Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,726 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 17,252,997.00 44 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 261,871 2019-10-30 2019-10-31 129421220012019 Shpenzime kompensimi per shpronesim ne te kaluaren 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE VENDIM GJYQI NR.41 2019 252 (150) DT 19.01.2010, SHK.PERMBARIMORE NR.3107/1 PROT DT 20.11.2018, GJ.AUDITI, URDHER NR.931 DT 24.10.2019, UB 37271 DT 30.10.2019
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 500,000 2019-09-18 2019-09-19 108821220012019 Shpenzime kompensimi per shpronesim ne te kaluaren BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM GJYQI NR.41 2019 252 (150) DT 19.01.2010, SHKRESE PERMBARIMORE NR.3107/1 PROT DT 20.11.2018, GJURME AUDITI NR.2038 PROT DT 13.03.2019, URDHER NR.788 DT 17.09.2019, UB 36917 DT 18.09.2019
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 300,000 2019-08-07 2019-08-08 92821220012019 Shpenzime kompensimi per shpronesim ne te kaluaren 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE VENDIM GJYQI NR.41 2019 252 (150) DT 19.01.2010, SHK.PERMB.NR.3107/1 PROT DT 20.11.2018, GJ.AUDITI NR.2038 PROT DT 13.03.2019, URDHER NR.661 DT 02.08.2019 UB 36686 DT 07.08.2019
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 300,000 2019-06-21 2019-06-24 71121220012019 Shpenzime kompensimi per shpronesim ne te kaluaren BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM GJYQI NR.41 2019 252 (150) DT 19.01.2010, SHKPERMB.NR.3107/1 DT 20.11.2018, GJ.AUDITI NR.2038 DT 13.03.2019, URDHER NR.504 DT 20.06.2019 UB 36365 DT 21.06.2019
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 400,000 2019-05-07 2019-05-08 54121220012019 Shpenzime kompensimi per shpronesim ne te kaluaren BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM GJYQI NR.41 2019 252 (150) DT 19.01.2010, SHK.PERMB.NR.3107/1 PROT DT 20.11.2018, GJ.AUDITI NR.2038 PROT DT 13.03.2019, URDHER NR.361 DT 06.05.2019 UB 35947 DT 07.05.2019
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 200,000 2019-04-24 2019-04-25 47221220012019 Shpenzime kompensimi per shpronesim ne te kaluaren BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM GJYQI NR.41 2019 252 (150) DT 19.01.2010, SHK.PERMBARIMORE NR.3107/1 PROT DT 20.11.2018, GJ.AUDITI NR.2038 DT 13.03.2019, URDHER NR.330 DT 23.04.2019 UB 35535
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 400,000 2019-03-20 2019-03-21 31821220012019 Shpenzime kompensimi per shpronesim ne te kaluaren 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE VENDIM GJYQI NR.41 2019 252 9150) DT 19.01.2010, SHK.PERMB.NR.3107/1 PROT DT 20.11.2018, GJ.AUDITI NR.2038 PROT DT 13.03.2019, URDHER NR.197 DT 19.03.2019 UB 35569 DT 20.03.2019
Bashkia Korce (1515) GJERGJI JANO (L34203003V) Korēe 50,000 2019-03-07 2019-03-08 26921220012019 Shpenzime kompensimi per shpronesim ne te kaluaren BASHKIA KORCE (2122001) VENDIM GJYQI NDAJ S.SUMBULLA,VENDIM I GJYKATES ADM.TE APELIT NR.4161(86 2018 4679) DT 16.11.18,SHK.PERMB.NR.520 DT 17.12.18,GJ.AUDITI NR.42 DT 05.02.19,URDHER NR.118 DT 25.02.19, UB 35467
Bashkia Korce (1515) GJERGJI JANO (L34203003V) Korēe 50,000 2019-03-07 2019-03-08 26521220012019 Shpenzime kompensimi per shpronesim ne te kaluaren BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM GJYQI NDAJ S.SHORE,VENDIM I GJYKATES ADM.TE SHK.SE PARE KO NR.1107 (426) DT 28.09.2016,GJ.AUDITI NR.41 DT 05.02.2019,SHK.PERMB.NR.12 PROT DT 17.01.2019, URDHER NR.120 DT 25.02.19,UB 35470 DT 07.03.2019
Bashkia Korce (1515) ALDO GJEVORI Korēe 58,350 2019-03-07 2019-03-08 26621220012019 Shpenzime kompensimi per shpronesim ne te kaluaren BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM GJYQI NDAJ V.KONGOLI,VENDIM I GJYKATES ADM.TE SHK.SE PARE DURRES NR.(82 2016 1371) 837 DT 07.10.16,SHK.PERMB.NR.239/1 REGJ DT 30.01.19,GJ.AUDITI NR.39 DT 01.02.19,URDHER NR.119 DT 25.02.19, UB 35469
Bashkia Korce (1515) GJERGJI JANO (L34203003V) Korēe 500,000 2018-12-26 2018-12-28 125221220012018 Shpenzime kompensimi per shpronesim ne te kaluaren BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM GJYQI NDAJ D.KONDI NR.71 42 DT 29.01.2016 I GJYK.ADM.SE SHK.SE PARE KORCE, SHK.PERMB.NR.134/1 DT 28.03.2018, GJ.AUDITI NR.2829 DT 14.05.2018, URDHER NR.740 DT 14.11.18, UB 35029
Bashkia Korce (1515) GJERGJI JANO (L34203003V) Korēe 500,000 2018-10-16 2018-10-17 100921220012018 Shpenzime kompensimi per shpronesim ne te kaluaren BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM GJYQI I GJYK.ADM.SE SHK.SE PARE KORCE NR.71-42 DT 29.01.2016 NDAJ D.KONDI, SHK.PERMB.NR.134/1 DT 28.03.2018, GJURME AUDITI DT 14.05.2018, URDHER NR.633 DT 12.10.2018, UB 34342 DT 16.10.2018
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 300,000 2018-10-16 2018-10-17 101021220012018 Shpenzime kompensimi per shpronesim ne te kaluaren BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM GJYQI NR.41-2019-252 (150) DT 19.01.2010, SHK.PERMB.NR.933-011 REGJ NR.1599/1 PROT DT 01.08.2017, GJURME AUDITI DT 09.02.2018, URDHER NR.632 DT 12.10.2018, UB 34341 DT 16.10.2018
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 261,871 2018-09-26 2018-09-27 93421220012018 Shpenzime kompensimi per shpronesim ne te kaluaren BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM GJYQESOR NR.41-2019-252 (150) DT 19.01.2010, SHK.PERMB.NR.933-011 REGJ DT 01.08.2017, GJURME AUDITI NR.652 DT 09.02.2018, URDHER NR.586 DT 25.09.2018, UB 34214 DT 26.09.2018
Bashkia Korce (1515) GJERGJI JANO (L34203003V) Korēe 170,486 2018-08-27 2018-08-28 82321220012018 Shpenzime kompensimi per shpronesim ne te kaluaren BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE TARIFE SHERBIMI PERMBARIMOR, VENDIM GJYQI NR.1873 DT 28.10.2015, NR.1920 DT 05.11.2015, NR.1899 DT 02.11.2015, FAT.NR.335,337,339 DT 17.08.2018, URDHER NR.516 DT 24.08.2018, UB 33981 DT 27.08.2018
Bashkia Korce (1515) GJERGJI JANO (L34203003V) Korēe 700,000 2018-08-07 2018-08-08 75321220012018 Shpenzime kompensimi per shpronesim ne te kaluaren BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VEND. GJYQI NDAJ DIMITRIOS MERKURIOS KONDI,VEND. NR.71(42) DT 29.01.2016, SHKR.PERMB NR.134/1 DT 28.03.2018,URDHER NR.470 NR.5062 PROT. DT 02.08.2018,GJURME AUDITI NR.2829 PROT. DT 14.05.2018,U.B 33874
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 300,000 2018-08-07 2018-08-08 75621220012018 Shpenzime kompensimi per shpronesim ne te kaluaren BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM GJYQINDAJ Z REFAT TUKE NR.41-2019-252 (150) DT 19.01.2010, SHKRESE PERMBARIMORE NR.933-011 REGJ, 1599/1 PROT DT 01.08.2017, GJURME AUDITI DT 09.02.2018, URDHER NR.467 DT 02.08.2018 U B 33876 DT 07.08.18
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 300,000 2018-07-05 2018-07-06 60921220012018 Shpenzime kompensimi per shpronesim ne te kaluaren BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM GJYQI NR.41-2019-252 (150) DT 19.01.2010, SHKRESE PERMB.NR.933-011 REGJ. 1599/1 PROT DT 01.08.2017, GJ.AUDITI NR.652 DT 09.02.2018, URDHER NR.403 DT 04.07.2018, UB 33638 DT 05.07.2018
Bashkia Korce (1515) GJERGJI JANO (L34203003V) Korēe 321,000 2018-07-05 2018-07-06 60821220012018 Shpenzime kompensimi per shpronesim ne te kaluaren BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM GJYQI NDAJ D.KONDI, VENDIM I GJYK.ADM.SE SHKALLES SE PARE KORCE NR.71-42 DT 29.01.2016, SHK.PERMB.NR.134/1 DT 28.03.2018,GJ.AUDITI NR.2829 DT 14.05.2018, URDHER NR.402 DT 04.07.2018,UB 33639
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 300,000 2018-06-13 2018-06-14 51221220012018 Shpenzime kompensimi per shpronesim ne te kaluaren BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM GJYQI NR.41-2019-252 (150) DT 19.01.2010, SHKRESE PERMBARIMORE NR.933-011 REGJ, 1599/1 PROT DT 01.08.2017, GJURME AUDITI DT 09.02.2018, URDHER NR.343 DT 11.06.2018, UB 33467 DT 13.06.2018
Bashkia Korce (1515) GJERGJI JANO (L34203003V) Korēe 277,816 2018-06-13 2018-06-14 51321220012018 Shpenzime kompensimi per shpronesim ne te kaluaren BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE TARIFE PERMBARIMORE NGA EKZEKUTIMI I VENDIMIT NR.437 DT 07.02.2018 PER PADITESIN D.KONDI, FAT.NR.319 DT 04.06.2018, GJ.AUDITI NR.2829 DT 14.05.2018, URDHER NR.338 DT 11.06.2018, UB 33473 DT 13.06.2018
Bashkia Korce (1515) GJERGJI JANO (L34203003V) Korēe 772,916 2018-06-13 2018-06-14 51421220012018 Shpenzime kompensimi per shpronesim ne te kaluaren BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM GJYQI NDAJ D.KONDI, VENDIM I GJ.ADM.SE SHK.SE PARE KORCE NR.71-42 DT 29.01.2016, SHK.PERMB.NR.134/1 DT 28.03.2018,GJ.AUDITI NR.2829 PROT DT 14.05.2018,URDHER NR.344 DT 11.06.2018, UB 33469 DT 13.06.18
Bashkia Korce (1515) GJERGJI JANO (L34203003V) Korēe 100,000 2018-05-16 2018-05-17 40121220012018 Shpenzime kompensimi per shpronesim ne te kaluaren BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM GJYQI NR.71- (42) DT 29.01.2016 NDAJ D.KONDI, SHKRESE PERMBARIMORE NR.134/1 DT 28.03.2018, GJURME AUDITI DT 14.05.2018, URDHER NR.282 DT 14.05.2018, UB 33181 DT 16.05.2018
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 300,000 2018-05-14 2018-05-15 39621220012018 Shpenzime kompensimi per shpronesim ne te kaluaren BASHKIA KORCE (2122001) ZBATIM VENDIMI GJYQESOR NR.41-2019-252 (150) DT 19.01.2010, SHKRESE PERMBARIMORE NR.933-011 REGJ , 1599/1 PROT DT 01.08.2017, GJURME AUDITI NR.652 PROT DT 09.02.2018, URDHER NR.276 DT 10.05.2018 UB 33154 DT 14.05.18
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 300,000 2018-03-26 2018-03-27 22021220012018 Shpenzime kompensimi per shpronesim ne te kaluaren 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE VENDIM GJYQI NR.41-2019-252 (150) DT 19.01.2010 NDAJ R.TUKE, SHKRESE PERMBARIMORE NR.933-011 REGJ , 1599/1 PROT DT 01.08.2017, GJURME AUDITI DT 09.02.2018, URDHER NR.73 DT 12.02.2018 UB 32792 DT 26.03.2018
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 300,000 2018-02-13 2018-02-14 8221220012018 Shpenzime kompensimi per shpronesim ne te kaluaren BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM GJYQI NR.41-2019-252 (150) DT 19.01.2010 NDAJ R.TUKE, SHKRESE PERMBARIMORE NR.933-011 REGJ , 1599/1 PROT DT 01.08.2017, GJURME AUDITI DT 09.02.2018, URDHER NR.73 DT 12.02.2018 UB 32517 DT 13.02.2018
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 368,342 2017-12-19 2017-12-20 115821220012017. Shpenzime kompensimi per shpronesim ne te kaluaren BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER ZBATIM VENDIM GJYQESOR NR.41-2019-252 (150) DT 19.01.2010, SHKRESE PERMBARIMORE NR.933-011 REGJ, 1599/1 PROT DT 01.08.2017, GJURME AUDITI NR.2 DT 04.08.2017, URDHER NR.863 DT 18.12.2017
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 500,000 2017-11-20 2017-11-21 106321220012017 Shpenzime kompensimi per shpronesim ne te kaluaren BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM GJYQI NDAJ R.TUKE VENDIM NR.41-2019-252 (150) DT 19.01.2010, SHKRESE PERMBARIMORE NR.933-011 REGJ DT 01.08.2017GJURME AUDITI NR.2 DT 04.08.2017 URDHER NR.792 DT 17.11.2017
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 500,000 2017-10-16 2017-10-17 93821220012017 Shpenzime kompensimi per shpronesim ne te kaluaren BASHKIA KORCE (2122001) ZBATIM VENDIM GJYQI NR.41-2019-252 (150) DT 19.01.2010 NDAJ z.REFAT TUKE SHKRESE PERMB.DT 01.08.2017 URDHER NR.678 DT 13.10.2017 GJURME AUDITI NR 2 DT 04.08.2017 UB 31516 DT 16.10.2017
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 500,000 2017-09-19 2017-09-20 84221220012017 Shpenzime kompensimi per shpronesim ne te kaluaren BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE ZBATIM VENDIM GJYQI NDAJ R.TUKE NR.41- 2019- 252 (150) DT 19.01.2010, SHKRESE NR.933-011 REGJ DT 01.08.2017, GJURME AUDITI NR.2 PROT DT 04.08.2017, URDHER NR.592 DT 18.09.2017
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 500,000 2017-08-11 2017-08-14 73521220012017 Shpenzime kompensimi per shpronesim ne te kaluaren BASHKIA KORCE (2122001) ZBATIM VENDIM GJYQI NR.41-2019-252 (150) DT 19.01.2010 NDAJ z.REFAT TUKE SHKRESE PERMB.DT 01.08.2017 URDHER NR.504 DT 10.08.2017 GJURME AUDITI NR 2 DT 04.08.2017 UB 31178 DT 11.08.2017
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 500,000 2017-05-12 2017-05-15 39521220012017 Shpenzime kompensimi per shpronesim ne te kaluaren BASHKIA KORCE (2122001) ZBATIM VENDIM GJYQI NR.41-2019-252 (150) DT 19.01.2010 NDAJ z.REFAT TUKE SHKRESE PERMB.DT 27.01.2016 URDHER NR.253 DT 11.05.2017 UB 30563 DT 12.05.2017
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 500,000 2017-04-05 2017-04-06 27321220012017 Shpenzime kompensimi per shpronesim ne te kaluaren BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM GJYQI NR.41-2019-252 (150) DT 19.01.2010 SHKRESE PERMBARUESI 27.01.2016 URDHER NR.151 DT 31.03.2017 NDAJ REFAT TUKE UB 30262
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 134,000 2017-03-02 2017-03-03 16321220012017 Shpenzime kompensimi per shpronesim ne te kaluaren BASHKIA KORCE (2122001) ZBATIM VENDIM GJYQI NR.267 DT 07.10.2009 AKT MAREVESHJE 31.05.2010 URDHER NR.91 DT 27.02.2017 NE FAVOR TE VIKTOR NANDO
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 315,556 2017-02-22 2017-02-23 13521220012017 Shpenzime kompensimi per shpronesim ne te kaluaren BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE VENDIM GJYQI NE FAVOR TE REFAT TUKE VENDIM GJYQI NR.41-2019-252 (150) DT 19.01.2010 GJURME AUDITI NR.6840 PROT DT 29.12.2016 VENDIM NR.150 DT 19.01.2010 URDHER NR.80 DT 21.02.2017 U.B 30015
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 800,000 2016-12-29 2016-12-30 140321220012016 Shpenzime kompensimi per shpronesim ne te kaluaren 2122001 BASHKIA KORCE ZBATIM VENDIM GJYQI NR.41-2019-252(150) DT 19.01.2010 GJURME AUDITI 29.12.2016
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 347,200 2016-08-08 2016-08-08 79321220012016 Shpenzime kompensimi per shpronesim ne te kaluaren 2122001 BASHKIA KORCE VENDIM GJYQI PER PELLUMB QESKA
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 500,000 2016-06-07 2016-06-08 58221220012016 Shpenzime kompensimi per shpronesim ne te kaluaren BASHKIA KORCE PAGESE VENDIM GJYQI NR.267 DT 07.10.2009 NE FAVOR TE VIKTOR NANDO
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 300,000 2016-06-07 2016-06-08 58121220012016 Shpenzime kompensimi per shpronesim ne te kaluaren BASHKIA KORCE PAGESE VENDIM GJYQI NR.3508 DT 24.10.1996 NE FAVOR TE PELLUMB QESKA
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 300,000 2016-04-22 2016-04-25 39521220012016 Shpenzime kompensimi per shpronesim ne te kaluaren BASHKIA KORCE (2122001) ZBATIM VENDIM GJYQI NR.3508 DT 24.10.1996
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave