Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,273 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 3,355,063.00 44 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 15,660 2019-05-15 2019-05-16 57621220012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE (2122001) MAT.PER REALIZIMIN E PIKTURAVE PER PROJEKTIN. DITA NDERKOMB.E TOKES,U.P NR.271 DT 08.04.19, FTESE OFERTE, P.V LLOG.F.LIMIT DT 05.04.19, P.V VLERES.DT 10.04.19, FAT.NR.205432551 DHE F.H NR.22 DT 11.04.2019, UB 36019
Bashkia Korce (1515) Shkėlqim Kurti Korēe 29,880 2019-04-25 2019-04-26 49921220012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE MARRJE ME QERA EKRAN LED,FONI,NDRICIM, U.P NR.268 DT 05.04.2019,FTESE OFERTE, P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 05.04.2019,P.V VLERS.DT 09.04.2019, FAT.NR.304 DT 12.04.19, UB 35887 DT 25.04.2019
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 150,000 2019-04-25 2019-04-26 48621220012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME FINANCIARE PER SHPENZIMET E VARRIMIT TE Z.RAFIL LALAJ INVALID LUFTE, VKB NR.41 DT 05.04.2019, URDHER NR.335 DT 24.04.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) Enkeljana Spaillari Korēe 159,000 2019-04-24 2019-04-25 46721220012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE (2122001) KARAFILA PER PROJEKTIN DITA NDERKOMBETARE E GRUAS, U.P NR.141 DT 28.02.2019,FTESE OFERTE,P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 27.02.19,P.V VLERES.DT 04.03.19, P.V SHP.FITUESI DT 05/06.03.2019,FAT.NR.36 DT 08.03.19,F.H 11 UB35781
Bashkia Korce (1515) AUTORITETI KOMUNIK.ELEKTRONIK.E POSTARE Korēe 40,000 2019-03-12 2019-03-13 27521220012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER 2 NUMRA JESHILE PER VITIN 2019, VKM NR.599 DT 23.07.2010, FAT.NR.222582942 DT 25.02.2019, URDHER NR.180 DT 11.03.2019 UB 35510 DT 12.03.2019
Bashkia Korce (1515) VASKE GAQI Korēe 290,000 2019-02-20 2019-02-21 18521220012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE (2122001) DEKOR FESTIV NE KUADER TE PROJ:FESTIVALI I VJESHTES,U.P NR.62 DT 30.10.18, FTESE OFERTE, P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 29.10.18, P.V VLERS.DT 01.11.18, P.V SHP.FITUESI DT 02.11.18,FAT.NR.196 DHE F.H NR.108 DT 06.11.18
Bashkia Korce (1515) VASKE GAQI Korēe 530,000 2019-02-20 2019-02-21 18421220012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE (2122001) BL.MATER.ZBUKURIMI DHE NDRICIMI PER FESTAT E FUNDVITIT,U.P NR.69 DT 12.11.18, FTESE OFERTE,P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 09.11.18, P.V VLERES.DT 14.11.18, P.V SHP.FITUESI DT 15/16/20.11.18,FAT.NR.205 F.H NR.116 DT 20.11.18
Bashkia Korce (1515) Shkėlqim Kurti Korēe 191,999 2018-12-27 2019-01-07 129521220012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE (2122001) MARRJE ME QERA EKRAN LED,FONI,NDRICIM PER PROJ.FESTIVALI I VJESHTES,U.P NR.55 DT 05.10.18,FTESE OFERTE,P.V LLOG.F.LIMIT DT 04.10.18, P.V VLERSIMI DT 09.10.18, FAT.NR.243,249 DT 17/26.10.2018 UB 35120 DT 27.12.2018
Bashkia Korce (1515) Markel Zeqo Korēe 22,300 2018-12-27 2018-12-28 128921220012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE (2122001) DEKOR PER PROJ.NDERGJEGJ.I KOMUN.NE ZONAT RURALE NPM AKTIV.SENSIB.NE LUFTEN KUNDER KRIMIT NE FAM. U.P NR.74 DT 16.11.2018,FT.OFERTE,P.V VLERESIMI DT 20.11.18, FAT.NR.10 DT 26.11.18, F.H NR.123 DT 26.11.18 UB 35112
Bashkia Korce (1515) Selvije Abasllari Korēe 96,960 2018-12-27 2018-12-28 129021220012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE (2122001) SHKOPINJ PER PERS.ME AFTESI TE KUFIZ.PER PROJ.DITA E SHKOPIT TE BARDHE,U.P NR.53 DT 01.10.18,FTESE OFERTE,P.V VLERES.DT 03.10.18,P.V SHP.FITUESI DT 04.10.18,FAT.NR.86 DT 11.10.18,F.H NR.94 DT 11.10.18, UB 35113
Bashkia Korce (1515) HALIL DERVISHI Korēe 82,800 2018-12-27 2018-12-28 129421220012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE (2122001) MAT.PER REALIZIMIN E PIKTURAVE MURALE SIPAS PROJ.PIKTURAT MURALE, U.P NR.63 DT 05.11.18,FTESE OFERTE,P.V LLOG.F.LIMIT DT 02.11.18, P.V VLERES.DT 07.11.2018,FAT.NR.517 DT 09.11.18, F.H NR.110 DT 09.11.18, UB 35119
Bashkia Korce (1515) Shkėlqim Kurti Korēe 118,200 2018-12-27 2018-12-28 129121220012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE (2122001) SHP.PER INC.DHE CD NE KUADER TE PROJ.LIBRI I SERENATAVE,U.P NR.50,52 DT 27.09.18, 01.10.18,NJOF.ANULL.DT 01/03.10.18,U.P NR.54 DT 04.10.18,FT.OFERTE,P.V DT 08.10.18,P.V SHP.FIT.DT 10.10.18,FAT.235,F.H 97 DT 17.10.18
Bashkia Korce (1515) Oltjan Dautaj Korēe 38,160 2018-10-17 2018-10-18 102021220012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE (2122001) BLERJE BOJE DHE FURCA PER SINJALISTIKE RRUGORE PER PROJEKTIN: DITA PA MAKINA, U.P NR.43 DT 14.09.2018, FTESE PER OFERTE,P.V FONDI LIMIT DT 13.09.18,P.V VLERESIMI DT 18.09.18, FAT.NR.12 DT 19.09.18, F.H NR.77, UB34361
Bashkia Korce (1515) Shkėlqim Kurti Korēe 10,799 2018-06-21 2018-06-22 53821220012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE (2122001) DEKOR PER PROJEKTIN DITA NDERKOMBETARE E FEMIJEVE JETIME URDHER PROKURIMI NR18 FT OFERTE DT 03.05.2018 PROCESVERBAL DT 07.05.2018 FAT NR 174 DT 18.05.18 FL HY NR 34 DT 18.05.2018 U B NR 33546 DT 21.06.2018
Bashkia Korce (1515) Shkėlqim Kurti Korēe 143,999 2018-06-21 2018-06-22 54021220012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER MARRJE ME QERA PER FONI,EKRAN,NDRICIM PER PROJEKTE U.P NR.22 DT 08.05.2018;FOFERTE DT.08.05.2018, P.V DT 08;10.05.2018,FORM.NJOFTIM FITUESI DT 10.05.2018,FAT.NR.175 DT 14.05.2018 UB 33550;DOK.SISTEMI
Bashkia Korce (1515) ARTEO 2018 Korēe 119,988 2018-04-27 2018-04-30 35121220012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE (2122001) BLERJE LODRA PER NEVOJA TE RIAFTESIMIT TE FEMIJEVE AUTIKE NE KUADER TE PROJEKTIT:DITA E AUTIZMIT U.P NR. 7 DT 12.03.2018,FTESE OFERTE,P.V DT 15/16.03.2018,FAT.NR.3 DT 20.03.2018,F.H NR.17 DT 20.03.2018 UB 33039
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 46,620 2018-04-26 2018-04-27 35321220012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE PER REALIZIMIN E PIKTURAVE NE KUADER TE PROJEKTIT: DITA NDERKOMBETARE E TOKES U.P NR.10 DT 06.04.2018,FTESE OFERTE,P.V DT 11.04.2018,FAT.NR.205430229 DT 12.04.2018,F.H NR.24 DT 12.04.2018 UB 33032
Bashkia Korce (1515) Shkėlqim Kurti Korēe 59,880 2018-04-18 2018-04-19 30421220012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE (2122001) KARAFILA NE KUADER TE PROJEKTIT: DITA NDERKOMBETARE E GRUAS U.P NR.3 DT 26.02.2018, FTESE PER OFERTE DT 26.02.2018, P.V DT 28.02.2018, FAT.NR.147 DT 08.03.2018, F.H NR.13 DT 08.03.2018 UB 32933 DT 18.04.2018
Bashkia Korce (1515) Shkėlqim Kurti Korēe 37,800 2018-04-16 2018-04-17 28921220012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZIME PER REGJISTRIM VIDEOKLIPI NE KUADER TE PROJEKTIT: DITA NDERKOMBETARE E GRUAS U.P NR.4 DT 26.02.2018, FTESE PER OFERTE DT 26.02.2018, P.V DT 28.02.2018, FAT.NR.146 DT 06.03.2018, F.H NR.11 DT 07.03.2018
Bashkia Korce (1515) KORCA GAS Korēe 68,400 2018-02-16 2018-02-19 9521220012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE (2122001) GAZ I LENGSHEM U.P NR.106 (ANULLUAR) U.P NR.109 DT 14.12.2017, FTESE OFERTE DT 14.12.2017, P.V DT 18.12.2017, FAT.NR.179 DT 20.12.2017, F.H NR.95 DT 20.12.2017 UB 32546 DT 16.02.2018
Bashkia Korce (1515) AUTORITETI KOMUNIK.ELEKTRONIK.E POSTARE Korēe 40,000 2018-02-02 2018-02-05 5921220012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDAJ AKEP PER VITIN 2018 FAT.NR.222580978 DT 16.01.2018, URDHER NR.53 DT 01.02.2018 UB 32438 DT 02.02.2018
Bashkia Korce (1515) KRISTINA BEQIRLLARI Korēe 131,904 2017-05-09 2017-05-10 37621220012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE (2122001) GAZ I LENGSHEM U.P NR.5 DT 08.02.2017 P.V DT 09.02.2017 FAT.188 DT 02.05.2017 F.H 24 DT 02.05.2017 UB 30521 DT 09.05.2017
Bashkia Korce (1515) ALBEXPO GROUP Korēe 87,733 2017-04-12 2017-04-13 29721220012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE (2122001) PJESEMARRJE NE PANAIRIN NDERKOMBETAR TE TURIZMIT TIRANA 2017 FAT.242 DT 25.03.2017 URDHER NR.178 DT 11.04.2017 UB 30313
Bashkia Korce (1515) Enkeljana Spaillari Korēe 53,000 2017-04-07 2017-04-11 28521220012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE (2122001) KARAFILA "DITA NDERKOMBETARE E GRUAS" U.P 8 DT 23.02.2017 U.P 9 DT 27.02.2017 P.V DT 01.03.2017 FORMULARI NR.6 DT 06.03.2017 FAT.1 DT 08.03.2017 F.H 17 DT 08.03.2017 UB 30285
Bashkia Korce (1515) KRISTINA BEQIRLLARI Korēe 49,464 2017-02-27 2017-02-28 15021220012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE (2122001) GAZ I LENGSHEM U.P 5 DT 08.02.2017 P.V DT 09.02.2017 FAT.170 DT 16.02.2017 F.H 9 DT 16.02.2017 U.B 30036
Bashkia Korce (1515) AUTORITETI KOMUNIK.ELEKTRONIK.E POSTARE Korēe 40,000 2017-01-18 2017-01-19 1321220012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2122001-BASHKIA KORCE PAGESE PER 2 NUMRA JESHILE LIK.FAT.NR.SERIE 162154358 DT.11.01.2017, URDHER NR.10 DT.16.01.2017 URDHER BLERJE NR.29851 DT.18.01.2017
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korēe 3,360 2016-12-27 2016-12-28 135021220012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2122001 BASHKIA KORCE DETYRIM PER LICENCAT E TAKSIVE KO3218-KO3267 KO10150-KO10179 FAT 1502 DT 16.12.2016 URDHER NR.692 DATE 21.12.2016
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 11,040 2016-12-02 2016-12-02 122921220012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2122001 BASHKIA KORCE BLERJE MATERIALE NE KUADER TE PROJ. NDERGJ. I KOM.NE ZONAT RURALE NEPERMJET AKTIVITETEVE SENSIBILIZUESE NE LUFTEN KUNDER DHUNES NE FAMILJE FAT 2305 DT 16.11.16 F.H 111 DT 16.11.16 UP 79 DT 14.11.16 PROC-VERB 15.11.16
Bashkia Korce (1515) PANAJOT SPIRO PILANI Korēe 6,000 2016-09-16 2016-09-16 92121220012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2122001 BASHKIA KORCE RAPORT VNM OBJEKT SHKOLLA E RE KAMENICE FAT 265 DATE 16.08.2016
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 150,000 2016-08-26 2016-08-26 86521220012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2122001 BASHKIA KORCE SHPENZ VARRIMI PER KRISTAQ JANAQ SIPAS LISTEPAGESES ROLAND JANAQ
Bashkia Korce (1515) PANAJOT SPIRO PILANI Korēe 8,400 2016-04-27 2016-04-27 41921220012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE RAPORT VNM FAT.243 DT 18.04.16
Bashkia Korce (1515) PANAJOT SPIRO PILANI Korēe 6,000 2016-04-07 2016-04-08 31221220012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE RAPORT VNM PER OBJEKTIN: KOMPLEKSI MULTIFUNKSIONAL SPORTIV DHE KULTUROR FAT.238 DT 21.03.16
Bashkia Korce (1515) AUTORITETI KOMUNIK.ELEKTRONIK.E POSTARE Korēe 5,000 2016-03-24 2016-03-25 27021220012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE SHPENZIME PER RINOVIM EMRI DOMAIN FAT.162152331 DT 04.02.16
Bashkia Korce (1515) PANAJOT SPIRO PILANI Korēe 48,000 2016-03-15 2016-03-15 22021220012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE VNM PER OBJEKTET: PERROI VOSKOP & SHKOLLA 9-VJECARE DERSNIK FAT.198 DT 10.04.15 DETYRIM NJ.ADM.VOSKOP
Bashkia Korce (1515) AUTORITETI KOMUNIK.ELEKTRONIK.E POSTARE Korēe 40,000 2016-03-07 2016-03-07 19121220012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE PAGESE PER NR.JESHIL SIPAS VKM-se 599 FAT.162152465, 162152464 DT 18.02.16
Bashkia Korce (1515) Etleva Sholla Korēe 13,000 2016-02-15 2016-02-16 11721220012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE SHPENZIME TE TJERA (DITA NDERKOMB.E PAK) FAT.2 DT 03.12.15
Bashkia Korce (1515) GRAND KORCA - SHPK Korēe 39,600 2015-12-24 2015-12-28 110821220012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE KOKTEIL PER AKTIVITETIN DITA NDERKOMBETARE E PAK FAT.644 DT 03.12.15
Bashkia Korce (1515) Expo City Korēe 83,817 2015-12-02 2015-12-03 97621220012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE PJESEMARRJE NE PANAIRIN MEDITERRAN 2015 FAT.132 DT 16.11.15
Bashkia Korce (1515) PROJECT DESIGN Korēe 24,000 2015-11-23 2015-11-23 94921220012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE RAPORT VLERESIMI TE AKTIVEVE TE DALA JASHTE PERDORIMIT FAT.9 DT 02.11.15
Bashkia Korce (1515) JOKLEN & CO Korēe 5,580 2015-10-20 2015-10-21 77721220012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE VLERESIM I NDIKIMIT MJEDISOR PER OBJEKTIN: RIKONS.I TEATRIT A.Z.CAJUPI
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave