Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,726 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,023,836.00 7 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) "TABAKU-2010" Korēe 721,236 2017-06-05 2017-06-06 48521220012017 Shpenzime gjyqesore BASHKIA KORCE (2122001) TARIFE SHERBIMI PERMARIMORE VENDIM GJYQI NR.41-2010-2041 (1301) DT 17.05.2010 SHK.PERMB.NR.40-11 REGJ DT 10.03.2011 FAT.NR.29 DT 15.05.2017 URDHER NR.314 DT 02.06.2017 UB 30739 DT 05.06.2017
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 30,600 2017-02-08 2017-02-14 9321220012017 Shpenzime gjyqesore BASHKIA KORCE (2122001) EKZEK.VENDIMI NR.730 DT 26.07.2016 LAJMERIM PER EKZEK.VULLNETAR DT 16.11.2016
Bashkia Korce (1515) BRUNILDA TRESKA Korēe 48,000 2016-10-04 2016-10-04 97421220012016 Shpenzime gjyqesore 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE PER AKT EKSPERTIMI FAT 2 DATE 15.09.2016
Bashkia Korce (1515) Arben Zaēe Korēe 48,000 2016-05-24 2016-05-24 52721220012016 Shpenzime gjyqesore BASHKIA KORCE AKT EKSPERTIMI FAT.15 DT 06.11.2015
Bashkia Korce (1515) ALEKSANDER ROPI Korēe 80,000 2015-10-14 2015-10-15 74621220012015 Shpenzime gjyqesore BASHKIA KORCE PAGESE AKT EKSPERTIMI FAT.8 DT 05.10.15
Bashkia Korce (1515) BRUNILDA TRESKA Korēe 48,000 2015-07-08 2015-07-09 43821220012015 Shpenzime gjyqesore BASHKIA KORCE PAGESE PER AKT-EKSPERTIMI FAT 8 DAT 26.05.2015
Bashkia Korce (1515) BRUNILDA TRESKA Korēe 48,000 2015-05-07 2015-05-07 27421220012015 Shpenzime gjyqesore BASHKIA KORCE PAGESE PER AKT EKSPERTIMI MIDIS PALEVE BASHKIA KORCE DHE FIRMAVE VASHTEMIA DHE AVDOLLI FAT 7 DATE 22.04.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave