Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,322 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
"KRWM"SH.A 53,023,216.00 21 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) " KRWM " SH.A Korēe 2,425,123 2020-05-13 2020-05-14 45621220012020 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER MBETJET E PERZIERA GUSHT 2019, MAREV.BASHK.DT 05.06.2008, KONTRATE SHERB.PUBLIK DT 01.01.2019, VKB NR.20 DT 27.02.20, URDH.NR.148 DT 05.03.20, FAT.NR.30 DT 31.08.2019, URDHER NR.266 DT 12.05.20, UB 38247
Bashkia Korce (1515) " KRWM " SH.A Korēe 2,912,191 2020-02-21 2020-02-24 15421220012020 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER MBETJET E PERZIERA JANAR 2020, MAREV.BASHK.DT 05.06.2008, VKB NR.173 DT 26.12.2019, KONTRATE DT 01.01.2020, URDHER NR.19 DT 14.01.2020, FAT.NR.56 DT 31.01.2020, URDHER NR.90 DT 13.02.2020, UB 37952
Bashkia Korce (1515) " KRWM " SH.A Korēe 2,453,649 2020-01-31 2020-02-03 158021220012019 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER MBETJET E PERZIERA PER MUAJIN KORRIK 2019, KONTRATE SHERBIMI PUBLIK DT 04.07.2018, MAREV.BASHK.DT 05.06.2008, FAT.NR.25 DT 31.07.2019, URDHER NR.1121 DT 23.12.2019, UB 37849 DT 31.01.2020
Bashkia Korce (1515) " KRWM " SH.A Korēe 2,274,327 2019-10-28 2019-10-29 126821220012019 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER MBETJET E PERZIERA PER MUAJIN QERSHOR 2019, KONTRATE SHERBIMI PUBLIK DT 04.07.2018, MAREV.BASHK.DT 05.06.2008, FAT.NR.21 DT 30.06.2019, URDHER NR.939 DT 25.10.2019, UB 37263 DT 28.10.2019
Bashkia Korce (1515) " KRWM " SH.A Korēe 2,093,184 2019-06-18 2019-06-19 70121220012019 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER MBETJET E PERZIERA , MAREV.BASHK.DT 05.06.2008, KONTRATE SHERBIMI PUBLIK DT 04.07.2018, FAT.NR.19 DT 31.05.2019, URDHER NR.480 NR 5186 PROT DT 17.06.2019 U B NR 36331 DT 18.06.2019
Bashkia Korce (1515) " KRWM " SH.A Korēe 2,102,261 2019-05-27 2019-05-28 63121220012019 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER MBETJET E PERZIERA , MAREV.BASHK.DT 05.06.2008, KONTRATE SHERBIMI PUBLIK DT 04.07.2018, FAT.NR.9 DT 30.04.2019, URDHER NR.432 DT 24.05.2019 UB 36090 DT 27.05.2019
Bashkia Korce (1515) " KRWM " SH.A Korēe 2,181,521 2019-05-16 2019-05-17 57821220012019 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER MBETJET E PERZIERA, MAREV.BASHK.DT 05.06.2008, KONT.SHERBIMI PUBLIK DT 04.07.2018, FAT.NR.6 DT 05.04.2019, URDHER NR.396 DT 15.05.2019, UB 36032 DT 16.05.19
Bashkia Korce (1515) " KRWM " SH.A Korēe 2,245,138 2019-04-23 2019-04-24 45221220012019 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER MBETJET E PERZIERA JANAR SHKURT 2019, MAREV.BASHK.DT 05.06.2008, KONT.SHERBIMI PUBLIK DT 04.07.2018, FAT.NR.3 DT 11.03.2019, URDHER NR.319 DT 18.04.2019, UB 35851 DT 23.04.19
Bashkia Korce (1515) " KRWM " SH.A Korēe 3,329,331 2018-12-27 2018-12-28 128721220012018 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KONTRIBUTI PER MUAJIN NENTOR 2018 DHE PAGESE PER MBETJET E PERZIERA, MAREV.BASHK.DT 05.06.2008, KONT.SHERB.PUB.DT 04.07.18, P.V DT 19.10.18,FAT.NR.8 DT 12.11.18,URDHER NR.735 DT 12.11.2018,UB 35095 DT 27.12.18
Bashkia Korce (1515) " KRWM " SH.A Korēe 3,313,599 2018-11-05 2018-11-06 112021220012018 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KONTRIBUTI TETOR 2018 DHE PAGESE PER MBETJET E PERZIERA, MAREV.BASHKEP.DT 05.06.2008, FAT.NR.6 DT 09.10.2018, URDHER NR.718 NR.7873 PROT. DT 02.11.2018, UB 34519 DT 05.11.2018
Bashkia Korce (1515) " KRWM " SH.A Korēe 3,668,063 2018-09-21 2018-09-24 90321220012018 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KONTRIBUTI SHTATOR 2018 DHE PAGESE PER MBETJET E PERZIERA, MAREV.BASHKEP.DT 05.06.2008, KONTRATE SHERBIMI PUBLIK DT 04.07.2018, FAT.NR.3 DT 10.09.2018, URDHER NR.560, 565 DT 18/20.09.2018, UB 34164 DT 21.09.18
Bashkia Korce (1515) " KRWM " SH.A Korēe 3,350,191 2018-09-07 2018-09-10 85921220012018 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KONTRIBUTI PER VITIN 2018 DHE PAGESE PER MBETJET E PERZIERA, MAREV.BASHKEP.DT 05.06.2008, KONTRATE SHERBIMI PUBLIK DT 04.07.2018, FAT.NR.2 DT 10.08.2018, URDHER NR.534 DT 06.09.2018, UB 34020 DT 07.09.2018
Bashkia Korce (1515) " KRWM " SH.A Korēe 7,674,638 2018-07-18 2018-07-19 65621220012018 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KNTRIBUTI PER KRWM PER VITIN 2018, MAREVESHJE BASHKEPUNIMI DT 05.06.2008, RELACION DT 24.05.2018, URDHER NR.2 DT 05.01.2018, URDHER NR.431 DT 17.07.2018, UB 33752 DT 18.07.2018
Bashkia Korce (1515) " KRWM " SH.A Korēe 4,000,000 2017-05-18 2017-05-19 41521220012017 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KONTRIBUTI PER VITIN 2017 KONTRATE DT 05.06.2008 URDHER NR.275 DT 18.05.2017 UB 30623 DT 18.05.2017
Bashkia Korce (1515) " KRWM " SH.A Korēe 3,000,000 2017-03-10 2017-03-13 19221220012017 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KONTRIBUTI PER VITIN 2017 MARREVESHJE DT 05.06.2008 URDHER NR.114 DT 09.03.2017 UB 30111
Bashkia Korce (1515) " KRWM " SH.A Korēe 1,000,000 2016-08-05 2016-08-05 78521220012016 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE KONTRIBUTI PER KRWM
Bashkia Korce (1515) " KRWM " SH.A Korēe 2,000,000 2016-07-08 2016-07-08 68921220012016 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese BASHKIA KORCE KONTRIBUT PER KRWM
Bashkia Korce (1515) " KRWM " SH.A Korēe 1,000,000 2016-04-13 2016-04-13 33421220012016 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese BASHKIA KORCE PAGESE KONTRIBUTI PER KRWM
Bashkia Korce (1515) " KRWM " SH.A Korēe 500,000 2015-11-16 2015-11-17 90021220012015 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese BASHKIA KORCE PAGESE KONTRIBUTI PER VITIN 2015
Bashkia Korce (1515) " KRWM " SH.A Korēe 500,000 2015-09-14 2015-09-15 64921220012015 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese BASHKIA KORCE KONTRIBUT PER VITIN 2015
Bashkia Korce (1515) " KRWM " SH.A Korēe 1,000,000 2015-04-23 2015-04-23 24721220012015 Te tjera transferta per institucionet jo-fitim prurese BASHKIA KORCE PAGESE KONTRIBUTI VITI 2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave