Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,379 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 2,168,540,851.00 465 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 981,083 2019-08-20 2019-08-21 98721220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER INVALIDET E PUNES PAAFTESISE VERBERISE DHE PARA TETRAPLEGJIKET TE NJESIVE ADMINISTRATIVE LEKAS VITHKUQ DRENOVE SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 2,647,801 2019-08-20 2019-08-21 98821220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER PAAFTESI TE VERBERIT PARA TETRAPLEGJIKET DHE INVALIDET E PUNES NJESIA ADMINISTRATIVE DRENOVE LISTPAGESA E MUAJIT GUSHT 2019
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 6,551,740 2019-08-20 2019-08-21 97621220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E PAAFTESISE NJ.ADM.BULGAREC,VOSKOP,MOLLAJ SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 15,260,736 2019-08-20 2019-08-21 97821220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E PAAFTESISE SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 486,115 2019-08-20 2019-08-21 97721220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E PAAFTESISE PER BASHKIA KORCE DHE NJ.ADM VOSKOPOJE SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 7,000 2019-08-20 2019-08-21 98321220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PENSION USHQIMOR SIPAS LISTEPAGESES, URDHER VENDOSJE SEKUESTRO NR.1027-12 REGJ. DT 04.10.2017 DHE NR.981 REGJ. DT 02.11.2017
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 167,424 2019-08-20 2019-08-21 98221220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E PARATETRAPLEGJIKEVE (ENERGJI) SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 14,567,227 2019-08-20 2019-08-21 98121220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E PAAFTESISE SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 6,401,870 2019-07-22 2019-07-23 84221220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI, TE VERBERIT, INVALIDET E PUNES, PARA TETRAPLEGJIKET MUAJI KORRIK 2019, SIPAS LISTE PAGESES, NJ.ADM.BULGAREC,MOLLAJ,VOSKOP
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 7,000 2019-07-22 2019-07-23 84521220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PENSION USHQIMOR URDHER VEND.SEK.NR.1027 12 REGJ DT 04.10.2017, NR.981 REGJ DT 02.11.2017, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 2,559,181 2019-07-22 2019-07-23 84021220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI,TE VERBERIT, PARA TETRAPLEGJIKET,INVALIDET E PUNES MUAJI KORRIK 2019 SIPAS LISTE PAGESES, NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 197,424 2019-07-22 2019-07-23 83821220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PARA TETRAPLEGJIKET (KOMPENSIM ENERGJIE) KORRIK 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 1,026,753 2019-07-22 2019-07-23 84321220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI, PAGESE E VERBERISE, INVALIDET E PUNES, PARA TETRAPLEGJIKET MUAJI KORRIK 2019, SIPAS LISTE PAGESES, NJ.ADM.LEKAS, VITHKUQ, DRENOVE
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 14,807,757 2019-07-22 2019-07-23 84421220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E PAAFTESISE, VERBERISE, INVALIDET E PUNES MUAJI KORRIK 2019, SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 15,882,596 2019-07-22 2019-07-23 83921220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI MUAJI KORRIK 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 489,415 2019-07-22 2019-07-23 84121220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI, VERBERISE, SHTESES PER INVALIDET E PUNES, MUAJI KORRIK 2019, SIPAS LISTE PAGESES, NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 7,000 2019-06-26 2019-06-27 74421220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PENSION USHQIMOR , URDHER SEKUESTRO NR.1027 12 REGJ, 981 REGJ, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 6,772,325 2019-06-24 2019-06-25 72521220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E PAAFTESISE, TE VERBERIT, INVALIDET E PUNES, PARA TETRAPLEGJIKET MUAJI QERSHOR 2019, SIPAS LISTE PAGESES, NJ.ADM.VOSKOP, BULGAREC, MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 2,686,391 2019-06-24 2019-06-25 72621220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E PAAFTESISE, TE VERBERIT, INVALIDET E PUNES, PARA TETRAPLEGJIKET MUAJI QERSHOR 2019, SIPAS LISTE PAGESES, NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 499,955 2019-06-24 2019-06-25 72421220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E PAAFTESISE, VERBERISE, SHTESES PER INVALIDET E PUNES MUAJI QERSHOR 2019, SIPAS LISTE PAGESES, NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 1,002,478 2019-06-21 2019-06-24 72121220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE INVALIDET E PUNES, PAAFTESISE, VERBERISE, PARA TETRAPLEGJIKET NJ.ADM.LEKAS,VITHKUQ,DRENOVE MUAJI QERSHOR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 14,904,237 2019-06-21 2019-06-24 71321220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E VERBERISE, PARA TETRAPLEGJIEKT, INVALIDET E PUNES QERSHOR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 181,072 2019-06-21 2019-06-24 71221220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PARA TETRAPLEGJIKET (KOMPENSIM ENERGJIE) QERSHOR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 16,981,332 2019-06-21 2019-06-24 72221220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI MUAJI QERSHOR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 6,830,877 2019-05-24 2019-05-27 62021220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI, TE VERBERIT, INVALIDET E PUNES, PARA TETRAPLEGJIKET MUAJI MAJ 2019, SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.BULGAREC,VOSKOP,MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 7,000 2019-05-23 2019-05-24 60621220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PENSION USHQIMOR, URDH.SEKUESTRO NR.1027 12 REGJ DT 04.10.2017, NR.981 REGJ DT 02.11.2017, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 492,715 2019-05-23 2019-05-24 60821220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E PAAFTESISE, VEREERISE, SHTESES PER INVALIDET E PUNES MAJ 2019, SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 2,674,563 2019-05-23 2019-05-24 60921220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI, TE VERBERIT, PARA TETRAPLEGJIKET, INVALIDET E PUNES MUAJI MAJ 2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 920,583 2019-05-23 2019-05-24 61021220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER INVALIDET E PUNES, PAAFTESISE, VERBERISE, PARA TETRAPLEGJIKET MUAJI MAJ 2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.LEKAS, VITHKUQ, DRENOVE
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 15,089,796 2019-05-22 2019-05-23 60521220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PARA TETRAPLEGJIKET, PAGESE E VEREBERISE, INVALIDET E PUNES MUAJI MAJ 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 178,072 2019-05-22 2019-05-23 60421220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PARA TETRAPLEGJIKET MUAJI MAJ 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 16,530,452 2019-05-21 2019-05-22 60221220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI MUAJI MAJ 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 7,094,478 2019-04-24 2019-04-25 47621220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI, TE VEREBERIT, INVALIDET E PUNES , PARA TETRAPLEGJIKET PRILL 2019, SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.BULGAREC,VOSKOP,MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 7,000 2019-04-24 2019-04-25 47721220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PENSION USHQIMOR SIPAS LISTE PAGESES PRILL 2019
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 2,612,253 2019-04-24 2019-04-25 47421220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI, TE VEREBERIT, PARA TETRAPLEGJIKET, INVALIDET E PUNES PRILL 2019, SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.DRENOVE
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 503,255 2019-04-24 2019-04-25 47521220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI, TE VEREBERIT, INVALIDET E PUNES PRILL 2019, SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 196,368 2019-04-23 2019-04-24 46021220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PARA TETRAPLEGJIKET (KOMPENSIM ENERGJIE), LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 16,932,496 2019-04-23 2019-04-24 46221220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI PRILL 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 15,071,716 2019-04-23 2019-04-24 46121220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PARA TETRAPLEGJIKET, PAGESE E VERBERISE, INVALIDET E PUNES PRILL 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 1,087,358 2019-04-23 2019-04-24 46321220012019 Pagese paaftesie BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAAFTESI, INVALIDET E PUNES, VERBERISE, PARA TETRAPLEGJIKET PRILL 2019 SIPAS LISTE PAGESES NJ.ADM.LEKAS,VITHKUQ,DRENOVE
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave