Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,726 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 31,909,754.00 7 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 61,200 2019-11-19 2019-11-20 138321220012019 Bursa BASHKIA KORCE (2122001) BURSA PER NX.E ARS.PARAUNIVERSITAR (SHK.PROFESIONALE) VITI SHKOLL.2018 2019,VKM NR.776 DT 26.12.18,VKB NR.5 DT 31.01.2019,VKB NR.3 DT 28.01.2019,VKB NR.5 DT 21.01.2019,URDHER NR.1008 DT 15.11.19, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 123,913 2019-07-08 2019-07-09 80621220012019 Bursa BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E BURSAVE PER NX.E SHK.SE MESME IRAKLI TEROVA,VKM NR.776 DT 26.12.2018, VKB NR.96 DT 20.06.2019, KONF.NR.901/1 PROT DT 24.06.2019, URDHER NR.558 DT 08.07.2019, LISTE PAGESE,PERIUDHA 17.09.18 DERI 19.06.19
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 673,493 2019-06-27 2019-06-28 75121220012019 Bursa 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE E BURSAVE DHE GJ.BURSAVE PER NX.E ARS.PARAUNIVERS.(SHK.PROFES.) PERIUDHA 03.06.19 DERI 19.06.19,VKM 776 DT 26.12.18, VKB NR.5 DT 31.01.19, NR.3 DT 28.01.19, NR.5 DT 21.01.19,URDH.NR.530 DT 27.06.19,LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 17,271,980 2019-06-10 2019-06-11 66821220012019 Bursa BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E BURSAVE DHE GJ.BURSAVE PER NX.E ARS.PARAUNIVERSITAR (SHK.PROFESIONALE) PERIUDHA 17.09.18 DERI 31.05.19,VKM 776 DT 26.12.18,VKB B.KORCE NR.5,VKB B.MALIQ NR.3,VKB B.PUSTEC NR.5,URDHER 468 DT 10.06.19,LISTE PAG
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 3,793,368 2018-07-17 2018-07-18 65421220012018 Bursa BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E BURSAVE DHE GJ.BURSAVE PER NXENESIT E ARSIMIT PARAUNIVERSITAR PERIUDHA 01.04.2018-15.06.2018, VKM NR.753 DT 13.12.2017,VKB NR.35 DT 30.03.2018, NR.7/1 DT 22.01.2018, URDHER NR.429 DT 16.07.2018, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 58,750 2018-06-27 2018-06-28 56621220012018 Bursa BASHKIA KORCE (2122001) BURSA PER NXENESIT E ARSIMIT PARA UNIVERSITAR VITI SHKOLLOR 2017-2018, VKM NR.753 DT 13.12.2017, VKB NR.35 DT 30.03.2018,KONF.NR.426/1 DT 16.04.2018,VKB NR.7/1 DT 22.01.2018, URDHER NR.387 DT 26.06.2018, LISTE PAGESA
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 9,927,050 2018-05-10 2018-05-11 39421220012018 Bursa BASHKIA KORCE (2122001)PAGESE E BURSAVE DHE GJ.BURSAVE PER NXENESIT E ARSIMIT PARA UNIVERSITAR,VKM N.753 DT 13.12.2017,VKB NR.6 DT 19.01.2018,NR.10 DT23.02.2018,NR.35 DT30.03.2018,NR.71/1 DT22.01.18,URDHER NR.273 DT10.05.2018 LISTE PAGESAT
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave