Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,726 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 40,132,322.00 128 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 999,600 2019-11-11 2019-11-12 134321220012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) KESHILLTARET GUSHT TETOR 2019, VENDIM NR.61 DT 25.07.2019, VKB NR.101 DT 30.07.21019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 392,700 2019-11-11 2019-11-12 134221220012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) KESHILLTARET GUSHT TETOR 2019, VENDIM NR.61 DT 25.07.2019, VKB NR.101 DT 30.07.21019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 291,023 2019-08-30 2019-09-02 101321220012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) SHPEBLIME PER KRYETARET E FSHATRAVE TE NJESIVE ADMINISTRATIVE PER MUAJIN KORRIK URDHER NR 715 DT 29 08 2019 SIPAS LSTPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 487,900 2019-08-07 2019-08-08 92921220012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) SHPERBLIM PER KESHILLTARET MUAJI KORRIK 2019 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 291,023 2019-07-11 2019-07-12 81421220012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KRYETARET E FSHATRAVE QERSHOR 2019, URDHER NR.586 DT 10.07.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 487,900 2019-07-03 2019-07-04 79121220012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) KESHILLTARET MUAJI QERSHOR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 291,023 2019-06-12 2019-06-13 67121220012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KRYETARET E FSHATRAVE MAJ 2019, URDHER NR.470 DT 10.06.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 487,900 2019-06-07 2019-06-10 66621220012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KESHILLTARET MUAJI MAJ 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 159,475 2019-05-29 2019-05-30 64121220012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KRYETARET E FSHATRAVE A.DINE PERIUDHA 04.09.2017 DERI 30.04.2019, S.PEPA PERIUDHA 10.09.2018 DERI 30.04.2019, URDHER NR.449 DT 29.05.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 274,694 2019-05-09 2019-05-10 54721220012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KRYETARET E FSHATRAVE MUAJI PRILL 2019, URDHER NR.380 DT 08.05.2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 487,900 2019-05-08 2019-05-09 54321220012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KESHILLTARET MUAJI PRILL 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 274,694 2019-04-23 2019-04-24 45421220012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KRYETARET E FSHATRAVE MARS 2019, URDHER NR.286 DT 10.04.2019 LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 487,900 2019-04-05 2019-04-08 39621220012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2122001 BASHKIA KORCE KESHILLTARET MUAJI MARS 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 274,694 2019-03-12 2019-03-13 28021220012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KRYETARET E FSHATRAVE TE NJA SHKURT 2019, URDHER NR.165 DT 07.03.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 487,900 2019-01-10 2019-03-11 1821220012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KESHILLTARET DHJETOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 487,900 2019-03-07 2019-03-08 26721220012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) KESHILLTARET SHKURT 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 274,393 2019-01-21 2019-01-22 4621220012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KRYETARET E FSHATRAVE TE NJESIVE ADMINISTRATIVE DHJETOR 2018, URDHER NR.26 DT 18.01.2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 487,900 2019-01-10 2019-01-15 1821220012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KESHILLTARET DHJETOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 651,959 2018-12-26 2019-01-07 124821220012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER KRYETARET E FSHATRAVE TE NJ.ADMINISTRATIVE TETOR NENTOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES, URDHER NR.737, 826 DT 14.11/24.12.2018
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 487,900 2018-12-26 2018-12-28 124921220012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER KESHILLTARET NENTOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 487,900 2018-11-05 2018-11-06 112121220012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) SHPERBLIM PER KESHILLTARET MUAJI TETOR 2018 SIPAS LISTPAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 227,026 2018-10-18 2018-10-19 103121220012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KRYETARET E FSHATRAVE SHTATOR 2018, URDHER NR.659 DT 18.10.2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 487,900 2018-10-04 2018-10-05 98221220012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) KESHILLTARET MUAJI SHTATOR 2018, SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 261,345 2018-09-18 2018-09-19 88221220012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KRYETARET E FSHATRAVE GUSHT 2018, URDHER NR.547 DT 12.09.2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 487,900 2018-09-10 2018-09-11 86521220012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) KESHILLTARET MUAJI GUSHT 2018, SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 263,296 2018-09-04 2018-09-06 85621220012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KRYETARET E FSHATRAVE KORRIK 2018, URDHER NR.527 DT 04.09.2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 487,900 2018-08-03 2018-08-06 73521220012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) SHPERBLIM PER KESHILLTARET PER PERIUDHEN KORRIK 2018, SIPAS LISTPAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 264,380 2018-07-10 2018-07-11 63021220012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KRYETARET E FSHATRAVE QERSHOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES, URDHER NR.417 DT 09.07.2018
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 487,900 2018-07-04 2018-07-05 60121220012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KESHILLTARET QERSHOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) ELVIN HOXHA Korēe 11,900 2018-06-21 2018-06-22 53721220012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) NDALESE NGA LISTPAGESAT E MUAJIT MAJ 2018 PER Y.MUSAKA, VENDIM NR.41-2013-2664 (724) DT 14.06.2013, SHKRESE PERMB.NR.1531 PROT DT 19.03.2018
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 268,064 2018-06-12 2018-06-13 50821220012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KRYETARET E FSHATRAVE MAJ 2018, URDHER NR.341 DT 11.06.2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 476,000 2018-06-08 2018-06-11 49921220012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) KESHILLTARET MUAJI MAJ 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 268,064 2018-05-14 2018-05-15 39521220012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KRYETARET E FSHATRAVE PRILL 2018, URDHER NR.275 DT 10.05.2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 476,000 2018-05-10 2018-05-11 38821220012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) KESHILLTARET PRILL 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) ELVIN HOXHA Korēe 11,900 2018-05-10 2018-05-11 39221220012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) NDALESE PAGE PER Y.MUSAKA, VENDIM NR.41-2013-2643 (729) DT 14.06.2013, SHKRESE PERMB.NR.1531 PROT DT 19.03.2018
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 273,582 2018-04-17 2018-04-18 29221220012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE KRYETARET E FSHATRAVE MARS 2018 SIPAS LISTE PAGESES, URDHER NR.228 DT 16.04.2018
Bashkia Korce (1515) ELVIN HOXHA Korēe 11,900 2018-04-16 2018-04-17 28821220012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) NDALESE PER Z.YLLI MUSAKA , VENDIM NR.41-2013-2643 (729) DT 14.06.2013,SHKRESE PERMB.NR.1531 PROT DT 19.03.2018
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 476,000 2018-04-16 2018-04-17 28721220012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) KESHILLTARET MARS 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 273,844 2018-03-26 2018-03-27 21221220012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE SHPERBLIMI KRYETAREVE TE FSHATRAVE SHKURT 2018 URDHER NR.187 SIPAS LISTPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 487,900 2018-03-13 2018-03-15 17721220012018 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) KESHILLTARET SHKURT 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave