Transaksion Thesari 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 4,500 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit. Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre. Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston çdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet çdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyçe. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojnë fondet e alokuara
  • Sa paguhet për shërbime dhe projekte të caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar çdo institucion
  • Sa para janë paguar në intervale të caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 1,948,524.00 36 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Bashkia Korce (1515) Markel Zeqo Korçe 22,300 2018-12-27 2018-12-28 128921220012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE (2122001) DEKOR PER PROJ.NDERGJEGJ.I KOMUN.NE ZONAT RURALE NPM AKTIV.SENSIB.NE LUFTEN KUNDER KRIMIT NE FAM. U.P NR.74 DT 16.11.2018,FT.OFERTE,P.V VLERESIMI DT 20.11.18, FAT.NR.10 DT 26.11.18, F.H NR.123 DT 26.11.18 UB 35112
Bashkia Korce (1515) Selvije Abasllari Korçe 96,960 2018-12-27 2018-12-28 129021220012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE (2122001) SHKOPINJ PER PERS.ME AFTESI TE KUFIZ.PER PROJ.DITA E SHKOPIT TE BARDHE,U.P NR.53 DT 01.10.18,FTESE OFERTE,P.V VLERES.DT 03.10.18,P.V SHP.FITUESI DT 04.10.18,FAT.NR.86 DT 11.10.18,F.H NR.94 DT 11.10.18, UB 35113
Bashkia Korce (1515) HALIL DERVISHI Korçe 82,800 2018-12-27 2018-12-28 129421220012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE (2122001) MAT.PER REALIZIMIN E PIKTURAVE MURALE SIPAS PROJ.PIKTURAT MURALE, U.P NR.63 DT 05.11.18,FTESE OFERTE,P.V LLOG.F.LIMIT DT 02.11.18, P.V VLERES.DT 07.11.2018,FAT.NR.517 DT 09.11.18, F.H NR.110 DT 09.11.18, UB 35119
Bashkia Korce (1515) Shkëlqim Kurti Korçe 118,200 2018-12-27 2018-12-28 129121220012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE (2122001) SHP.PER INC.DHE CD NE KUADER TE PROJ.LIBRI I SERENATAVE,U.P NR.50,52 DT 27.09.18, 01.10.18,NJOF.ANULL.DT 01/03.10.18,U.P NR.54 DT 04.10.18,FT.OFERTE,P.V DT 08.10.18,P.V SHP.FIT.DT 10.10.18,FAT.235,F.H 97 DT 17.10.18
Bashkia Korce (1515) Oltjan Dautaj Korçe 38,160 2018-10-17 2018-10-18 102021220012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE (2122001) BLERJE BOJE DHE FURCA PER SINJALISTIKE RRUGORE PER PROJEKTIN: DITA PA MAKINA, U.P NR.43 DT 14.09.2018, FTESE PER OFERTE,P.V FONDI LIMIT DT 13.09.18,P.V VLERESIMI DT 18.09.18, FAT.NR.12 DT 19.09.18, F.H NR.77, UB34361
Bashkia Korce (1515) Shkëlqim Kurti Korçe 10,799 2018-06-21 2018-06-22 53821220012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE (2122001) DEKOR PER PROJEKTIN DITA NDERKOMBETARE E FEMIJEVE JETIME URDHER PROKURIMI NR18 FT OFERTE DT 03.05.2018 PROCESVERBAL DT 07.05.2018 FAT NR 174 DT 18.05.18 FL HY NR 34 DT 18.05.2018 U B NR 33546 DT 21.06.2018
Bashkia Korce (1515) Shkëlqim Kurti Korçe 143,999 2018-06-21 2018-06-22 54021220012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER MARRJE ME QERA PER FONI,EKRAN,NDRICIM PER PROJEKTE U.P NR.22 DT 08.05.2018;FOFERTE DT.08.05.2018, P.V DT 08;10.05.2018,FORM.NJOFTIM FITUESI DT 10.05.2018,FAT.NR.175 DT 14.05.2018 UB 33550;DOK.SISTEMI
Bashkia Korce (1515) ARTEO 2018 Korçe 119,988 2018-04-27 2018-04-30 35121220012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE (2122001) BLERJE LODRA PER NEVOJA TE RIAFTESIMIT TE FEMIJEVE AUTIKE NE KUADER TE PROJEKTIT:DITA E AUTIZMIT U.P NR. 7 DT 12.03.2018,FTESE OFERTE,P.V DT 15/16.03.2018,FAT.NR.3 DT 20.03.2018,F.H NR.17 DT 20.03.2018 UB 33039
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korçe 46,620 2018-04-26 2018-04-27 35321220012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE PER REALIZIMIN E PIKTURAVE NE KUADER TE PROJEKTIT: DITA NDERKOMBETARE E TOKES U.P NR.10 DT 06.04.2018,FTESE OFERTE,P.V DT 11.04.2018,FAT.NR.205430229 DT 12.04.2018,F.H NR.24 DT 12.04.2018 UB 33032
Bashkia Korce (1515) Shkëlqim Kurti Korçe 59,880 2018-04-18 2018-04-19 30421220012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE (2122001) KARAFILA NE KUADER TE PROJEKTIT: DITA NDERKOMBETARE E GRUAS U.P NR.3 DT 26.02.2018, FTESE PER OFERTE DT 26.02.2018, P.V DT 28.02.2018, FAT.NR.147 DT 08.03.2018, F.H NR.13 DT 08.03.2018 UB 32933 DT 18.04.2018
Bashkia Korce (1515) Shkëlqim Kurti Korçe 37,800 2018-04-16 2018-04-17 28921220012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZIME PER REGJISTRIM VIDEOKLIPI NE KUADER TE PROJEKTIT: DITA NDERKOMBETARE E GRUAS U.P NR.4 DT 26.02.2018, FTESE PER OFERTE DT 26.02.2018, P.V DT 28.02.2018, FAT.NR.146 DT 06.03.2018, F.H NR.11 DT 07.03.2018
Bashkia Korce (1515) KORCA GAS Korçe 68,400 2018-02-16 2018-02-19 9521220012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE (2122001) GAZ I LENGSHEM U.P NR.106 (ANULLUAR) U.P NR.109 DT 14.12.2017, FTESE OFERTE DT 14.12.2017, P.V DT 18.12.2017, FAT.NR.179 DT 20.12.2017, F.H NR.95 DT 20.12.2017 UB 32546 DT 16.02.2018
Bashkia Korce (1515) AUTORITETI KOMUNIK.ELEKTRONIK.E POSTARE Korçe 40,000 2018-02-02 2018-02-05 5921220012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDAJ AKEP PER VITIN 2018 FAT.NR.222580978 DT 16.01.2018, URDHER NR.53 DT 01.02.2018 UB 32438 DT 02.02.2018
Bashkia Korce (1515) KRISTINA BEQIRLLARI Korçe 131,904 2017-05-09 2017-05-10 37621220012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE (2122001) GAZ I LENGSHEM U.P NR.5 DT 08.02.2017 P.V DT 09.02.2017 FAT.188 DT 02.05.2017 F.H 24 DT 02.05.2017 UB 30521 DT 09.05.2017
Bashkia Korce (1515) ALBEXPO GROUP Korçe 87,733 2017-04-12 2017-04-13 29721220012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE (2122001) PJESEMARRJE NE PANAIRIN NDERKOMBETAR TE TURIZMIT TIRANA 2017 FAT.242 DT 25.03.2017 URDHER NR.178 DT 11.04.2017 UB 30313
Bashkia Korce (1515) Enkeljana Spaillari Korçe 53,000 2017-04-07 2017-04-11 28521220012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE (2122001) KARAFILA "DITA NDERKOMBETARE E GRUAS" U.P 8 DT 23.02.2017 U.P 9 DT 27.02.2017 P.V DT 01.03.2017 FORMULARI NR.6 DT 06.03.2017 FAT.1 DT 08.03.2017 F.H 17 DT 08.03.2017 UB 30285
Bashkia Korce (1515) KRISTINA BEQIRLLARI Korçe 49,464 2017-02-27 2017-02-28 15021220012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE (2122001) GAZ I LENGSHEM U.P 5 DT 08.02.2017 P.V DT 09.02.2017 FAT.170 DT 16.02.2017 F.H 9 DT 16.02.2017 U.B 30036
Bashkia Korce (1515) AUTORITETI KOMUNIK.ELEKTRONIK.E POSTARE Korçe 40,000 2017-01-18 2017-01-19 1321220012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2122001-BASHKIA KORCE PAGESE PER 2 NUMRA JESHILE LIK.FAT.NR.SERIE 162154358 DT.11.01.2017, URDHER NR.10 DT.16.01.2017 URDHER BLERJE NR.29851 DT.18.01.2017
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korçe 3,360 2016-12-27 2016-12-28 135021220012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2122001 BASHKIA KORCE DETYRIM PER LICENCAT E TAKSIVE KO3218-KO3267 KO10150-KO10179 FAT 1502 DT 16.12.2016 URDHER NR.692 DATE 21.12.2016
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korçe 11,040 2016-12-02 2016-12-02 122921220012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2122001 BASHKIA KORCE BLERJE MATERIALE NE KUADER TE PROJ. NDERGJ. I KOM.NE ZONAT RURALE NEPERMJET AKTIVITETEVE SENSIBILIZUESE NE LUFTEN KUNDER DHUNES NE FAMILJE FAT 2305 DT 16.11.16 F.H 111 DT 16.11.16 UP 79 DT 14.11.16 PROC-VERB 15.11.16
Bashkia Korce (1515) PANAJOT SPIRO PILANI Korçe 6,000 2016-09-16 2016-09-16 92121220012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2122001 BASHKIA KORCE RAPORT VNM OBJEKT SHKOLLA E RE KAMENICE FAT 265 DATE 16.08.2016
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 150,000 2016-08-26 2016-08-26 86521220012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2122001 BASHKIA KORCE SHPENZ VARRIMI PER KRISTAQ JANAQ SIPAS LISTEPAGESES ROLAND JANAQ
Bashkia Korce (1515) PANAJOT SPIRO PILANI Korçe 8,400 2016-04-27 2016-04-27 41921220012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE RAPORT VNM FAT.243 DT 18.04.16
Bashkia Korce (1515) PANAJOT SPIRO PILANI Korçe 6,000 2016-04-07 2016-04-08 31221220012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE RAPORT VNM PER OBJEKTIN: KOMPLEKSI MULTIFUNKSIONAL SPORTIV DHE KULTUROR FAT.238 DT 21.03.16
Bashkia Korce (1515) AUTORITETI KOMUNIK.ELEKTRONIK.E POSTARE Korçe 5,000 2016-03-24 2016-03-25 27021220012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE SHPENZIME PER RINOVIM EMRI DOMAIN FAT.162152331 DT 04.02.16
Bashkia Korce (1515) PANAJOT SPIRO PILANI Korçe 48,000 2016-03-15 2016-03-15 22021220012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE VNM PER OBJEKTET: PERROI VOSKOP & SHKOLLA 9-VJECARE DERSNIK FAT.198 DT 10.04.15 DETYRIM NJ.ADM.VOSKOP
Bashkia Korce (1515) AUTORITETI KOMUNIK.ELEKTRONIK.E POSTARE Korçe 40,000 2016-03-07 2016-03-07 19121220012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE PAGESE PER NR.JESHIL SIPAS VKM-se 599 FAT.162152465, 162152464 DT 18.02.16
Bashkia Korce (1515) Etleva Sholla Korçe 13,000 2016-02-15 2016-02-16 11721220012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE SHPENZIME TE TJERA (DITA NDERKOMB.E PAK) FAT.2 DT 03.12.15
Bashkia Korce (1515) GRAND KORCA - SHPK Korçe 39,600 2015-12-24 2015-12-28 110821220012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE KOKTEIL PER AKTIVITETIN DITA NDERKOMBETARE E PAK FAT.644 DT 03.12.15
Bashkia Korce (1515) Expo City Korçe 83,817 2015-12-02 2015-12-03 97621220012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE PJESEMARRJE NE PANAIRIN MEDITERRAN 2015 FAT.132 DT 16.11.15
Bashkia Korce (1515) PROJECT DESIGN Korçe 24,000 2015-11-23 2015-11-23 94921220012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE RAPORT VLERESIMI TE AKTIVEVE TE DALA JASHTE PERDORIMIT FAT.9 DT 02.11.15
Bashkia Korce (1515) JOKLEN & CO Korçe 5,580 2015-10-20 2015-10-21 77721220012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE VLERESIM I NDIKIMIT MJEDISOR PER OBJEKTIN: RIKONS.I TEATRIT A.Z.CAJUPI
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korçe 150,000 2015-09-08 2015-09-09 63221220012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE 2122001 PAGESE PER SHPENZIMET E VARRIMIT PER INVALID LUFTE
Bashkia Korce (1515) JOKLEN & CO Korçe 23,520 2015-04-15 2015-04-16 20821220012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE VLERESI I NDIKIMIT MJEDISOR FAT 1 DATE 18.03.2015
Bashkia Korce (1515) AUTORITETI KOMUNIK.ELEKTRONIK.E POSTARE Korçe 40,000 2015-03-27 2015-03-30 17421220012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE PAGESE PER NUMER JESHIL VITI 2015 NR125224887 NR.125224886 DATE 18.03.2015
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korçe 43,200 2015-02-06 2015-02-06 4621220012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative BASHKIA KORCE BLJERJE FISHEKZJARE PER NDERIMIN E VITEVE FAT 1171 DATE 30.12.2014
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave