Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,322 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
"EUROCOL" 278,759,081.00 13 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) "EUROCOL" Korēe 12,728,759 2019-01-24 2019-01-25 6021220012019 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE 5 PERQIND GARANCI PUNIMESH OBJEKTI: RESTAURIM I PAZARIT TE VJETER KORCE, KONTRATE DT 17.11.2014, SIT.PERUNDIMTAR, AKT KOLAUDIMI DT 12.11.2016, CERT.MARRJE NE DOREZIM DT 23.01.2019, URDHER NR.35 DT 24.01.2019
Bashkia Korce (1515) "EUROCOL" Korēe 12,059,222 2018-09-20 2018-09-21 89521220012018 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE 5 PERQ.GARANCI PUNIMESH PER OBJEKTIN:SHESHI DHE RRUGICAT TEK KULLA PANORAMA,SHESHI TEK TEATRI, KONTRATE DT 01.07.2014, SIT.PERF.DT 22.12.2015, AKT KOLAUD. DT 14.12.2015, CERT.MARR.DOR.DT 02.08.18,URDHER NR.559
Bashkia Korce (1515) "EUROCOL" Korēe 14,640,620 2018-09-04 2018-09-06 85721220012018 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE 5 PERQIND GARANCI OBJEKTI: RIKONSTRUKSION I PARKUT RINIA, KONTRATE DT 22.07.2014, SIT.PERF.DT 18.12.2015, AKT KOLAUDIMI DT 20.12.2015, CERT.MARRJE NE DOREZIM DT 02.08.2018, URDHER NR.526 DT 04.09.2018
Bashkia Korce (1515) "EUROCOL" Korēe 8,795,393 2016-12-19 2016-12-20 130421220012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2122001 BASHKIA KORCE RIKONSTRUKSION I PARKUT RINIA KONTRTA DT.22.07.2014;LIK;FAT NR.175 DT.17.11.2016;PREV. I RIPUNUAR; DT.15.12.2015 UB NR.23078
Bashkia Korce (1515) "EUROCOL" Korēe 4,945,489 2016-12-19 2016-12-20 130521220012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve 2122001 BASHKIA KORCE RIKONSTRUKSION OBJE.SHESHI DHE RRUGICAT TE KULLA PANORAMA,SHESH.TE TEATRI KONTRTA DT.01.07.2014;LIK;FAT NR.191 DT.15.12.2016;PREV. I RIPUNUAR; DT.16.12.2015 UB NR.22915 SIT,PERFUNDIMTAR DT.22.15.2015
Bashkia Korce (1515) "EUROCOL" Korēe 61,573,436 2016-11-18 2016-11-21 118021220012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - objekte me vlere historike 2122001 BASHKAI KORCE RESTAURIMI I PAZARIT TE VJETER FAT 174 DAT 16.11.2016 SITUACION PERFUNDIMTAR KONTRATE 17.11.2014
Bashkia Korce (1515) "EUROCOL" Korēe 23,856,016 2016-02-17 2016-02-18 14221220012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - objekte me vlere historike BASHKIA KORCE RESTAURIM I PAZARIT TE VJETER TE KORCES FAT.16 DT 03.02.16
Bashkia Korce (1515) "EUROCOL" Korēe 36,309,700 2015-12-22 2015-12-23 108821220012015 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE RIKONSTRUKSION PARKU RINIA FAT.188 DT 18.12.15
Bashkia Korce (1515) "EUROCOL" Korēe 21,061,801 2015-12-22 2015-12-23 108921220012015 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE SHESHI DHE RRUGICAT TEK KULLA PANORAMA , SHESHI TEK TEATRI FAT.189 DT 18.12.15
Bashkia Korce (1515) "EUROCOL" Korēe 11,920,288 2015-10-08 2015-10-09 72921220012015 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - objekte me vlere historike BASHKIA KORCE RESTAURIMI I PAZARIT TE VJETER TE KORCES FAT.144 DT 30.09.15
Bashkia Korce (1515) "EUROCOL" Korēe 20,119,012 2015-09-29 2015-09-30 70421220012015 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - objekte me vlere historike BASHKIA KORCE RESTAURIMI I PAZARIT TE VJETER TE KORCES FAT.130 DT 15.09.15
Bashkia Korce (1515) "EUROCOL" Korēe 24,267,748 2015-05-27 2015-05-28 32921220012015 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - objekte me vlere historike BASHKIA KORCE RESTAURIMI I PAZARIT TE VJETER FAT 76 DATE 22.05.2015
Bashkia Korce (1515) "EUROCOL" Korēe 26,481,597 2015-04-15 2015-04-16 21021220012015 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - objekte me vlere historike BASHKIA KORCE RESTAURIMI I PAZARIT TE VJETER FAT 62 DATE 01.04.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave