Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,273 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,798,200.00 80 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) ZYRA E RREGJISTRIMIT TE PASURIVE TE PALUJTSHME Korēe 8,400 2019-05-09 2019-05-10 54621220012019 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE (2122001) TARIFE SHERBIMI, KERKESE NR.6715 DT 08.05.2019, URDHER NR.383 DT 08.05.2019 UB 35960 DT 09.05.2019
Bashkia Korce (1515) ZYRA E RREGJISTRIMIT TE PASURIVE TE PALUJTSHME Korēe 7,700 2019-05-07 2019-05-08 54021220012019 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE (2122001) TARIFE SHERBIMI, KERKESE NR.6422 DT 02.05.2019, URDHER NR.364 DT 06.05.2019 UB 35944 DT 07.05.19
Bashkia Korce (1515) ZYRA E RREGJISTRIMIT TE PASURIVE TE PALUJTSHME Korēe 2,000 2019-04-19 2019-04-23 45121220012019 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE (2122001) TARIFE SHERBIMI KERKESE REGJ.NR.5911 DT 19.04.2019, URDHER NR.323 DT 19.04.2019, UB 35843 DT 19.04.2019
Bashkia Korce (1515) ZYRA E RREGJISTRIMIT TE PASURIVE TE PALUJTSHME Korēe 7,000 2019-04-08 2019-04-09 39821220012019 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE (2122001) TARIFE SHERBIMI, KERKESE NR.4242 DT 25.03.2019, URDHER NR.265 DT 05.04.2019, UB 35711 DT 08.04.2019
Bashkia Korce (1515) ZYRA E RREGJISTRIMIT TE PASURIVE TE PALUJTSHME Korēe 4,200 2019-04-08 2019-04-09 39921220012019 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE (2122001) TARIFE SHERBIMI, KERKESE NR.4592 DT 29.03.2019, URDHER NR.262 DT 05.04.2019, UB 35710 DT 08.04.2019
Bashkia Korce (1515) ZYRA E RREGJISTRIMIT TE PASURIVE TE PALUJTSHME Korēe 462,000 2019-03-13 2019-03-15 28421220012019 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE (2122001) TARIFE SHERBIMI KERKESE NR.3637 DT 11.03.2019, URDHER NR.187 DT 13.03.2019 UB 35523 DT 13.03.2019
Bashkia Korce (1515) ZYRA E RREGJISTRIMIT TE PASURIVE TE PALUJTSHME Korēe 63,000 2019-03-07 2019-03-08 26021220012019 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE (2122001) TARIFE SHERBIMI KERKESE NR.2964 DT 27.02.2019, URDHER NR.161 DT 05.03.2019 UB 35461 DT 06.03.2019
Bashkia Korce (1515) ZYRA E RREGJISTRIMIT TE PASURIVE TE PALUJTSHME Korēe 700 2019-03-07 2019-03-08 26121220012019 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE (2122001) TARIFE SHERBIMI KERKESE NR.3044 DT 27.02.2019, URDHER NR.162 DT 05.03.2019 UB 35462 DT 06.03.2019
Bashkia Korce (1515) ZYRA E RREGJISTRIMIT TE PASURIVE TE PALUJTSHME Korēe 1,400 2019-02-13 2019-02-14 16221220012019 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE (2122001) TARIFE SHERBIMI KERKESE NR.2062 DT 11.02.2019, URDHER NR.83 DT 12.02.2019 UB 35354 DT 13.02.2019
Bashkia Korce (1515) ZYRA E RREGJISTRIMIT TE PASURIVE TE PALUJTSHME Korēe 11,200 2019-02-08 2019-02-11 11821220012019 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE (2122001) TARIFE SHERBIMI KERKESE NR.1785, 1788 DT 05.02.19, URDHER NR.64 DT 07.02.2019, UB 35296 DT 08.02.2019
Bashkia Korce (1515) ZYRA E RREGJISTRIMIT TE PASURIVE TE PALUJTSHME Korēe 2,000 2019-01-25 2019-01-28 6421220012019 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE (2122001) TARIFE SHERBIMI KERKESE NR.731 DT 16.01.2019, URDHER NR.37 DT 24.01.2019, UB 35199 DT 25.01.2019
Bashkia Korce (1515) ZYRA E RREGJISTRIMIT TE PASURIVE TE PALUJTSHME Korēe 700 2018-12-17 2018-12-18 120821220012018 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE (2122001) TARIFE SHERBIMI KERKESE NR.17545 DT 12.12.2018, URDHER NR.802 DT 17.12.2018, UB 34858 DT 17.12.2018
Bashkia Korce (1515) ZYRA E RREGJISTRIMIT TE PASURIVE TE PALUJTSHME Korēe 1,400 2018-12-17 2018-12-18 120721220012018 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE (2122001) TARIFE SHERBIMI KERKESE NR.17546 DT 12.12.2018, URDHER NR.801 DT 17.12.2018, UB 34859 DT 17.12.2018
Bashkia Korce (1515) ZYRA E RREGJISTRIMIT TE PASURIVE TE PALUJTSHME Korēe 20,000 2018-11-23 2018-11-26 115521220012018 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE (2122001) TARIFE SHERBIMI KERKESE NR.15891 DT 08.11.2018, URDHER NR.742 DT 14.11.2018, UB 34672 DT 23.11.2018
Bashkia Korce (1515) ZYRA E RREGJISTRIMIT TE PASURIVE TE PALUJTSHME Korēe 1,400 2018-11-23 2018-11-26 115421220012018 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE (2122001) TARIFE SHERBIMI KERKESE NR.15889 DT 08.11.2018, URDHER NR.743 DT 14.11.2018, UB 34673 DT 23.11.2018
Bashkia Korce (1515) ZYRA E RREGJISTRIMIT TE PASURIVE TE PALUJTSHME Korēe 58,800 2018-11-01 2018-11-02 111021220012018 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE (2122001) TARIFE SHERBIMI, KERKESE NR.14940 DT 23.10.2018, URDHER NR.705 DT 29.10.2018, UB 34493 DT 01.11.2018
Bashkia Korce (1515) ZYRA E RREGJISTRIMIT TE PASURIVE TE PALUJTSHME Korēe 7,000 2018-11-01 2018-11-02 111121220012018 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE (2122001) TARIFE SHERBIMI, KERKESE NR.15162 DT 26.10.2018, URDHER NR.709 DT 30.10.2018, UB 34492 DT 01.11.2018
Bashkia Korce (1515) ZYRA E RREGJISTRIMIT TE PASURIVE TE PALUJTSHME Korēe 2,100 2018-10-23 2018-10-24 103521220012018 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE (2122001) TARIFE SHERBIMI, KERKESE NR.14691 DT 18.10.2018, URDHER NR.671 DT 22.10.2018, UB 34426 DT 23.10.2018
Bashkia Korce (1515) ZYRA E RREGJISTRIMIT TE PASURIVE TE PALUJTSHME Korēe 5,700 2018-09-18 2018-09-19 89021220012018 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE (2122001) TARIFE SHERBIMI, KERKESE NR.12718 DT 11.09.2018, URDHER NR.557 DT 17.09.2018, UB 34095 DT 18.09.2018
Bashkia Korce (1515) ZYRA E RREGJISTRIMIT TE PASURIVE TE PALUJTSHME Korēe 4,200 2018-07-09 2018-07-10 62021220012018 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE (2122001) TARIFE SHERBIMI, KERKESE NR.9548, 9545 DT 05.07.2018, URDHER NR.408 DT 05.07.2018, UB 33668 DT 09.07.2018
Bashkia Korce (1515) ZYRA E RREGJISTRIMIT TE PASURIVE TE PALUJTSHME Korēe 31,500 2018-06-27 2018-06-28 56921220012018 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE (2122001) TARIFE SHERBIMI NR.KERKESE 8480 DT 13.06.2018, URDHER NR.375 DT 22.06.2018, UB 33593 DT 27.06.2018
Bashkia Korce (1515) ZYRA E RREGJISTRIMIT TE PASURIVE TE PALUJTSHME Korēe 9,100 2018-03-20 2018-03-21 19521220012018 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE (2122001) TARIFE REGJISTRIMI KERKESE NR.4025, 4022 DT 15.03.2018 URDHER NR.171 DT 15.03.2018
Bashkia Korce (1515) ZYRA E RREGJISTRIMIT TE PASURIVE TE PALUJTSHME Korēe 12,050 2018-03-15 2018-03-16 18121220012018 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE TARIFE SHERBIMI KERKESE NR.3763, 3835 DT 08/12.03.2018, URDHER NR.155, 159 DT 13.03.2018 UB 32739 DT 15.03.2018
Bashkia Korce (1515) ZYRA E RREGJISTRIMIT TE PASURIVE TE PALUJTSHME Korēe 5,400 2017-11-30 2017-12-01 109521220012017 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE (2122001) TARIFE SHERBIMI KERKESE NR.18682 DT 17.11.2017, URDHER NR.816 DT 30.11.2017 UB 31851 DT 30.11.2017
Bashkia Korce (1515) ZYRA E RREGJISTRIMIT TE PASURIVE TE PALUJTSHME Korēe 4,200 2017-11-08 2017-11-09 101221220012017 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE (2122001) TARIFE SHERBIMI KERKESE NR.17850 DT 03.11.2017, URDHER NR.743 DT 07.11.2017
Bashkia Korce (1515) ZYRA E RREGJISTRIMIT TE PASURIVE TE PALUJTSHME Korēe 21,000 2017-10-30 2017-10-31 97321220012017 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE (2122001) TARIFE SHERBIMI KERKESE NR.16972 DT 18.10.2017, NR. 17401 DT 26.10.2017 URDHER NR.714, 717 DT 27.10.2017 UB 31600 DT 30.10.2017
Bashkia Korce (1515) ZYRA E RREGJISTRIMIT TE PASURIVE TE PALUJTSHME Korēe 700 2017-10-20 2017-10-23 95321220012017 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE (2122001) TARIFE SHERBIMI KERKESE NR.16806 DT 16.10.2017, URDHER NR.692 DT 18.10.2017 UB 31552
Bashkia Korce (1515) ZYRA E RREGJISTRIMIT TE PASURIVE TE PALUJTSHME Korēe 7,000 2017-09-27 2017-09-28 88221220012017 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE (2122001) TARIFE SHERBIMI KERKESE NR.15699 DT 26.09.2017, URDHER NR.629 DT 26.09.2017 UB 31394 27.09.2017
Bashkia Korce (1515) ZYRA E RREGJISTRIMIT TE PASURIVE TE PALUJTSHME Korēe 30,700 2017-09-26 2017-09-27 87821220012017 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE (2122001) TARIFE SHERBIMI KERKESE NR.15426, 15427, 15428, 15438, 15435, 15440 DT 20.09.2017 URDHER NR.623 DT 25.09.2017
Bashkia Korce (1515) ZYRA E RREGJISTRIMIT TE PASURIVE TE PALUJTSHME Korēe 7,000 2017-09-19 2017-09-20 84621220012017 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE (2122001) TARIFE SHERBIMI KERKESE NR.15175 DT 14.09.2017, URDHER NR.594 DT 18.09.2017 UB 31330 19.09.2017
Bashkia Korce (1515) ZYRA E RREGJISTRIMIT TE PASURIVE TE PALUJTSHME Korēe 5,600 2017-07-13 2017-07-14 60821220012017 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE (2122001) TARIFE SHERBIMI KERKESE NR.12135, 12136 DT 07.07.2017 URDHER NR.415 DT 11.07.2017 UB 31005 13.07.2017
Bashkia Korce (1515) ZYRA E RREGJISTRIMIT TE PASURIVE TE PALUJTSHME Korēe 700 2017-07-04 2017-07-05 57021220012017 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE (2122001) TARIFE SHERBIMI KERKESE NR.11602 DT 28.06.2017 URDHER NR.394 DT 29.06.2017 UB 30904 04.07.2017
Bashkia Korce (1515) ZYRA E RREGJISTRIMIT TE PASURIVE TE PALUJTSHME Korēe 4,000 2017-07-04 2017-07-05 57721220012017 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE (2122001) TARIFE SHERBIMI KERKESE NR.11769 DT 30.06.2017 URDHER NR.398 DT 30.06.2017
Bashkia Korce (1515) ZYRA E RREGJISTRIMIT TE PASURIVE TE PALUJTSHME Korēe 31,500 2017-06-21 2017-06-23 54221220012017 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE (2122001) TARIFE SHERBIMI KERKESE NR.11160, 11161, 11162, 11163, 11130 DT 16.06.2017 URDHER NR.372 DT 19.06.2017 UB 30871 21.06.2017
Bashkia Korce (1515) ZYRA E RREGJISTRIMIT TE PASURIVE TE PALUJTSHME Korēe 700 2017-06-19 2017-06-20 52621220012017 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE (2122001) TARIFE SHERBIMI KERKESE NR.10776 DT 12.06.2017 URDHER NR.357 DT 14.06.2017 UB 30839 19.06.2017
Bashkia Korce (1515) ZYRA E RREGJISTRIMIT TE PASURIVE TE PALUJTSHME Korēe 34,000 2017-06-05 2017-06-06 48421220012017 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE (2122001) TARIFE SHERBIMI KERKESE NR.10093 DT 31.05.2017 NR.10243, 10241 DT 01.06.2017 URDHER NR.315 DT 02.06.2017 NR.325 DT 05.06.2017 UB 30740 DT 05.06.2017
Bashkia Korce (1515) ZYRA E RREGJISTRIMIT TE PASURIVE TE PALUJTSHME Korēe 7,700 2017-05-23 2017-05-24 42721220012017 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE (2122001) TARIFE SHERBIMI KERKESE NR.9101, 9102 DT 18.05.2017 URDHER NR.286 DT 22.05.2017 UB 30666 DT 22.05.2017
Bashkia Korce (1515) ZYRA E RREGJISTRIMIT TE PASURIVE TE PALUJTSHME Korēe 7,000 2017-05-18 2017-05-19 41721220012017 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE (2122001) TARIFE SHERBIMI KERKESE NR.8876 DT 16.05.2017 URDHER NR.269 DT 17.05.2017 UB 30625 DT 18.05.2017
Bashkia Korce (1515) ZYRA E RREGJISTRIMIT TE PASURIVE TE PALUJTSHME Korēe 9,700 2017-05-05 2017-05-08 36921220012017 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE (2122001) TARIFE SHERBIMI KERKESE NR.7511, 7452 DT 27.04.2017 URDHER NR.226 DT 27.04.2017 UB 30496 DT 05.05.2017
Bashkia Korce (1515) ZYRA E RREGJISTRIMIT TE PASURIVE TE PALUJTSHME Korēe 36,000 2017-05-05 2017-05-08 37521220012017 Shpenzime per tatime dhe taksa te paguara nga institucioni BASHKIA KORCE (2122001) TARIFE SHERBIMI KERKESE NR.7808, 7800 DT 03.05.2017 URDHER NR.239 DT 04.05.2017 UB 30495 DT 05.05.2017
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave