Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,322 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
"LEKA" 11,108,600.00 8 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) "LEKA" Korēe 221,565 2018-02-21 2018-02-22 12221220012018 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE 5 PERQIND GARANCI PUNIMESH PER OBJEKTIN MEREMETIME,LYERJE,DHE PUNIME ELEKTRIKE NE BASHKI DHE RAJONE, SIT.PERF.05.01.2017, AKT KOLAUDIMI DT 14.01.2017,CERTIF.MARRJE NE DOREZIM DT 29.01.2018, URDH.110 DT 21.2.18
Bashkia Korce (1515) "LEKA" Korēe 333,866 2018-02-21 2018-02-22 12121220012018 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE 5 PERQIND GARANCI PUNIMESH PER OBJEKTIN RIKONS.I KOPSHITIT NR.11 NE QYTETIN E KORCES, SIT.PERF.DT 08.12.2016, AKT KOLAUDIMI DT 15.12.2016, CERT.MARRJE NE DOREZIM DT 29.01.2018, URDHER NR.107 DT 20.02.2018
Bashkia Korce (1515) "LEKA" Korēe 253,136 2017-03-23 2017-03-27 24921220012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenzime per mirembajtjen e objekteve ndertimore BASHKIA KORCE (2122001) MEREMETIME LYERJE DHE PUNIME ELEKTRIKE NE BASHKI DHE RAJONE KONTRATE SHTESE 29.12.2016 PREVENTIV, SITUACION PERFUNDIMTAR DT 05.01.2017 FAT.6 DT 14.01.2017 UB 29800
Bashkia Korce (1515) "LEKA" Korēe 2,028,130 2017-03-23 2017-03-27 24821220012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenzime per mirembajtjen e objekteve ndertimore BASHKIA KORCE (2122001) MEREMETIME LYERJE DHE PUNIME ELEKTRIKE NE BASHKI DHE RAJONE KONTRATE 09.07.2016 SITUACION PERFUNDIMTAR 05.01.2017 PROCES-VERBALE AKT-KOLAUDIMI FAT.6 DT 14.01.2017 UB 28309
Bashkia Korce (1515) "LEKA" Korēe 1,404,551 2016-12-30 2016-12-30 140621220012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore 2122001 BASHKIA KORCE RIKONSTRUKSION I KOPSHTIR NR.11 FAT 7 DT 9.12.2016 SITUACION PERFUNDIMTAR KONTRATE 06.09.2016
Bashkia Korce (1515) "LEKA" Korēe 3,441,301 2016-12-07 2016-12-09 124621220012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore 2122001 BASHKIA KORCE RIKONSTRUKSION KOPSHTI NR.11 FAT 03 DATE 01.12.2016 KONTRATE DATE 06.09.2016,SITUACION PUNIMESH NR.2 URDHER BLERJE NR.28606
Bashkia Korce (1515) "LEKA" Korēe 1,497,591 2016-10-27 2016-10-28 110021220012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore 2122001 BASHKIA KORCE RIKONSTRUKSION KOPSHTI NR.11 FAT 1 DATE 24.10.2016
Bashkia Korce (1515) "LEKA" Korēe 1,928,460 2016-09-05 2016-09-06 88321220012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenzime per mirembajtjen e objekteve ndertimore 2122001 BASHKIA KORCE MEREMENTIME LYERJE E PUNIME ELEKTRIKE FAT 44 DATE 22.08.2016
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave