIMAJ, SHK.PERMB.NR.583-16 REGJ,581-16 REGJ,NR.682-17 REGJ, GJ.AUDITI NR.2831 DT 11.06.18,URDHER NR.345
Bashkia Korce (1515) "TABAKU-2010" Korēe 144,000 2018-05-29 2018-05-30 47621220012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE TARIFE PERMBARIMORE, FAT.NR.11 DT 15.05.2018, GJURME AUDITI NR.2831 PROT DT 14.05.2018, URDHER NR.324 DT 29.05.2018, UB 33352 DT 29.05.2018
Bashkia Korce (1515) "TABAKU-2010" Korēe 500,000 2018-05-16 2018-05-17 40321220012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE V.GJYQI NR.1942 DT 10.11.2015,NR.734 DT 14.04.2015,NR.307 DT 03.11.2015,NR.1802 DT 20.10.2015,NR.806 DT 22.04.2015,SHK.PERMB.556-15,554-15,555-15,497-15,497/1-15 REGJ.NDAJ A.KOCIBELLI,H.KODRASI,E.LUMI,D.UZHURI
Bashkia Korce (1515) "TABAKU-2010" Korēe 300,000 2018-05-16 2018-05-17 40421220012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM GJYQI NR.1898 DT 02.11.2015,NR.1837 DT 23.10.2015,NR.2103 DT 07.12.2015 NDAJ V.DINKALLARI, E.FEJZO,A.ZAIMAJ,SHK.PERMB.NR.583-16, 581-16, 682-17 REGJ, GJURME AUDITI DT 14.05.2018,URDHER NR.284 14.05.18
Bashkia Korce (1515) "TABAKU-2010" Korēe 721,236 2017-06-05 2017-06-06 48521220012017 Shpenzime gjyqesore BASHKIA KORCE (2122001) TARIFE SHERBIMI PERMARIMORE VENDIM GJYQI NR.41-2010-2041 (1301) DT 17.05.2010 SHK.PERMB.NR.40-11 REGJ DT 10.03.2011 FAT.NR.29 DT 15.05.2017 URDHER NR.314 DT 02.06.2017 UB 30739 DT 05.06.2017
Bashkia Korce (1515) "TABAKU-2010" Korēe 2,000,000 2017-05-12 2017-05-15 39421220012017 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara BASHKIA KORCE (2122001) ZBATIM VENDIM GJYQI NR.41-2010-2041 (1301) DT 17.05.2010 (FIRMA SIMAKU 1 MIL.LEK & FIRMA VASHTEMIA 1 MIL.LEK) SHKRESE PERMB. NR.4/4-14 REGJ DT 11.03.2014 URDHER NR.252 DT 11.05.2017 UB 30562 DT 12.05.2017
Bashkia Korce (1515) "TABAKU-2010" Korēe 2,000,000 2017-04-13 2017-04-14 30421220012017 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara BASHKIA KORCE (2122001) ZBATIM VENDIM GJYQI NR.41-2010-2041 (1301) DT 17.05.2010 PER FIRMEN VASHTEMIA 1 MILION LEK & FIRMEN SIMAKU 1 MILION LEK URDHER NR.182 DT 12.04.2017 UB 30325
Bashkia Korce (1515) "TABAKU-2010" Korēe 1,000,000 2016-12-14 2016-12-14 128021220012016 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara 2122001 BASHKIA KORCE ZBATIM VENDIM GJYQI NR.41-2010-2041(1301)( PER FIRMEN SIMAKU 500000 + FIRMA VASHTEMIA 500000 LEK) VENDIM GJYQI NR.41-2010-2041(1301) DT.17.05.2016 U.B.NR.29408DT.14.12.2016 URDHER NR.662 DT 12.12.2016 GJURME AUDITIMI
Bashkia Korce (1515) "TABAKU-2010" Korēe 1,164,087 2016-10-12 2016-10-12 10202122001 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara 2122001 BASHKIA KORCE ZBATIM VENDIM GJYQI NR.41-2010-2041(1301)( PER FIRMEN SIMAKU 654953+ FIRMA VASHTEMIA 509134 LEK)
Bashkia Korce (1515) "TABAKU-2010" Korēe 2,000,000 2016-08-23 2016-08-23 85721220012016 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara 2122001 BASHKIA KORCE ZBATIM VENDIM GJYQI NE FAVOR TE FIRMES SIMAKU (1.000.000 LEK) & VASHTEMIA (1.000.000 LEK)
Bashkia Korce (1515) "TABAKU-2010" Korēe 600,000 2016-06-07 2016-06-08 57621220012016 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara BASHKIA KORCE PAGESE VENDIM GJYQI NR.41-2010-2041 (1301) DT 17.05.2010 NE FAVOR TE FIRMES SIMAKU (300000 LEK) & FIRMES VASHTEMIA (300000 LEK)
Bashkia Korce (1515) "TABAKU-2010" Korēe 66,600 2016-04-20 2016-04-20 37721220012016 Shpenzime gjyqesore - Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara BASHKIA KORCE ZBATIM VENDIMI NR.797- (618) DT 24.12.2015 NE FAVOR TE VASIL MANO & FAT.28 DT 11.04.16
Bashkia Korce (1515) "TABAKU-2010" Korēe 600,000 2016-04-18 2016-04-18 35821220012016 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara BASHKIA KORCE ZBATIM VENDIM GJYQI NR.41-2010-2041 (1301) DT 17.05.2010, PAGUAR 300000 LEK PER FIRMEN SIMAKU DHE 300000 LEK PER FIRMEN VASHTEMIA
Bashkia Korce (1515) "TABAKU-2010" Korēe 7,000 2016-02-03 2016-02-04 6921220012016 Paga baze BASHKIA KORCE DEBITOR VASILLAQ THIMO URDH.EKZEK.340 DT 22.05.2015
Bashkia Korce (1515) "TABAKU-2010" Korēe 15,160 2016-01-14 2016-01-15 2021220012016 Paga baze BASHKIA KORCE SEKUESTRO NDAJ DEBITORIT VASILLAQ THIMO URDHER SEKUESTRO DT 28.07.2015
Bashkia Korce (1515) "TABAKU-2010" Korēe 994,155 2015-12-16 2015-12-16 105621220012015 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara BASHKIA KORCE ZBATIM VENDIM GJYQI NR.41-2010-2041 (1301) DT 17.05.2010 515044 LEK FIRMA SIMAKU & 479111 LEK FIRMA VASHTMIA
Bashkia Korce (1515) "TABAKU-2010" Korēe 20,000 2015-12-02 2015-12-02 98821220012015 Paga baze BASHKIA KORCE DEBITOR VASILLAQ THIMO URDH.EKZEK.340 DT 22.05.2015 SEKUESTRO DT 28.07.2015
Bashkia Korce (1515) "TABAKU-2010" Korēe 20,000 2015-11-03 2015-11-03 84321220012015 Paga baze BASHKIA KORCE VENDOSJE SEKUES.MBI PAGEN E VAILLAQ THIMO URDH.EKZEK.340 DT 22.05.2015
Bashkia Korce (1515) "TABAKU-2010" Korēe 386,801 2015-10-15 2015-10-15 76021220012015 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara BASHKIA KORCE ZBATIM VENDIM GJYQI NR.41-2010-2041 (1301) NE FAVOR TE FIRMES VASHTMIA
Bashkia Korce (1515) "TABAKU-2010" Korēe 1,000,000 2015-10-13 2015-10-14 73421220012015 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara BASHKIA KORCE VENDIM GJYQI NR.41-2010-2041 (1301) NE FAVOR TE FIRMES VASHTMIA (500.000 LEK) & SIMAKU (500.000 LEK)
Bashkia Korce (1515) "TABAKU-2010" Korēe 20,000 2015-10-02 2015-10-02 71621220012015 Paga baze BASHKIA KORCE URDH.SEKUESTRO NDAJ DEBITORIT VASILLAQ THIMO URDH.EKZEK.340 DT 22.05.2015
Bashkia Korce (1515) "TABAKU-2010" Korēe 20,000 2015-09-02 2015-09-02 60921220012015 Paga baze BASHKIA KORCE SEKUESTRO DEBITORIT VASILLAQ THIMO URDH.EKZEK.340 DT 22.05.2015
Bashkia Korce (1515) "TABAKU-2010" Korēe 20,000 2015-08-05 2015-08-06 49921220012015 Paga baze BASHKIA KORCE NDALESE PER VASILLAQ THIMO URDH.EKZEK.340 DT 22.05.15 URDH.SEKUES.DT 28.07.15
Bashkia Korce (1515) "TABAKU-2010" Korēe 1,000,000 2015-07-14 2015-07-15 44921220012015 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara BASHKIA KORCE ZBATIM VENDIM GJYQI NR.41-2010-2041(1301) ME PERFITUES SIMAKU SHPK (500000 LEK) DHE VASHTEMIA SHPK (500000 LEK)
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave