Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,322 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
"L.F.T.B" 443,108.00 3 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) " L.F.T.B " Korēe 169,400 2019-05-02 2019-05-03 52521220012019 Shpenzime per aktivitete sociale per personelin BASHKIA KORCE (2122001) AKTIVITET SOCIAL KULTUROR ME RASTIN E 8 MARSIT, U.P NR.160 DT 05.03.2019, FTESE OFERTE, P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 05.03.2019, P.V VLERESIMI DT 07.03.2019, FAT.NR.76 DT 12.03.2019 UB 35906 DT 02.05.2019
Bashkia Korce (1515) " L.F.T.B " Korēe 156,960 2017-03-29 2017-03-30 25921220012017 Shpenzime per aktivitete sociale per personelin BASHKIA KORCE (2122001) AKTIVITET SOCIAL KULTUROR ME RASTIN E 8 MARSIT U.P 11 DT 03.03.2017 P.V 06.03.2017 FAT.89 DT 08.03.2017 UB 30239
Bashkia Korce (1515) " L.F.T.B " Korēe 116,748 2015-03-27 2015-03-30 17021220012015 Shpenzime per aktivitete sociale per personelin BASHKIA KORCE SHPENZ PER AKTIVITET SOCIAL PER 8 MARSIN FAT 87 DATE 17.03.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave