Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,726 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,120,751.00 19 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 68,000 2019-02-13 2019-02-14 16321220012019 Shpenzime per honorare BASHKIA KORCE (2122001) HONORARE PER PJESEMARRJE NE PANAIRIN: SHQIPERIA PUNON TOKEN,URDHER NR.84 DT 12.02.19, URDHER NR.578 DT 24.09.2018, FTESE PER NEGOCIATA DT 25.09.2018, RAPORT DT 28.09.2018, KONTRATE DT 28.09.18, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 8,500 2019-02-13 2019-02-14 16521220012019 Shpenzime per honorare BASHKIA KORCE (2122001) HONORARE PER PJESEMARRESIT NE AKTIVITETIN: DITA PA MAKINA, RELACION DT 04.10.2018, URDHER NR.85 DT 12.02.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 8,500 2019-02-13 2019-02-14 16421220012019 Shpenzime per honorare BASHKIA KORCE (2122001) HONORARE PER PJESEMARRESIT NE AKTIVITETIN: DITA PA MAKINA, RELACION DT 04.10.2018, URDHER NR.85 DT 12.02.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 8,500 2019-02-13 2019-02-14 16621220012019 Shpenzime per honorare BASHKIA KORCE (2122001) HONORARE PER PJESEMARRESIT NE AKTIVITETIN: DITA PA MAKINA, RELACION DT 04.10.2018, URDHER NR.85 DT 12.02.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) KLIK EKSPO GROUP & TIRANA INTERNATIONAL FAIR Korēe 15,277 2018-07-20 2018-07-23 67221220012018 Shpenzime per honorare BASHKIA KORCE (2122001) PJESEMARRJE NE PANAIRIN DITENETET E LIBRIT, FAT.NR.28 DT 17.05.2018, URDHER NR.298 DT 17.05.2018, RELACION DT 18.05.2018, UB 33783 DT 20.07.2018
Bashkia Korce (1515) Expo City Korēe 100,000 2018-04-26 2018-04-27 35621220012018 Shpenzime per honorare BASHKIA KORCE (2122001) PJESEMARRJE NE PANAIRIN MESDHETAR TE TURIZMIT TIRANA 2018, URDHER NR.202 DT 04.04.2018, FAT.NR.732 DT 04.04.2018, RELACION DT 10.04.2018 UB 33030 DT 26.04.2018
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 127,500 2018-02-28 2018-03-01 14821220012018 Shpenzime per honorare BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZIME HONORARE NE KUADER TE PROJEKTIT PJESEMARRJE NE PANAIRIN SHQIPERIA PUNON TOKEN,KONSUMO SHQIP,FTESE PER NEGOC.DT 22.11.2017, RAPORT DT 24.11.2017, KONTRATA DT 24.11.2017, URDHER NR.100 DT 15.02.2018 LISTE PAG
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 127,500 2018-02-28 2018-03-01 14921220012018 Shpenzime per honorare BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZIME HONORARE NE KUADER TE PROJEKTIT PJESEMARRJE NE PANAIRIN SHQIPERIA PUNON TOKEN,KONSUMO SHQIP,FTESE PER NEGOC.DT 22.11.2017, RAPORT DT 24.11.2017, KONTRATA DT 24.11.2017, URDHER NR.100 DT 15.02.2018 LISTE PAG
Bashkia Korce (1515) BANKA AMERIKANE E INVESTIMEVE SHA Korēe 102,000 2018-02-28 2018-03-01 14721220012018 Shpenzime per honorare BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZIME HONORARE NE KUADER TE PROJEKTIT PJESEMARRJE NE PANAIRIN SHQIPERIA PUNON TOKEN,KONSUMO SHQIP,FTESE PER NEGOC.DT 22.11.2017, RAPORT DT 24.11.2017, KONTRATA DT 24.11.2017, URDHER NR.100 DT 15.02.2018 LISTE PAG
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 51,000 2017-11-21 2017-11-22 108021220012017 Shpenzime per honorare BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZIME HONORARE PER KURATORIN E EKSPOZITES ME RASTIN E 100 VJETORIT TE LICEUT KOMBETAR VKB NR.95 DT 09.10.2017,URDHER NR.689 DT 18.10.2017,RAPORT DT 24.10.2017,KONTRATE DT 24.10.2017, SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 21,250 2017-10-17 2017-10-18 94721220012017 Shpenzime per honorare BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZIME HONORARE PER PJESMARRESIT E AKTIVITETIT DITA PA MAKINA KONTRATE DT 21.09.2017 URDHER NR 616 DT 20.09.2017 SIPAS LISTPAGESES
Bashkia Korce (1515) GRAND KORCA - SHPK Korēe 47,988 2016-12-29 2016-12-30 140421220012016 Shpenzime per honorare 2122001 BASHKIA KORCE AKOMODIM PER PJESEMARESIT PROJK PANAIRI I LIBRIT FAT 672 DT 25.12.2016 UP88 DT 14.12.16 FTESE PER OFERTTE 14.12.2016 P-VERBAL VLERESIMI TE OFERTAVE DT15.12.2016 PRINTIMET E SISTEMIT
Bashkia Korce (1515) KLIK EKSPO GROUP & TIRANA INTERNATIONAL FAIR Korēe 234,736 2016-12-13 2016-12-14 126321220012016 Shpenzime per honorare 2122001 BASHKIA KORCE PJESMARRJE NE PANAIRIN NDERKOMBETAR TE TIRANES LIK.FAT NR.113 DT.28.11.2016;URDHER NR.631 DT.30.11.2016 PROCESV.DT.30.11.2016 AKT MARREVESHJE DT.24.11.2016 UB NR.29392 DT.13.12.2016
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 21,250 2016-11-15 2016-11-16 116921220012016 Shpenzime per honorare 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE PER PJESEMARJE NE AKTIVITET FESTA E MOLLES LAZARELA DETI SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 21,250 2016-11-15 2016-11-16 117221220012016 Shpenzime per honorare 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE PER PJESEMARJE NE AKTIVITET KORCA KULT SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 25,500 2016-11-15 2016-11-16 117121220012016 Shpenzime per honorare 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE PER PJESEMARJE NE AKTIVITET KORCA KULT SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 29,750 2016-11-15 2016-11-16 117321220012016 Shpenzime per honorare 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE PER PJESEMARJE NE AKTIVITET KORCA KULT SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 21,250 2016-11-15 2016-11-16 117021220012016 Shpenzime per honorare 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE PER PJESEMARJE NE AKTIVITET FESTA E MOLLES ANDRONIKI PETRITI SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 81,000 2015-02-09 2015-02-09 5421220012015 Shpenzime per honorare BASHKIA KORCE 2122001 PAGESE PER KRYERJE SHERB SOCIAL QENDRA KOMUNITARE PER TE MOSHUARIT DHJETOR 2014
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave