Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,161 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
"DRICONS" 152,880.00 3 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) "DRICONS" Korēe 53,040 2018-04-19 2018-04-20 30821220012018 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrjeteve BASHKIA KORCE (2122001) MBIKQYRJE OBJEKTI: REHABILITIM I RRJETIT TE KANALEVE UJITES, U.P NR.12 DT 10.03.2017, FTESE PER OFERTE DT 10.03.2017, P.V DT 13.03.2017, KONTRATE DT 15.03.2017, FAT.NR.144 DT 06.09.2017 UB 32951 DT 19.04.2018
Bashkia Korce (1515) "DRICONS" Korēe 29,040 2018-04-19 2018-04-20 30721220012018 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te veprave ujore BASHKIA KORCE (2122001) MBIKQYRJE OBJEKTI: RIKONS.I VEPRAVE UJITESE NE ZONEN JUG PERENDIMORE TE FUSHES SE KORCES, U.P NR.13 DT 10.03.2017, FTESE PER OFERTE DT 10.03.2017, P.V DT 13.03.2017, KONTRATE DT 15.03.2017, FAT.NR.145 DT 07.09.2017
Bashkia Korce (1515) "DRICONS" Korēe 70,800 2017-03-02 2017-03-03 17221220012017 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve BASHKIA KORCE (2122001) MBIKQYRJE OBJEKTI SHTESE PER VARREZAT PUBLIKE FAZA E PARE U.P 34 DT 06.06.2016 P.V 07.06.2016 KONTRATE 08.06.2016 FAT.74 DT 08.12.2016 UB 30059
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave