Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,298 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 3,811,479.00 13 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) ARTAN SIMA Korēe 51,000 2020-02-25 2020-02-26 17421220012020 Shpenzime per kompensime te tjera te papaguara BASHKIA KORCE (2122001) PAG.TARIFE PERMB. DHE SHP.GJYQESORE,VEND.I GJYK.TE RRETHIT KORCE NR.115 DT 28.01.2019,VEND.I GJYK.TE APELIT KORCE NR.309 DT 15.10.19,URDH.EKZ.NR.1732 020 REGJ DT 30.01.20,FAT.NR.74805983 DT 12.02.20,URDH.103 14.02.20
Bashkia Korce (1515) Lotaria Kombėtare Korēe 315,725 2019-11-20 2019-11-21 139721220012019 Shpenzime per kompensime te tjera te papaguara BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM GJYQI I GJYK.ADM.TE SHK.SE PARE KORCE NR.124 DT 10.03.2015,NR.2424 DT 30.05.2017 I GJYK.SE APELIT ADM.TIRANE, AKT.MAREV.DT 25.09.17,GJ.AUDITI NR.2837 DT 14.05.18,URDHER NR.1017 DT 18.11.2019, UB 37467
Bashkia Korce (1515) Lotaria Kombėtare Korēe 315,725 2019-05-13 2019-05-14 55221220012019 Shpenzime per kompensime te tjera te papaguara BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM GJYQI I GJYK.ADM.TE SHK.SE PARE KORCE NR.124 DT 10.03.2015,NR.2424 DT 30.05.2017 I GJYK.SE APELIT ADM.TIRANE, AKT.MAREV.DT 25.09.17,GJ.AUDITI NR.2837 DT 14.05.18,URDHER NR.373 DT 07.05.19 UB 35987
Bashkia Korce (1515) GJERGJI JANO (L34203003V) Korēe 1,503,526 2019-05-10 2019-05-13 54821220012019 Shpenzime per kompensime te tjera te papaguara BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE SIPAS LAJMERIMIT NR.10 DT 17.01.2019, NE LIDHJE ME VENDIMIN GJYQESOR NR.443 DT 18.12.2018 TE GJYK.SE RRETHIT GJYQ.KORCE, URDHER NR.378 DT 07.05.2019, URDHER NR.387 DT 10.05.2019 UB 35968 DT 10.05.2019
Bashkia Korce (1515) ARTAN SIMA Korēe 36,000 2019-04-25 2019-04-26 49021220012019 Shpenzime per kompensime te tjera te papaguara BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE TARIFE PERMBARIMORE PER VENDIMIN NR.828 (361) DT 18.05.2018, PADITES JOEL KONSTRUKSION, FAT.NR.906 DT 01.04.2019,GJ.AUDITI NR.310 DT 04.10.2018, URDHER NR.236 DT 27.03.2019 UB 35893
Bashkia Korce (1515) ARTAN SIMA Korēe 421,053 2019-03-27 2019-03-28 35321220012019 Shpenzime per kompensime te tjera te papaguara 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE V.GJYQI NDAJ JOEL KONSTRUKSION, VENDIM I GJYK.ADM.TE SHKALLES SE PARE KORCE NR.828 (361) DT 18.05.2018, SHK.PERMB.NR.13333/018 REGJ DT 15.01.2019,GJ.AUDITI NR.310 DT 04.10.2018,URDHER NR.235 DT 27.03.19 UB35633
Bashkia Korce (1515) Veritas Baliff`s Service Korēe 100,000 2018-12-26 2018-12-28 125121220012018 Shpenzime per kompensime te tjera te papaguara BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE GJOBE ADMINISTRATIVE NE ZBATIM TE URDH.TE EKZEK.NR.590 PROT DT 17.10.2011, VENDIM NR.04 DT 18.08.2010, GJ.AUDITI NR.3287 DT 13.07.2018, SHKRESE PERMB.0072-11 REGJ, URDHER NR.739 DT 14.11.2018,UB 35028
Bashkia Korce (1515) Veritas Baliff`s Service Korēe 100,000 2018-10-16 2018-10-17 100621220012018 Shpenzime per kompensime te tjera te papaguara BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE GJOBE ADMINISTRATIVE SIPAS URDH.EKZEK. TE GJYK.SE RRETHIT GJYQ.KORCE NR.590 DT 17.10.2011, VENDIM NR.04 DT 18.08.2010, GJ.AUDITI DT 13.07.2018, SHK.PERMB.NR.0072-11 REGJ, URDHER NR.636 DT 12.10.2018, UB 34345
Bashkia Korce (1515) Lotaria Kombėtare Korēe 315,725 2018-10-16 2018-10-17 100521220012018 Shpenzime per kompensime te tjera te papaguara BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM GJYQI GJYK.ADM.SHK.SE PARE NR.124 DT 10.03.2015, VENDIM GJYK.APELIT ADM.TR NR.2424 DT 30.05.2017, AKT.MAREV.DT 25.09.2017, GJ.AUDITI DT 14.05.2018, URDHER NR.637 DT 12.10.2018, UB 34346 DT 16.10.2018
Bashkia Korce (1515) Veritas Baliff`s Service Korēe 200,000 2018-09-25 2018-09-26 93021220012018 Shpenzime per kompensime te tjera te papaguara BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE GJOBE ADMINISTRATIVE NE ZBATIM TE URDH.TE EKZEK.NR.590 PROT DT 17.10.2011 TE GJYK.SE RRETHIT GJYQ. KORCE,SHK.PERMB.NR.17 PROT DT 31.01.2017,GJ.AUDITI NR.3287 DT 13.07.2017,URDHER NR.582 DT 24.09.2018,UB 34191
Bashkia Korce (1515) Lotaria Kombėtare Korēe 315,725 2018-05-25 2018-05-28 40221220012018 Shpenzime per kompensime te tjera te papaguara BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM I GJYKATES SE APELIT ADMINISTRATIVE TIRANE NR.2424 DT 30.05.2017, AKT-MAREVESHJE DT 25.09.2017, GJURME AUDITI NR.2837 PROT DT 14.05.2018, URDHER NR.290 DT 14.05.2018, UB 33322 DT 25.05.2018
Bashkia Korce (1515) Veritas Baliff`s Service Korēe 100,000 2017-07-20 2017-07-21 65221220012017 Shpenzime per kompensime te tjera te papaguara BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE GJOBE ADMINISTRATIVE URDH.EKZEKUTIMI NR.590 PROT DT 17.10.2011 VENDIM NR.4 DT 18.08.2010 SHKRESE PERMBARUESI NR.17 PROT DT 31.01.2017 GJURME AUDITI 13.07.2017 URDHER NR.444 DT 19.07.2017 UB 31057 20.07.2017
Bashkia Korce (1515) Veritas Baliff`s Service Korēe 37,000 2017-04-07 2017-04-11 28621220012017 Shpenzime per kompensime te tjera te papaguara BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE E TARIFES SE SHERBIMIT PERMBARIMOR URDH.EKZEKUTIMI NR.590 PROT DT 17.10.2011 SHKRESE PERMB.NR.17 PROT DT 31.01.2017 FAT.6 DT 04.04.2017 UB 30282
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave