Transaksion Thesari 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 4,500 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit. Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre. Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston çdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet çdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyçe. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojnë fondet e alokuara
  • Sa paguhet për shërbime dhe projekte të caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar çdo institucion
  • Sa para janë paguar në intervale të caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 1,437,075.00 15 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Bashkia Korce (1515) Sotiraq Nunka (L74124001T) Korçe 72,000 2018-10-23 2018-10-24 103621220012018 Shpenzime per pritje e percjellje BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZIME DREKE: DITA NDERKOMBETARE E MOSHES SE TRETE, U.P NR.51 DT 28.09.2018, FTESE PER OFERTE, P.V VLERESIMI DT 02.10.2018, FAT.NR.14 DT 05.10.2018, UB 34425 DT 23.10.2018
Bashkia Korce (1515) Tufik Kurti Korçe 249,996 2018-09-21 2018-09-24 90121220012018 Shpenzime per pritje e percjellje BASHKIA KORCE (2122001) FESTA E ZONES LEKAS (DREKE PER TE FTUARIT), U.P NR.36 DT 09.08.2018, P.V FONDI LIMIT DT 08.08.2018, P.V VLERESIMI DT 13.08.2018, P.V DHE NJOFTIM FITUESI DT 14.08.2018, FAT.NR.493 DT 27.08.2018, UB 34162 DT 21.09.2018
Bashkia Korce (1515) Ziso Marko Korçe 100,000 2018-09-19 2018-09-20 89421220012018 Shpenzime per pritje e percjellje BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZIME DREKE PER TE FTUARIT ME RASTIN E 75 VJETORIT TE THEMELIMIT TE BRIGATES SE I MAKERS VITHKUQ, URDHER DT 13.08.2018, PROCES VERBAL, FAT.NR.23 DT 15.08.2018, UB 34132 DT 19.09.2018
Bashkia Korce (1515) Shkëlqim Kurti Korçe 119,999 2018-07-09 2018-07-10 61921220012018 Shpenzime per pritje e percjellje BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZIME PRITJE PERCJELLJE NE KUADER TE PROJEKTIT :DITA E NDERKOMB.E FEMIJEVE JETIME U.P NR.19 DT 03.05.2018, FTESE PER OFERTE, P.V LLOG.FONDIT LIMIT DT 02.05.18,P.V VLERESIMI DT 07.05.2018, FAT.NR.173 DT 18.05.2018
Bashkia Korce (1515) GRAND KORCA - SHPK Korçe 15,000 2018-06-21 2018-06-22 53921220012018 Shpenzime per pritje e percjellje BASHKIA KORCE (2122001) KOKTEIL PER AKTIVITETTIN DITA E JETIMEVE URDHER PROKURIMI NR 20 FT OFERTE DT 03.05.2018 PROCESVERBAL DT 07.05.2018 FATURA NR 269 DT 17.05.2018 U B NR 33548 DT 21.06.2018
Bashkia Korce (1515) Shkëlqim Kurti Korçe 50,280 2018-02-19 2018-02-20 10621220012018 Shpenzime per pritje e percjellje BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZIME PRITJE PERCJELLJE NE KUADER TE PROJEKTIT DITA NDERKOMB.E PAK U.P NR.96 DT 13.11.2017, FTESE OFERTE, P.V DT 15.11.2017,FORM.NJOFTIM FITUESI DT 16.11.2017,FAT.NR.110 DT 01.12.2017 UB 32564 DT 19.02.2018
Bashkia Korce (1515) GRAND KORCA - SHPK Korçe 34,500 2017-11-10 2017-11-13 102821220012017 Shpenzime per pritje e percjellje BASHKIA KORCE (2122001) KOKTEIL PROJEKTI: DITA E SHKOPIT TE BARDHE U.P NR.82 DT 09.10.2017, FTESE PER OFERTE DT 09.10.2017, P.V DT 11.10.2017, FAT.NR.858 DT 16.10.2017 UB 31681 DT 10.11.2017
Bashkia Korce (1515) Erlind Asllani Korçe 240,000 2017-09-26 2017-09-27 8791220012017 Shpenzime per pritje e percjellje BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZIME DREKE PER TE FTUARIT PER FESTEN E ZONES LEKAS U.P NR.65 DT 10.08.2017, FTESE OFERTE DT 10.08.2017, P.V VLERESIMI DT 14.08.2017, P.V NJOFTIM FITUESI DT 16.08.2017, FATURE NR.34 DT 28.08.2017 UB 31388
Bashkia Korce (1515) GRAND KORCA - SHPK Korçe 18,600 2017-06-19 2017-06-20 53721220012017 Shpenzime per pritje e percjellje BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZIME PRITJE PERCJELLJE PROJEKTI: PANAIRI I PUNES DHE PUNESIMI SEZONAL U.P NR.39 DT 22.05.2017 FTESE OFERTE DT 22.05.2017 P.V DT 24.05.2017 FAT.NR.440 DT 31.05.2017 UB 30843 19.06.2017
Bashkia Korce (1515) GRAND KORCA - SHPK Korçe 13,200 2017-05-23 2017-05-24 42621220012017 Shpenzime per pritje e percjellje BASHKIA KORCE (2122001) KOKTEIL PROJEKTI: DITA NDERKOMBETARE E AUTIZMIT U.P NR.14 DT 23.03.2017 P.V DT 24.03.2017 FAT.NR.235 DT 02.04.2017 UB 30665 DT 23.05.2017
Bashkia Korce (1515) GRAND KORCA - SHPK Korçe 42,900 2016-12-23 2016-12-27 133221220012016 Shpenzime per pritje e percjellje 2122001 BASHKIA KORCE KOKTEIL DITA NDERKOMBETARE E PAK FAT FAT 612 DATE 03.12.16 UP 80 DT22.11.16 FTESE PER OFERTE 23.11.16 PROCESVERBAL VLERESIMI TE OFERTAVE 24.11.2016 PRINTIMET E SISTEMIT
Bashkia Korce (1515) Ziso Marko Korçe 189,900 2016-11-11 2016-11-14 115821220012016 Shpenzime per pritje e percjellje 2122001 BASHKIA KORCE SHPENZ AKTIVITET FESA E ZONES SE LEKASIT FAT 10 DATE 29.08.2016 UP 57 DT 17.08.2016 FTESE PER OFERTE DT 17.08.2016 PRINTIMET E SISTEMIT PROCESBERBAL DATE 18.08.2016
Bashkia Korce (1515) GRAND KORCA - SHPK Korçe 34,200 2016-11-09 2016-11-09 112921220012016 Shpenzime per pritje e percjellje 2122001 BASHKIA KORCE KOKTEIL PER AKTIVITET DITA E SHKOPIT TE BARDHE FAT 511 DATE 15.10.2016 UP 71 DT 12.10.2016 FTESE PER OFERTE DT 12.10.2016 PRINTIMET E SISTEMIT PROCESVERBAL DATE 13.10.2016
Bashkia Korce (1515) ZISO MIHO MARKO Korçe 166,000 2015-09-14 2015-09-15 64221220012015 Shpenzime per pritje e percjellje BASHKIA KORCE FESTA E ZONES LEKAS (DREKA) FAT.24 DT 24.08.15
Bashkia Korce (1515) ZISO MIHO MARKO Korçe 90,500 2015-06-26 2015-06-26 40121220012015 Shpenzime per pritje e percjellje BASHKIA KORCE KOKTEIL DITA E JETIMEVE FAT 9 DATE 20.05.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave