Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,726 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 10,247,909.00 44 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) ARTAN SIMA Korēe 109,800 2019-04-25 2019-04-26 48921220012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE TARIFE PERMBARIMORE PER VENDIMIN NR.41 2018 1782 (598) DT 17.05.2018, PADITES D.AZISLLARI,FAT.NR.909 DT 02.04.2019,GJ.AUDITI NR.36 DT 31.01.19,URDHER NR.235 DT 27.03.19 UB 35894
Bashkia Korce (1515) ALDO GJEVORI Korēe 91,002 2019-04-25 2019-04-26 48821220012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE TARIFE PERMBARIMORE PER VENDIMIN NR.(82 2016 1371) 837 DT 07.10.2016,VENDIM I GJYK.ADM.TE APLEIT NR.4116 DT 16.11.18, PADITESE V.KONGOLI,FAT.NR.9 DT 04.04.19,URDHER NR.267 DT 05.04.19 UB 35895
Bashkia Korce (1515) GJERGJI JANO (L34203003V) Korēe 128,700 2019-04-25 2019-04-26 48721220012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE TARIFE PERMBARIMORE DHE SHP.GJYQESORE PER VENDIMIET NR.1107 (426) DT 28.09.2016,NR.4146 DT 16.11.2018,PADITES S.SHORE,S.SUMBULLA,FAT.NR.374 DT 28.03.19,GJ.AUDITI NR.41,42 DT 05.02.19,URDHER NR.264,266 UB35896
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 22,300 2019-04-24 2019-04-25 47321220012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDAJ E.BACALLI, V.GJYK.ADM.TE SHK.SE PARE KORCE NR.796 (315) 29.06.2016, V.I GJYK.ADM.TE APELIT NR.541 86 2019 595 DT 21.02.2019, GJ.AUDITI NR.3166 DT 17.04.19, URDHER NR.331 DT 23.04.19 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) GJERGJI JANO (L34203003V) Korēe 316,000 2019-03-27 2019-03-28 34321220012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE VENDIM GJYQI NDAJ S.SUMBULLA ,VENDIM I GJYK.ADM.TE APELIT NR.4161 (86 2018 4679) DT 16.11.2018, SHK.PERMB.NR.520 PROT DT 17.12.2018, GJ.AUDITI NR.42 PROT DT 05.02.2019,URDHER NR.223 DT 26.03.2019 UB 35635
Bashkia Korce (1515) ALDO GJEVORI Korēe 600,000 2019-03-27 2019-03-28 34421220012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE VEN.GJYQI NDAJ V.KONGOLI,VENDIM I GJYK.ADM.TE SHK.SE PARE DURRES NR.(82 2016 1371) 837 DT 07.10.2016,SHK.PERMB.NR.239/1 REGJ DT 30.01.2019,GJ.AUDITI NR.39 PROT DT 01.02.2019, URDHER NR.224 DT 26.03.2019 UB35636
Bashkia Korce (1515) GJERGJI JANO (L34203003V) Korēe 73,992 2019-03-27 2019-03-28 34221220012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM GJYQI NDAJ S.SHORE,VENDIM I GJYKATES ADM.TE SHK.SE PARE KO NR.1107 (426) DT 28.09.2016,GJ.AUDITI NR.41 DT 05.02.2019,SHK.PERMB.NR.12 PROT DT 17.01.2019, URDHER NR.225 DT 26.03.19,UB 35634 DT 27.03.2019
Bashkia Korce (1515) ARTAN SIMA Korēe 715,000 2019-03-27 2019-03-28 35221220012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE VENDIM GJYQI NDAJ D.AZISLLARI, VENDIM I GJYK.SE RRETHIT GJYQ.KORCE NR.41 2018 1782 (598) DT 17.05.2018,SHK.PERMB.NR.1426/019 REGJ DT 15.01.2019,GJ.AUDITI NR.36 DT 31.01.19, URDHER NR.236 DT 27.03.2019 UB 35632
Bashkia Korce (1515) ALDO GJEVORI Korēe 100,000 2019-03-20 2019-03-21 31921220012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE VENDIM GJYQI NDAJ V.KONGOLI, VENDIM I GJYK.ADM.TE SHK.SE PARE DURRES NR.(82 2016 1371) 837 DT 07.10.2016, SHK.PERMB.NR.239/1 REGJ DT 30.01.2019, GJ.AUDITI NR.39 PROT DT DT 01.02.2019, URDHER NR.198 DT 19.03.2019
Bashkia Korce (1515) GJERGJI JANO (L34203003V) Korēe 50,000 2019-03-20 2019-03-21 32021220012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE VENDIM GJYQI NDAJ S.SHORE , VENDIM I GJYK.ADM.TE SHK.SE PARE KORCE NR.1107 (426) DT 28.09.2016,SHK.PERMB.NR.12 PROT DT 17.01.2019, GJ.AUDITI NR.41 PROT DT 05.02.2019,URDHER NR.119 DT 19.03.2019 UB 35571
Bashkia Korce (1515) ARTAN SIMA Korēe 100,000 2019-03-20 2019-03-21 32121220012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE VENDIM GJYQI NDAJ D.AZISLLARI, VENDIM I GJYK.SE RRETHIT GJYQ.KORCE NR.41 2018 1782 (598) DT 17.05.2018,SHK.PERMB.NR.1426/019 REGJ DT 15.01.2019,GJ.AUDITI NR.36 DT 31.01.19, URDHER NR.201 DT 19.03.2019 UB 35572
Bashkia Korce (1515) GJERGJI JANO (L34203003V) Korēe 50,000 2019-03-20 2019-03-21 32221220012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE VENDIM GJYQI NDAJ S.SUMBULLA ,VENDIM I GJYK.ADM.TE APELIT NR.4161 (86 2018 4679) DT 16.11.2018, SHK.PERMB.NR.520 PROT DT 17.12.2018, GJ.AUDITI NR.42 PROT DT 05.02.2019,URDHER NR.200 DT 19.03.2019 UB 35573
Bashkia Korce (1515) ARTAN SIMA Korēe 100,000 2019-03-07 2019-03-08 26821220012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna BASHKIA KORCE (2122001) VENDIM GJYQI NDAJ D.AZISLLARI,VENDIM I GJYKATES SE RRETHIT KORCE NR.41 2018 1782 (598) DT 17.05.18, SHK.PERMB.NR.1426/019 REGJ DT 15.01.2019,GJ.AUDITI NR.36 DT 31.01.19,URDHER NR.117 DT 25.02.2019, UB 35468
Bashkia Korce (1515) GJERGJI JANO (L34203003V) Korēe 400,000 2018-12-26 2018-12-28 125321220012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM GJYQI NDAJ L.SPAHO, VENDIM NR.1899 DT 02.11.2015, SHK.PERMB.NR.1292 PROT DT 15.06.2017, GJ.AUDITI NR.2831 DT 14.05.2018, URDHER NR.741 DT 14.11.2018,UB 35030
Bashkia Korce (1515) ARTAN SIMA Korēe 198,224 2018-10-16 2018-10-17 100821220012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM GJYQI NR.1982 DT 16.11.2015 NDAJ V.TASI,VENDIM GJYK.SE APELIT NR.127 DT 26.04.2017, SHK.PERMB.NR.995-018 REGJ DT 30.05.2018, GJ.AUDITI DT 14.05.2018, URDHER NR.634 DT 12.10.2018, UB 34343 DT 16.10.2018
Bashkia Korce (1515) GJERGJI JANO (L34203003V) Korēe 200,000 2018-10-16 2018-10-17 100721220012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM GJYQI NR.1899 DT 02.11.2015 NDAJ L.SPAHO, SHK.PERMB.NR.1292 PROT DT 15.06.2017, GJURME AUDITI DT 14.05.2018, URDHER NR.635 DT 12.10.2018, UB 34334 DT 16.10.2018
Bashkia Korce (1515) Euglent Osmanaj Korēe 18,000 2018-09-25 2018-09-26 92521220012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE TARIFE SHERB.PERMBARIMOR, NR.VENDIMI 117 (86-2018-130) DT 23.01.2018, SHK.PERMB.NR.363 DT 27.02.2018, FAT.NR.458 DT 17.09.2018, GJ.AUDITI NR.2830 DT 14.05.2018, URDHER NR.583 DT 24.09.2018 PER KREDIT.K.MURRIZI
Bashkia Korce (1515) GJERGJI JANO (L34203003V) Korēe 461,300 2018-08-07 2018-08-08 75221220012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VEND. GJYQI NDAJ L.SPAHO,E.BODE,DH.TIRA SIPAS VEND.1899 DT 02.11.15, VEND 1873 DT 28.10.15,VEND.NR.1920 DT 05.11.15,URDH.NR.471 DT 02.08.18,GJ.AUDITI NR.2831 DT 14.05.18,SHK.PERMB DT 15.06.17,26.07.17,07.09.17
Bashkia Korce (1515) "TABAKU-2010" Korēe 340,000 2018-08-07 2018-08-08 75521220012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM GJYQI NDAJ V.DINKALLARI (200.000L), VENDIM NR.2 DT 11.01.2017,NR.1898 DT 02.11.2015, E LUMI( 140 000 L)VEND NR 307 DT 03.11.2015, SHK.PERMB.NR.555-16, 581-15 REGJ, GJ.AUDITI,URDHER NR.5060 DT 02.08.18
Bashkia Korce (1515) ARTAN SIMA Korēe 150,000 2018-08-07 2018-08-08 75421220012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VEND. GJYQI NDAJ VIOLA G. TASI,VEND. NR.1982 DT 16.11.2015,URDH. EKZ. NR.2189 DT 16.11.2015, VEND. NR.127 DT 26.04.2017,SHKR PERMB. NR 995-018 REGJ. DT 30.05.2018, URDH.469 DT 02.08.2018,GJ.AUD 2831 DT 14.5.18
Bashkia Korce (1515) "TABAKU-2010" Korēe 230,388 2018-08-01 2018-08-02 73121220012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE TARIFE PERMBARIMORE SIPAS FAT.NR.19 DT 06.07.2018, GJ.AUDITI DT 2831 DT 14.05.2018,URDHER NR.420 DT 11.07.2018, UB 33839 DT 01.08.2018
Bashkia Korce (1515) "TABAKU-2010" Korēe 143,000 2018-07-05 2018-07-06 61321220012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM GJYQI NDAJ V.DINKALLARI (103.000L) E.FEJZO (40.000L), VENDIM NR.2 DT 11.01.2017,NR.1898 DT 02.11.2015, NR.1837 DT 23.10.2015, SHK.PERMB.NR.583-16, 581-16 REGJ, GJ.AUDITI,URDHER NR.406 DT 04.07.2018.
Bashkia Korce (1515) ARTAN SIMA Korēe 100,000 2018-07-05 2018-07-06 60721220012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM GJYQI NDAJ V.TASI NR.1982 DT 16.11.2015, VENDIM I GJYKATES SE APELIT NR.127 DT 26.04.2017, SHK.PERMB.NR.995-018 REGJ DT 30.05.2018, GJ.AUDITI NR.2831 DT 14.05.2018,URDHER NR.401 DT 04.07.2018, UB 33641
Bashkia Korce (1515) VASIL ZGURO Korēe 107,400 2018-07-05 2018-07-06 61421220012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM GJYQI NDAJ F.TALUSHLLARI, VENDIM NR.658 DT 17.11.2014, NR.975 DT 07.03.2018, SHK.PERMB.NR.138 PROT DT 07.06.2018, GJ.AUDITI NR.180 DT 29.06.2018, FAT.NR.687,688 DT 03.07.2018, URDHER NR.404 DT 04.07.18
Bashkia Korce (1515) GJERGJI JANO (L34203003V) Korēe 538,700 2018-07-05 2018-07-06 61021220012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM GJYQI NDAJ L.SPAHO (200.000 L) E.BODE (200.000L) DH.TIRA (138.700L), VENDIM NR.1899 DT 02.11.2015,NR.1873 DT 28.10.2015,NR.1920 DT 05.11.2015,SHK.PERMB.1292,1369,1420 PROT, URDHER NR.405 DT 04.07.2018
Bashkia Korce (1515) "TABAKU-2010" Korēe 4,200 2018-07-05 2018-07-06 61121220012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM GJYQI NDAJ A.KOCIBELLI (2.100L) ,H.KODRASI (2.100L), VENDIM NR.1942 DT 10.11.2015, NR.734 DT 14.04.2015, SHK.PERMB.NR.556-15, 554-15 REGJ DT 05.05.2016, 24.01.2017, GJ.AUDITI, URDHER NR.406 DT 04.07.18
Bashkia Korce (1515) "TABAKU-2010" Korēe 165,600 2018-07-05 2018-07-06 61221220012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM GJYQI NDAJ E.LUMI (162.500L) D.UZHURI SHP.GJYQESORE (3.100L), VENDIM NR.307 DT 03.11.2015, NR.1802 DT 20.10.2015, NR.806 DT 22.04.2015,SHK.PERMB.NR.555-15, 497-15, 497/1-15 REGJ,GJ.AUDITI,URDHER NR.406
Bashkia Korce (1515) ARTAN SIMA Korēe 244,200 2018-06-18 2018-06-19 52121220012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM GJYQI NR.1982 DT 16.11.2015 NDAJ V.TASI, SHKRESE PERMBARIMORE NR.995-018 REGJ DT 30.05.2018, GJURME AUDITI DT 14.05.2018, URDHER NR.354 DT 14.06.2018, UB 33503 DT 18.06.2018
Bashkia Korce (1515) "TABAKU-2010" Korēe 280,000 2018-06-18 2018-06-19 52321220012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE V.GJYQI NR.1802 DT 20.10.2015,NR.806 DT 22.04.2015,SHERB .PERMB. NR.497-15 REGJ,497/1-15 REGJ. DT 24.01.2017,URDHER NR.345 DT 11.06.2018,GJURME AUDITI DT 14.05.2018,U.B 33506 DT 18.06.2018
Bashkia Korce (1515) Euglent Osmanaj Korēe 51,850 2018-06-18 2018-06-19 52221220012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM GJYQI NR.117 (86-2018-130) DT 23.01.2018 NDAJ K.MURRIZI DHE SHPENZ.GJYQ, SHKRESE PERMBARIMORE NR.363 DOSJE DT 27.02.2018, GJURME AUDITI DT 14.05.2018, URDHER NR.355 DT 14.06.2018, UB 33504 DT 18.06.2018
Bashkia Korce (1515) "TABAKU-2010" Korēe 350,600 2018-06-13 2018-06-14 51721220012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIMI GJYQESOR NR.1942 DT 10.11.2015, NR.734 DT 14.04.2015, NR.307 DT 03.11.2015 NDAJ A.KOCIBELLI, H.KODRASI, E.LUMI, SHK.PERMB.NR.556-15 REGJ, NR.554-15 REGJ, NR.555-15 REGJ,GJ.AUDITI NR.2831,URDHER NR.345
Bashkia Korce (1515) "TABAKU-2010" Korēe 721,588 2018-06-13 2018-06-14 51521220012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM GJYQI NR.2 DT 11.01.2017,NR.1837 DT 23.10.2015,NR.2103 DT 07.12.2015 NDAJ V.DINKALLARI,E.FEJZO,A.ZAIMAJ, SHK.PERMB.NR.583-16 REGJ,581-16 REGJ,NR.682-17 REGJ, GJ.AUDITI NR.2831 DT 11.06.18,URDHER NR.345
Bashkia Korce (1515) GJERGJI JANO (L34203003V) Korēe 855,701 2018-06-13 2018-06-14 51621220012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM GJYQI NR.1899 DT 02.11.2015, NR.1873 DT 28.10.2015, NR.1920 DT 05.11.2015 NDAJ L.BODE, E.BODE, DH.TIRA, SHK.PERMB.NR.1292 PROT,1369 PROT,1420 PROT, GJ.AUDITI NR.2831 DT 14.05.2018,URDHER NR.345 11.06.18
Bashkia Korce (1515) "TABAKU-2010" Korēe 144,000 2018-05-29 2018-05-30 47621220012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE TARIFE PERMBARIMORE, FAT.NR.11 DT 15.05.2018, GJURME AUDITI NR.2831 PROT DT 14.05.2018, URDHER NR.324 DT 29.05.2018, UB 33352 DT 29.05.2018
Bashkia Korce (1515) GJERGJI JANO (L34203003V) Korēe 300,000 2018-05-16 2018-05-17 40521220012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM GJYQI NR.1899 dt 02.11.2015,NR.1873 DT 28.10.2015,NR.1920 DT 05.11.2015 NDAJ L.SPAHO, E.BODE, DH.TIRA, SHK.PERMB.NR.1292 PROT, 1369 PROT,1420 PROT,GJURME AUDITI DT 14.05.2018,URDHER NR.284 DT 14.05.2018
Bashkia Korce (1515) "TABAKU-2010" Korēe 500,000 2018-05-16 2018-05-17 40321220012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE V.GJYQI NR.1942 DT 10.11.2015,NR.734 DT 14.04.2015,NR.307 DT 03.11.2015,NR.1802 DT 20.10.2015,NR.806 DT 22.04.2015,SHK.PERMB.556-15,554-15,555-15,497-15,497/1-15 REGJ.NDAJ A.KOCIBELLI,H.KODRASI,E.LUMI,D.UZHURI
Bashkia Korce (1515) Euglent Osmanaj Korēe 100,000 2018-05-16 2018-05-17 40021220012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM GJYQI NR.117 (86-2018-130) DT 23.01.2018 NDAJ K.MURRIZI, SHKRESE PERMBARIMORE NR.363 DOSJE DT 27.02.2018, GJURME AUDITI DT 14.05.2018, URDHER NR.283 DT 14.05.2018 UB 33180 DT 16.05.2018
Bashkia Korce (1515) ARTAN SIMA Korēe 100,000 2018-05-16 2018-05-17 40621220012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM GJYQI NR.1982 DT 16.11.2015 NDAJ V.TASI, SHKRESE PERMBARIMORE NR.995-018 REGJ DT 19.04.2018, GJURME AUDITI DT 14.05.2018, URDHER NR.284 DT 14.05.2018, UB 33185 DT 16.05.2018
Bashkia Korce (1515) "TABAKU-2010" Korēe 300,000 2018-05-16 2018-05-17 40421220012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM GJYQI NR.1898 DT 02.11.2015,NR.1837 DT 23.10.2015,NR.2103 DT 07.12.2015 NDAJ V.DINKALLARI, E.FEJZO,A.ZAIMAJ,SHK.PERMB.NR.583-16, 581-16, 682-17 REGJ, GJURME AUDITI DT 14.05.2018,URDHER NR.284 14.05.18
Bashkia Korce (1515) Veritas Baliff`s Service Korēe 31,400 2017-03-10 2017-03-13 19121220012017 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE SHERBIMI PERMBARIMOR VENDIM NR.566 DT 18.12.2013 FAT.21 DT 28.07.2015 NR.9 DT 05.03.2014 URDHER NR.111 DT 07.03.2017 UB 30112
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave