Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,273 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 2,078,300.00 24 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) Sotiraq Nunka (L74124001T) Korēe 84,960 2019-07-15 2019-07-17 81821220012019 Shpenzime per pritje e percjellje BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZIME KOKTEIL NE KUADER TE PROJ.FESTA E VITHKUQIT,U.P NR.498 DT 20.06.19, FTESE OFERTE,P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 19.06.2019,P.V VLERES.DT 24.06.2019,P.V SHP.FIT.DT 25.06.19,FAT.NR.14 DT 28.06.2019, UB 36536
Bashkia Korce (1515) Sotiraq Nunka (L74124001T) Korēe 86,266 2019-07-15 2019-07-16 81721220012019 Shpenzime per pritje e percjellje BASHKIA KORCE (2122001) KOKTEIL NE KUADER TE PROJ.FETSA E VOSKOPOJES,U.P NR.484 DT 17.06.19,NJOF.ANULL.PROC.DT 19.06.19,U.P NR.494 DT 19.06.19,FTESE OFERTE,P.V LLOG.FON.LIM. DT 19.06.19,P.V VLERES.DT 21.06.19,FAT.NR.13 DT 24.06.19, UB36535
Bashkia Korce (1515) Sotiraq Nunka (L74124001T) Korēe 86,400 2019-06-18 2019-06-19 70021220012019 Shpenzime per pritje e percjellje BASHKIA KORCE (2122001) KOKTEIL PER PROJEKTIN FESTA E DRENOVES, U.P NR.402 DT 16.05.2019,,FTESE OFERTE,DT 16.05.2019 P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 15.05.19,P.V VLERS. DT 20.05.2019, ETJ FAT.NR.16 DT 21.05.19,U B 35327 DT 18.06.2019
Bashkia Korce (1515) Sotiraq Nunka (L74124001T) Korēe 69,599 2019-06-18 2019-06-19 70321220012019 Shpenzime per pritje e percjellje BASHKIA KORCE (2122001) KOKTEIL PER PROJEKTIN FESTA E MBORJES U.P NR.445 DT 28.05.2019,,FTESE OFERTE,DT 28.05.2019 P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 27.05.19,P.V VLERS. TE OFERTAVE DT 30.05.2019, ETJ FAT.NR.25 DT 06.06.2019 U B 36330 DT 18.06.2019
Bashkia Korce (1515) FINDFOUR Korēe 40,500 2019-06-06 2019-06-07 66421220012019 Shpenzime per pritje e percjellje BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZIME DREKE PER DELEGACIONIN NGA BASHKIA BUKURESHT, URDHER NR.379 DT 07.05.2019, P.V BLERJE, VKM NR.258 DT 03.06.1999, FAT.NR.8 DT 08.05.2019, UB 36177 DT 06.06.2019
Bashkia Korce (1515) FINDFOUR Korēe 87,600 2019-06-05 2019-06-06 66221220012019 Shpenzime per pritje e percjellje BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZIME PRITJE PERCJELLJE,KOKTEIL NE KUADER TE PROJEKTIT FESTA E KAMENICES, U.P NR.350 DT 26.04.2019,FTESE OFERTE,P.V FONDI LIMIT DT 25.04.2019, P.V VLERES.DT 02.05.2019, FAT.NR.6 DT 06.05.2019, UB 36154 DT 5.6.19
Bashkia Korce (1515) FINDFOUR Korēe 90,000 2019-04-25 2019-04-26 49821220012019 Shpenzime per pritje e percjellje BASHKIA KORCE (2122001) BANKET PER AKTIVITETIN E MARKATES SE SHIJES, U.P NR.269 DT 05.04.19,ANULL.PROC.DT 09.04.19,U.P NR.272 DT 09.04.19,FTESE OFERTE,P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 09.04.19,P.V VLERS. DT 11.04.19,FAT.NR.10 DT 14.04.19,UB 35888
Bashkia Korce (1515) Edlira Kucaj Korēe 45,500 2019-04-24 2019-04-25 46821220012019 Shpenzime per pritje e percjellje BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZIME DREKE PER DELEGACIONIN, URDHER NR.106 DT 21.02.2019, PROCES VERBAL. FAT.NR.5 DT 22.02.2019 VKM NR.258 DT 03.06.1999, UB 35870 DT 24.04.2019
Bashkia Korce (1515) GRAND KORCA - SHPK Korēe 50,400 2019-02-13 2019-02-14 16121220012019 Shpenzime per pritje e percjellje BASHKIA KORCE (2122001) KOKTEIL NE KUADER TE PROJEKTIT: DITA NDERKOMBETARE E PAK U.P NR.76 DT 16.11.18, FTESE OFERTE, P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 15.11.2018, P.V VLERESIMI DT 20.11.2018, FAT.NR.837 DT 04.12.2018 UB 35355 DT 13.02.2019
Bashkia Korce (1515) Sotiraq Nunka (L74124001T) Korēe 72,000 2018-10-23 2018-10-24 103621220012018 Shpenzime per pritje e percjellje BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZIME DREKE: DITA NDERKOMBETARE E MOSHES SE TRETE, U.P NR.51 DT 28.09.2018, FTESE PER OFERTE, P.V VLERESIMI DT 02.10.2018, FAT.NR.14 DT 05.10.2018, UB 34425 DT 23.10.2018
Bashkia Korce (1515) Tufik Kurti Korēe 249,996 2018-09-21 2018-09-24 90121220012018 Shpenzime per pritje e percjellje BASHKIA KORCE (2122001) FESTA E ZONES LEKAS (DREKE PER TE FTUARIT), U.P NR.36 DT 09.08.2018, P.V FONDI LIMIT DT 08.08.2018, P.V VLERESIMI DT 13.08.2018, P.V DHE NJOFTIM FITUESI DT 14.08.2018, FAT.NR.493 DT 27.08.2018, UB 34162 DT 21.09.2018
Bashkia Korce (1515) Ziso Marko Korēe 100,000 2018-09-19 2018-09-20 89421220012018 Shpenzime per pritje e percjellje BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZIME DREKE PER TE FTUARIT ME RASTIN E 75 VJETORIT TE THEMELIMIT TE BRIGATES SE I MAKERS VITHKUQ, URDHER DT 13.08.2018, PROCES VERBAL, FAT.NR.23 DT 15.08.2018, UB 34132 DT 19.09.2018
Bashkia Korce (1515) Shkėlqim Kurti Korēe 119,999 2018-07-09 2018-07-10 61921220012018 Shpenzime per pritje e percjellje BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZIME PRITJE PERCJELLJE NE KUADER TE PROJEKTIT :DITA E NDERKOMB.E FEMIJEVE JETIME U.P NR.19 DT 03.05.2018, FTESE PER OFERTE, P.V LLOG.FONDIT LIMIT DT 02.05.18,P.V VLERESIMI DT 07.05.2018, FAT.NR.173 DT 18.05.2018
Bashkia Korce (1515) GRAND KORCA - SHPK Korēe 15,000 2018-06-21 2018-06-22 53921220012018 Shpenzime per pritje e percjellje BASHKIA KORCE (2122001) KOKTEIL PER AKTIVITETTIN DITA E JETIMEVE URDHER PROKURIMI NR 20 FT OFERTE DT 03.05.2018 PROCESVERBAL DT 07.05.2018 FATURA NR 269 DT 17.05.2018 U B NR 33548 DT 21.06.2018
Bashkia Korce (1515) Shkėlqim Kurti Korēe 50,280 2018-02-19 2018-02-20 10621220012018 Shpenzime per pritje e percjellje BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZIME PRITJE PERCJELLJE NE KUADER TE PROJEKTIT DITA NDERKOMB.E PAK U.P NR.96 DT 13.11.2017, FTESE OFERTE, P.V DT 15.11.2017,FORM.NJOFTIM FITUESI DT 16.11.2017,FAT.NR.110 DT 01.12.2017 UB 32564 DT 19.02.2018
Bashkia Korce (1515) GRAND KORCA - SHPK Korēe 34,500 2017-11-10 2017-11-13 102821220012017 Shpenzime per pritje e percjellje BASHKIA KORCE (2122001) KOKTEIL PROJEKTI: DITA E SHKOPIT TE BARDHE U.P NR.82 DT 09.10.2017, FTESE PER OFERTE DT 09.10.2017, P.V DT 11.10.2017, FAT.NR.858 DT 16.10.2017 UB 31681 DT 10.11.2017
Bashkia Korce (1515) Erlind Asllani Korēe 240,000 2017-09-26 2017-09-27 8791220012017 Shpenzime per pritje e percjellje BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZIME DREKE PER TE FTUARIT PER FESTEN E ZONES LEKAS U.P NR.65 DT 10.08.2017, FTESE OFERTE DT 10.08.2017, P.V VLERESIMI DT 14.08.2017, P.V NJOFTIM FITUESI DT 16.08.2017, FATURE NR.34 DT 28.08.2017 UB 31388
Bashkia Korce (1515) GRAND KORCA - SHPK Korēe 18,600 2017-06-19 2017-06-20 53721220012017 Shpenzime per pritje e percjellje BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZIME PRITJE PERCJELLJE PROJEKTI: PANAIRI I PUNES DHE PUNESIMI SEZONAL U.P NR.39 DT 22.05.2017 FTESE OFERTE DT 22.05.2017 P.V DT 24.05.2017 FAT.NR.440 DT 31.05.2017 UB 30843 19.06.2017
Bashkia Korce (1515) GRAND KORCA - SHPK Korēe 13,200 2017-05-23 2017-05-24 42621220012017 Shpenzime per pritje e percjellje BASHKIA KORCE (2122001) KOKTEIL PROJEKTI: DITA NDERKOMBETARE E AUTIZMIT U.P NR.14 DT 23.03.2017 P.V DT 24.03.2017 FAT.NR.235 DT 02.04.2017 UB 30665 DT 23.05.2017
Bashkia Korce (1515) GRAND KORCA - SHPK Korēe 42,900 2016-12-23 2016-12-27 133221220012016 Shpenzime per pritje e percjellje 2122001 BASHKIA KORCE KOKTEIL DITA NDERKOMBETARE E PAK FAT FAT 612 DATE 03.12.16 UP 80 DT22.11.16 FTESE PER OFERTE 23.11.16 PROCESVERBAL VLERESIMI TE OFERTAVE 24.11.2016 PRINTIMET E SISTEMIT
Bashkia Korce (1515) Ziso Marko Korēe 189,900 2016-11-11 2016-11-14 115821220012016 Shpenzime per pritje e percjellje 2122001 BASHKIA KORCE SHPENZ AKTIVITET FESA E ZONES SE LEKASIT FAT 10 DATE 29.08.2016 UP 57 DT 17.08.2016 FTESE PER OFERTE DT 17.08.2016 PRINTIMET E SISTEMIT PROCESBERBAL DATE 18.08.2016
Bashkia Korce (1515) GRAND KORCA - SHPK Korēe 34,200 2016-11-09 2016-11-09 112921220012016 Shpenzime per pritje e percjellje 2122001 BASHKIA KORCE KOKTEIL PER AKTIVITET DITA E SHKOPIT TE BARDHE FAT 511 DATE 15.10.2016 UP 71 DT 12.10.2016 FTESE PER OFERTE DT 12.10.2016 PRINTIMET E SISTEMIT PROCESVERBAL DATE 13.10.2016
Bashkia Korce (1515) ZISO MIHO MARKO Korēe 166,000 2015-09-14 2015-09-15 64221220012015 Shpenzime per pritje e percjellje BASHKIA KORCE FESTA E ZONES LEKAS (DREKA) FAT.24 DT 24.08.15
Bashkia Korce (1515) ZISO MIHO MARKO Korēe 90,500 2015-06-26 2015-06-26 40121220012015 Shpenzime per pritje e percjellje BASHKIA KORCE KOKTEIL DITA E JETIMEVE FAT 9 DATE 20.05.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave