Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,322 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
"PIRRO" 755,000.00 5 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) "P I R R O" Korēe 48,000 2019-04-25 2019-04-26 49621220012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale BASHKIA KORCE (2122001) BLERJE EMBLEMA QYTETAR NDERI, URDHER DT 05.03.2019, P.V DT 06.03.2019, FAT.NR.3 DT 21.03.2019, F.H NR.16 DT 21.03.2019, UB 35890 DT 25.04.2019
Bashkia Korce (1515) "P I R R O" Korēe 42,500 2019-04-25 2019-04-26 49721220012019 Te tjera materiale dhe sherbime speciale BASHKIA KORCE (2122001) BLERJE EMBLEMA E ARTE , URDHER DT 05.03.2019, P.V DT 06.03.2019, FAT.NR.4 DT 27.03.2019, F.H NR.19 DT 27.03.2019, UB 35889 DT 25.04.2019
Bashkia Korce (1515) "P I R R O" Korēe 297,500 2017-11-21 2017-11-22 108321220012017 Te tjera materiale dhe sherbime speciale BASHKIA KORCE (2122001) BLERJE EMBLEMA TE ARTA U.P NR.83 DT 09.10.2017, FTESE PER OFERTE DT 09.10.2017, P.V DT 11.10.2017, FAT.NR.02 DT 23.10.2017, F.H NR.78 DT 23.10.2017 UB 31783 DT 21.11.2017
Bashkia Korce (1515) "P I R R O" Korēe 291,000 2017-04-12 2017-04-13 30121220012017 Te tjera materiale dhe sherbime speciale BASHKIA KORCE (2122001) BLERJE EMBLEMA U.P NR.10 DT 28.02.2017 P.V 06.03.2017 FAT.57 DT 06.03.2017 F.H 14 DT 06.03.2017 UB 30310
Bashkia Korce (1515) "P I R R O" Korēe 76,000 2015-10-15 2015-10-16 75521220012015 Te tjera materiale dhe sherbime speciale BASHKIA KORCE BLERJE EMBLEMA FAT.69 DT 18.09.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave