Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,379 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 6,502,239.00 45 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 334,795 2019-04-25 2019-04-26 49521220012019 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME FINANCIARE PER DEMET E SHKAKTUARA NGA ZJARRI, VKB NR.3 DT 31.01.2019, KONF.NR.218 PROT DT 12.02.2019, URDHER NR,109 DT 22.02.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 364,918 2019-04-25 2019-04-26 50621220012019 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE PER DEMET E SHKAKTUARA NGA ZJARRI, VKB NR.38 DT 05.04.2019, KONF.NR.509/1 DT 16.04.2019, URDHER NR.342 DT 25.04.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 303,795 2019-04-05 2019-04-08 39721220012019 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi 2122001 BASHKIA KORCE NDIHME FINANCIARE PER DEMET E SHKAKTUARA NGA ZJARRI, VKB NR.3 DT 31.01.2019, KONF.NR.218 PROT DT 12.02.2019, URDHER NR.109 DT 22.02.2019 LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 523,087 2019-03-12 2019-03-13 28321220012019 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME FINANCIARE PER DEMET E SHKAKTUARA NGA ZJARRI, VKB NR.4 DT 31.01.2019, KONF.NR.218 PROT DT 12.02.2019, URDHER NR.107 DT 22.02.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 30,000 2019-03-05 2019-03-06 24721220012019 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi BASHKIA KORCE (2122001) SHPERBLIM PER FATKEQESI URDHER NR.111 DT 22.02.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 528,279 2019-02-25 2019-02-26 19921220012019 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE NDIHME FINANCIARE PER DEMET E SHKAKTUARA NGA ZJARRI Z. EDMOND STAVRI TOLE VKB NR 4 DT 31.01.2019, KONF.NR.218 PROT DT 12.02.2019, URDHER NR.107 NR 1457 PROT DT 22.02.2019 SIPAS LISTPAGESES
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 177,436 2019-02-14 2019-02-15 16821220012019 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME FINANCIARE PER DEMET E SHKAKTUARA NGA ZJARRI, VKB NR.123 DT 09.11.2018, KONF.NR.1398/1 PROT DT 15.11.2018, URDHER NR.89 DT 13.02.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 116,454 2019-02-14 2019-02-15 16721220012019 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME FINANCIARE PER DEMET E SHKAKTUARA NGA ZJARRI, VKB NR.123 DT 09.11.2018, KONF.NR.1398/1 PROT DT 15.11.2018, URDHER NR.89 DT 13.02.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 50,000 2019-01-25 2019-01-28 6321220012019 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER TRAJTIM MJEKESOR, URDHER NR.28 DT 18.01.2019, SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 30,000 2018-11-23 2018-11-26 115621220012018 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi BASHKIA KORCE (2122001) SHPERBLIM PER FATKEQESI URDHER NR.754 DT 19.11.2018, TRANSFERIM FONDI NR.39 DT 20.11.2018, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 20,000 2018-11-05 2018-11-06 111821220012018 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER SHPERBLIM NE RAST FATKEQESIE SIPAS LISTPAGESES, URDHER NR.708 NR.7716 PROT. DT 30.10.2018 DHE SIPAS KERKESES DT 26.10.2018
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 30,000 2018-10-24 2018-10-25 104621220012018 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE SHPERBLIM PER FATKEQESI URDHER NR.653 DT 18.10.2018, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 135,000 2018-10-02 2018-10-03 97021220012018 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME FINANCIARE PER DEMET E SHKAKTUARA NGA ZJARRI, VKB NR.96 DT 12.09.2018, KONF.NR.1139/1 PROT DT 26.09.2018, URDHER NR.600 DT 01.10.2018,LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 23,125 2018-04-24 2018-04-25 31821220012018 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME FINANCIARE PER DEMET E SHKAKTURA NGA ZJARRI VKB NR.06 DT 09.02.2018, KONF.NR.189/1 PROT DT 19.02.2018, URDHER NR.193 DT 26.03.2018, PROKURE NR.1215 REP NR.677 KOL, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 138,750 2018-04-05 2018-04-06 25521220012018 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME FINANCIARE PER DEMET E SHKAKTUARA NGA ZJARRI, VKB NR.6 DT 09.02.2018, URDHER NR.193 DT 26.03.2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 50,000 2018-03-20 2018-03-21 19421220012018 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NGA FONDI I VECANTE PER TRAJTIM MJEKESOR, URDHER NR.164 DT 13.03.2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 56,700 2017-12-21 2017-12-22 117621220012017 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME FINANCIARE PER DEMET E SHKAKTUARA NGA ZJARRI VKB NR.121 DT 30.11.2017, KONF.NR.969/1 PROT DT 11.12.2017, URDHER NR.865 DT 18.12.2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 99,900 2017-11-08 2017-11-09 100821220012017 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME FINANCIARE PER DEMET E SHKAKTUARA NGA ZJARRI VKB NR.112 , KONF.NR.877/1 PROT DT 01.11.2017, URDHER NR.752 DT 07.11.2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 118,000 2017-10-04 2017-10-05 90021220012017 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME FINANCIARE PER DEME TE SHKAKTURA NGA ZJARRI VKB NR.86 DT 31.08.2017, KONF.699/1 PROT DT 11.09.2017,URDHER NR.637 DT 03.10.2017,LISTE PAGESE BASHKENGJITUR
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 97,000 2017-07-13 2017-07-14 616221220012017 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME FINANCIARE VKB NR.71 DT 23.06.2017 KONF.545/1 PROT DT 29.06.2017 URDHER NR.414 DT 11.07.2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 120,000 2017-05-23 2017-05-24 43021220012017 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME FINANCIARE VKB NR.43 DT 02.05.2017 KONF.400/1 PROT DT 15.05.2017 URDHER NR.285 DT 22.05.2017
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 23,000 2017-05-23 2017-05-24 42921220012017 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME FINANCIARE VKB NR.43 DT 02.05.2017 KONF.400/1 PROT DT 15.05.2017 URDHER NR.285 DT 22.05.2017
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 30,000 2017-05-23 2017-05-24 42821220012017 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME FINANCIARE VKB NR.43 DT 02.05.2017 KONF.400/1 PROT DT 15.05.2017 URDHER NR.285 DT 22.05.2017
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 200,000 2017-05-05 2017-05-08 37021220012017 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME FINANCIARE VKB NR.28 DT 10.04.2017 KONF.357/1 DT 13.04.2017 URDHER NR.215, 217 DT 25.04.2017
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 200,000 2017-03-23 2017-03-27 24721220012017 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME FINANCIARE VKB 12 DT 03.03.2017 URDHER 135 DT 21.03.2017
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 30,000 2017-03-07 2017-03-08 18621220012017 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME PER FATKEQESI URDHER NR.99 DT 02.03.2017
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 64,000 2017-02-08 2017-02-14 8921220012017 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER NDIHME FINANCIARE PER FATKEQESI FAMILJARE URDHER NR.630 DT 30.11.2016
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 140,000 2016-12-06 2016-12-07 123921220012016 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE DHENIE FINANCIARE PER FATKEQESI SIPAS LISTEPAGESES VKB 112 DATE 14.11.2016 MIRATIM PREFEKTURE 995/1 DT 15.11.2016 UREDHER TITULLARI 633 DATE 01.12.2016
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 20,000 2016-12-02 2016-12-02 123021220012016 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE DHENIE ND FINANCIARE PER VESHTIRESI EKONOMIKE URDHER TITULLARI NR.634 DT 01.12.2016 SIPASLISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 200,000 2016-10-20 2016-10-21 104021220012016 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi 2122001 BASHKIA KORCE NDIHME FINANCIARE PER FATKEQESI SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 640,000 2016-09-23 2016-09-23 96321220012016 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi 2122001 BASHKIA KORCE NDIHME FINANCIARE SHTATOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 300,000 2016-09-23 2016-09-23 96421220012016 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi 2122001 BASHKIA KORCE NDIHME FINANCIARE SHTATOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 120,000 2016-08-12 2016-08-12 81821220012016 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi 2122001 BASHKIA KORCE NDIHME FINANCIARE PER DEMTIM BANESE SIPAS LISTE PAGESES PER KOSTANDIN KREKA
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 200,000 2016-08-05 2016-08-05 79021220012016 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi 2122001 BASHKIA KORCE NDIHME FINANCIARE PER DEMTIM BANESE NGA ZJARRI SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 50,000 2016-08-04 2016-08-05 78421220012016 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi 2122001 BASHKIA KORCE SHPERBLIM PER TRAJTIM MJEKESOR SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 343,000 2016-07-18 2016-07-18 75221220012016 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi BASHKAI KORCE (2122001) NDIHME FINANCIARE PER BANESA TE DEMTUARA VKB 48 DT 27.06.16
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 30,000 2016-07-11 2016-07-11 69421220012016 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZIME PER FATKEQESI
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 30,000 2015-12-28 2015-12-29 111921220012015 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZIME PER FATKEQESI
Bashkia Korce (1515) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Korēe 40,000 2015-12-14 2015-12-14 102321220012015 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi BASHKIA KORCE NJ.ADM.LEKAS (2122001) ND.FINANCIARE PER FAMILJE TE DEMTUAR NGA ZJARRI
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 80,000 2015-12-14 2015-12-14 102121220012015 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi BASHKIA KORCE (2122001) ND.FINANCIARE PER FATKEQESI
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave