Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,726 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 20,084,167.00 27 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) ARBEN MELONASHI Korēe 194,813 2019-04-17 2019-04-18 43421220012019 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE TARIFE SHERB.PERMBARIMOR,VENDIM I GJYK.ADM.TE SHK.SE PARE NR.484 DT 06.10.2015,VENDIM I Z.PERMB.A.MELONASHI NR.1491/1 DT 25.02.19,FAT.NR.213 10.04.2019,KERK.NR.98 PROT 15.03.19,URDH.NR.292 11.04.2019 UB 35818
Bashkia Korce (1515) "TABAKU-2010" Korēe 2,000,000 2017-05-12 2017-05-15 39421220012017 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara BASHKIA KORCE (2122001) ZBATIM VENDIM GJYQI NR.41-2010-2041 (1301) DT 17.05.2010 (FIRMA SIMAKU 1 MIL.LEK & FIRMA VASHTEMIA 1 MIL.LEK) SHKRESE PERMB. NR.4/4-14 REGJ DT 11.03.2014 URDHER NR.252 DT 11.05.2017 UB 30562 DT 12.05.2017
Bashkia Korce (1515) "TABAKU-2010" Korēe 2,000,000 2017-04-13 2017-04-14 30421220012017 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara BASHKIA KORCE (2122001) ZBATIM VENDIM GJYQI NR.41-2010-2041 (1301) DT 17.05.2010 PER FIRMEN VASHTEMIA 1 MILION LEK & FIRMEN SIMAKU 1 MILION LEK URDHER NR.182 DT 12.04.2017 UB 30325
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 576,000 2016-12-28 2016-12-29 136421220012016 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara 2122001 BASHKIA KORCE ZBATIM VENDIM GJYQI NR 41-2015-4876(2265) DT 28.12.2015 URDHER 663 DT 12.12.2016 GJURME AUDITI 6816 DT 27.12.2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) "TABAKU-2010" Korēe 1,000,000 2016-12-14 2016-12-14 128021220012016 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara 2122001 BASHKIA KORCE ZBATIM VENDIM GJYQI NR.41-2010-2041(1301)( PER FIRMEN SIMAKU 500000 + FIRMA VASHTEMIA 500000 LEK) VENDIM GJYQI NR.41-2010-2041(1301) DT.17.05.2016 U.B.NR.29408DT.14.12.2016 URDHER NR.662 DT 12.12.2016 GJURME AUDITIMI
Bashkia Korce (1515) "TABAKU-2010" Korēe 1,164,087 2016-10-12 2016-10-12 10202122001 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara 2122001 BASHKIA KORCE ZBATIM VENDIM GJYQI NR.41-2010-2041(1301)( PER FIRMEN SIMAKU 654953+ FIRMA VASHTEMIA 509134 LEK)
Bashkia Korce (1515) VASIL ZGURO Korēe 390,344 2016-10-12 2016-10-12 101921220012016 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara 2122001 BASHKIA KORCE ZBATIM VENDIM GJYQI NR.41-2014-1861(822) ARJAN DEMCE (259.269 LEK)+ SHPENZ GJYQESORE (131.075 LEK)
Bashkia Korce (1515) VASIL ZGURO Korēe 250,000 2016-09-13 2016-09-14 89921220012016 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara 2122001 BASHKIA KORCE ZBATIM VENDIM GJYQI PER ARJAN DEMCE
Bashkia Korce (1515) "TABAKU-2010" Korēe 2,000,000 2016-08-23 2016-08-23 85721220012016 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara 2122001 BASHKIA KORCE ZBATIM VENDIM GJYQI NE FAVOR TE FIRMES SIMAKU (1.000.000 LEK) & VASHTEMIA (1.000.000 LEK)
Bashkia Korce (1515) VASIL ZGURO Korēe 500,000 2016-08-08 2016-08-08 79221220012016 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara 2122001 BASHKIA KORCE VENDIM GJYQI PER ARJAN DEMCE
Bashkia Korce (1515) "TABAKU-2010" Korēe 600,000 2016-06-07 2016-06-08 57621220012016 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara BASHKIA KORCE PAGESE VENDIM GJYQI NR.41-2010-2041 (1301) DT 17.05.2010 NE FAVOR TE FIRMES SIMAKU (300000 LEK) & FIRMES VASHTEMIA (300000 LEK)
Bashkia Korce (1515) VASIL ZGURO Korēe 567,330 2016-06-07 2016-06-08 57521220012016 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara BASHKIA KORCE PAGESE VENDIM GJYQI NR.41-2014-1861 (822) dt 30.05.2014 & nr.392 dt 02.12.2014 NE FAVOR TE ARJAN DEMCE
Bashkia Korce (1515) "TABAKU-2010" Korēe 66,600 2016-04-20 2016-04-20 37721220012016 Shpenzime gjyqesore - Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara BASHKIA KORCE ZBATIM VENDIMI NR.797- (618) DT 24.12.2015 NE FAVOR TE VASIL MANO & FAT.28 DT 11.04.16
Bashkia Korce (1515) VASIL ZGURO Korēe 440,344 2016-04-18 2016-04-18 35521220012016 Shpenzime gjyqesore - Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara BASHKIA KORCE PAGESE VENDIM GJYQI NR.41-2014-1861 (822) DT 30.05.2014 (140334 LEK TARIFE EKZEKUTIMI + 300000 LEK ZBATIM VENDIMI PER ARJAN DEMCE)
Bashkia Korce (1515) "TABAKU-2010" Korēe 600,000 2016-04-18 2016-04-18 35821220012016 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara BASHKIA KORCE ZBATIM VENDIM GJYQI NR.41-2010-2041 (1301) DT 17.05.2010, PAGUAR 300000 LEK PER FIRMEN SIMAKU DHE 300000 LEK PER FIRMEN VASHTEMIA
Bashkia Korce (1515) DOMINUS Korēe 414,251 2015-12-24 2015-12-28 105421220012015 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara BASHKIA KORCE PAGESE NE FAVOR TE SHOQERISE TELEKOM ALBANIA (AMC) SIPAS URDH.EKZEK.3818 DT 01.06.2015, VENDIM EKZEK.75/5 DT 28.08.2015
Bashkia Korce (1515) "TABAKU-2010" Korēe 994,155 2015-12-16 2015-12-16 105621220012015 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara BASHKIA KORCE ZBATIM VENDIM GJYQI NR.41-2010-2041 (1301) DT 17.05.2010 515044 LEK FIRMA SIMAKU & 479111 LEK FIRMA VASHTMIA
Bashkia Korce (1515) XHENGO SHPK Korēe 2,105,600 2015-12-16 2015-12-16 105521220012015 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara BASHKIA KORCE ZBATIM VENDIM GJYQI NR.41-2011-2177 (1243) DT 17.05.2011
Bashkia Korce (1515) XHENGO SHPK Korēe 500,000 2015-10-27 2015-10-28 82121220012015 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara BASHKIA KORCE ZBATIM VENDIM GJYQI NR.41-2011-2177 (1243) DT 17.05.2011
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 100,000 2015-10-15 2015-10-16 75821220012015 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara BASHKIA KORCE (2122001) ZBATIM VENDIM GJYQI nr.41-2014-1861 (822) dt 30.05.2014
Bashkia Korce (1515) "TABAKU-2010" Korēe 386,801 2015-10-15 2015-10-15 76021220012015 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara BASHKIA KORCE ZBATIM VENDIM GJYQI NR.41-2010-2041 (1301) NE FAVOR TE FIRMES VASHTMIA
Bashkia Korce (1515) "TABAKU-2010" Korēe 1,000,000 2015-10-13 2015-10-14 73421220012015 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara BASHKIA KORCE VENDIM GJYQI NR.41-2010-2041 (1301) NE FAVOR TE FIRMES VASHTMIA (500.000 LEK) & SIMAKU (500.000 LEK)
Bashkia Korce (1515) DOMINUS Korēe 200,000 2015-09-22 2015-09-23 66521220012015 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara BASHKIA KORCE PAGESE VENDIM GJYQI NDAJ SHOQ.TELEKOM ALBANIA (AMC) VENDIM URDH.EKZEK.3818 DT 01.06.15 VENDIM NR.75/5 DT 28.08.15
Bashkia Korce (1515) "TABAKU-2010" Korēe 1,000,000 2015-07-14 2015-07-15 44921220012015 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara BASHKIA KORCE ZBATIM VENDIM GJYQI NR.41-2010-2041(1301) ME PERFITUES SIMAKU SHPK (500000 LEK) DHE VASHTEMIA SHPK (500000 LEK)
Bashkia Korce (1515) XHENGO SHPK Korēe 254,170 2015-07-14 2015-07-15 44821220012015 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara BASHKIA KORCE ZBATIM VENDIM GJYQI NR 41-2011-2177 (1243)
Bashkia Korce (1515) VASHTEMIA Korēe 129,672 2015-04-21 2015-04-22 24021220012015 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara BASHKIA KORCE ZBATIM VENDIM GJYQI NR.41-2012-758(464)
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 650,000 2015-04-20 2015-04-21 23521220012015 Shpenzime per ekzekutim te detyrime kontraktuale te papaguara BASHKIA KORCE 2122001 ZBATIM VENDI GJYQI NR.41-2014-1861(822)30.05.20174 PER ARJAN DEMCE
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave