Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,322 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
"B.I.D.KORCA" 9,455,354.00 9 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) "B.I.D. KORCA" Korēe 498,915 2019-11-26 2019-11-27 142721220012019 Te tjera transferime korrente BASHKIA KORCE (2122001) PAG.E VL.SE MBLEDHUR SI TAR.VENDORE NGA SUB.QE USHT.AKTIV.NE ZZHB,VKM NR.918 DT 04.10.13,VEND.NR.133 DT 14.11.18,KONF.NR.1405/1 DT 20.11.18,MAREV.BASHK.DT 27.02.12,ANEKS 2 MAREV.DT 21.10.15,URDH.1052 25.11.19,UB37512
Bashkia Korce (1515) "B.I.D. KORCA" Korēe 1,751,125 2019-05-28 2019-05-29 63721220012019 Te tjera transferime korrente BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E VL.SE MBLEDHUR SI TAR.VENDORE NGA SUB.QE USHTROJNE AKTIV.NE ZONEN E ZHVILL.TE BIZNESIT,MAREV.BASHK.DT 27.02.12,VKM NR.918 DT 04.10.13,VENDIM NR.133 DT 14.11.18,URDHER.NR.442 DT 27.05.19, UB 36104
Bashkia Korce (1515) "B.I.D. KORCA" Korēe 721,375 2018-10-09 2018-10-10 99121220012018 Te tjera transferime korrente BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E VL.SE MBLEDHUR SI TARIFA VENDORE NGA SUB.QE USHTROJNE AKTIV.NE ZONEN E ZHVILL.TE BIZNESIT KORCE MAREV.BASHK.DT 27.02.2012,VENDIM NR.124 DT 30.11.2017,KONF.NR.969/1 DT 11.12.2017, URDHER NR.610 DT 03.10.2018.
Bashkia Korce (1515) "B.I.D. KORCA" Korēe 1,774,364 2018-06-12 2018-06-13 50721220012018 Te tjera transferime korrente BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E VLERES SE MBLEDHUR SI TARIFA VENDORE NGA SUBJEKTET QE USHTROJNE AKTIVITET NE ZONEN E ZHVILL.TE BIZNESIT, MAREV.BASHKEPUNIMI DT 27.02.2012,VKB NR.124 DT 30.11.2017,KONF.NR.969/1 DT 30.11.2017, URDHER NR.329
Bashkia Korce (1515) "B.I.D. KORCA" Korēe 207,000 2017-10-04 2017-10-05 90121220012017 Te tjera transferime korrente BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER BID KORCA E VLERES SE MBLEDHUR SI TARIFA VENDORE NGA SUB.QE USHTROJNE AKTIVITETE NE ZONEN E ZHVILL.TE BIZ. VENDIM NR.4 DT 12.01.2017,KONF.43/1 DT 18.01.2017, URDHER NR.644 DT 03.10.2017,ANEKS 2 MAREVESHJE
Bashkia Korce (1515) "B.I.D. KORCA" Korēe 1,898,165 2017-06-06 2017-06-07 49121220012017 Te tjera transferime korrente BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E VLERES SE MBLEDHUR SI TARIFA VENDORE NGA SUBJEKTET QE USHTROJNE AKTIVITET NE ZONEN E ZHVILLIMIT TE BIZNESIT MAREVESHJE 27.02.2012 ANEKS 2 I MAREVESHJES DT 21.10.2015 VKB NR.4 DT 12.01.2017 URDHER NR.324
Bashkia Korce (1515) "B.I.D. KORCA" Korēe 322,647 2016-11-03 2016-11-03 111621220012016 Te tjera transferime korrente 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE PER BID KORCE VLERA E TARIFAVE VENDORE TE MBLEDHURA GJATE VITIT 2016
Bashkia Korce (1515) "B.I.D. KORCA" Korēe 1,793,173 2016-06-07 2016-06-08 57921220012016 Te tjera transferime korrente BASHKIA KORCE PAGESE PER BID KORCE VLERA E TARIFAVE VENDORE TE MBLEDHURA GJATE VITIT 2016 NGA BIZNESET QE I SHTOHEN ZONESPER ZHVILLIMIN E BIZNESIT
Bashkia Korce (1515) "B.I.D. KORCA" Korēe 488,590 2015-12-01 2015-12-02 96621220012015 Te tjera transferime korrente BASHKIA KORCE PAGESE PER SHOQATEN SIPAS MARREVESHJES & VKB NR.40 DT 30.04.15
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave