Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,379 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 4,669,020.00 16 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) JANI STRATOBERDHA Korēe 168,000 2019-08-30 2019-09-02 102021220012019 Shpenzime te tjera qiraje BASHKIA KORCE (2122001) MARRJE ME QERA TAVOLINA,STOLA,KARRIGE ETJ PER POJEKTIN FESTA E LAKRORIT ,U.P NR.190 DT 15.03.19,RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 16.04.19,KONT.DT 03.05.19,FAT.37 DT 02.08.2019 U B 35946
Bashkia Korce (1515) JANI STRATOBERDHA Korēe 336,000 2019-07-15 2019-07-16 81621220012019 Shpenzime te tjera qiraje BASHKIA KORCE (2122001) MARRJE ME QERA TAVOLINA,STOLA,KARRIGE ETJ PER POJEKTIN FESTA E VOSKOPOJES DHE VITHKUQIT,U.P NR.190 DT 15.03.19,RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 16.04.19,KONT.DT 03.05.19,FAT.34,35 DT 24/28.06.19 UB35946
Bashkia Korce (1515) JANI STRATOBERDHA Korēe 134,400 2019-06-19 2019-06-20 70721220012019 Shpenzime te tjera qiraje BASHKIA KORCE (2122001) MARRJE ME QERA TAVOLINA,STOLA,KARRIGE ETJ PER POJEKTIN FESTA E MBORJES, U.P NR.190 DT 15.03.19, RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 16.04.19, KONT.DT 03.05.19,FAT.33 DT 06.06.19 UB35946
Bashkia Korce (1515) JANI STRATOBERDHA Korēe 168,000 2019-06-18 2019-06-19 69921220012019 Shpenzime te tjera qiraje BASHKIA KORCE (2122001) MARRJE ME QERA TAVOLINA,STOLA,KARRIGE ETJ PER POJEKTIN FESTA E DRENOVES, U.P NR.190 DT 15.03.19, RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 16.04.19, KONTRATE DT 03.05.19,FAT.32 DT 21.05.19 U B 35946
Bashkia Korce (1515) JANI STRATOBERDHA Korēe 268,800 2019-06-03 2019-06-05 66121220012019 Shpenzime te tjera qiraje BASHKIA KORCE (2122001) MARRJE ME QERA TAVOLINA,STOLA,KARRIGE ETJ PER POJEKTIN FESTA E KAMNEICES,FESTA E CIFLIGUT, U.P NR.190 DT 15.03.19, RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 16.04.19, KONT.DT 03.05.19,FAT.31 DT 03.05.19 UB35946
Bashkia Korce (1515) JANI STRATOBERDHA Korēe 252,000 2018-10-23 2018-10-24 103721220012018 Shpenzime te tjera qiraje BASHKIA KORCE (2122001) MARRJE ME QERA TENDA,STOLA,STRUK.DRURI, METALIKE PER PROJEKTIN FESTA E MOLLES,U.P NR.13 DT 29.03.2018,MIRATIM PROC.RAP.PERMB.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 24.04.2018,KONTRATE DT 15.05.2018,FAT.NR.29 DT 05.10.2018, UB33226
Bashkia Korce (1515) JANI STRATOBERDHA Korēe 90,000 2018-10-23 2018-10-24 103821220012018 Shpenzime te tjera qiraje BASHKIA KORCE (2122001) MARRJE ME QERA TENDA,STOLA,STRUK.DRURI, METALIKE PER PROJ.DITA NDERKOMB.E BAMIRES.U.P 13 DT 29.03.2018,MIRATIM PROC.RAP.PERMB.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 24.04.2018,KONTRATE DT 15.05.2018,FAT.NR.28 DT 04.09.2018, UB33226
Bashkia Korce (1515) E.S.P ALBANIA Korēe 1,404,600 2018-09-21 2018-09-24 90621220012018 Shpenzime te tjera qiraje BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZIME QERAMARRJE SKENE PER PROJEKTIN FESTA E BIRRES, URDH.PROK.DT 06.08.2018, RAP.PERMB.MIRATIM PROCEDURE, FORM.NJOFTIM FITUESI DT 07.08.2018, KONTRATE DT 08.08.2018, FAT.NR.12 DT 13.08.2018,BULETIN NR.32,UB33902
Bashkia Korce (1515) JANI STRATOBERDHA Korēe 504,000 2018-08-27 2018-08-28 82121220012018 Shpenzime te tjera qiraje BASHKIA KORCE (2122001) MARRJE ME QERA TENDA,STOLA,TAVOLINA,STENDA,STRUKTURA PER PROJEKTIN :FESTA E BIRRES U.P NR.13 DT 29.03.18, MIRATIM RPOC.RAP.PERMB.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 24.04.18, KONTRATE DT 15.05.18, FAT.NR.26 DT 13.08.2018,UB33226
Bashkia Korce (1515) JANI STRATOBERDHA Korēe 252,000 2018-08-23 2018-08-24 81321220012018 Shpenzime te tjera qiraje BASHKIA KORCE (2122001) MARRJE ME QERA TENDA STOLA TAAVOLINA STENDA PROJEKTI FESTA E LAKRORIT U.P NR 13 DT 29.03.2018, FORM.NJ FITUESI RAP.PERMB.MIRATIM PROC.DT 24.04.2018, KONTRATE DT 15.05.2018,BULETIN FAT.NR.22 DT 27.07.18,U B 33226
Bashkia Korce (1515) Shkėlqim Kurti Korēe 97,200 2017-11-02 2017-11-03 100021220012017 Shpenzime te tjera qiraje BASHKIA KORCE (2122001)SHPENZIME QERAMARRJE PER PROJEKTIN FESTA E MOLLES 2017 URDHER PROKURIMI NR.75 E FTESA PER OFERTE DT 21.09.2017 PROCESVERBALI DT 25.09.2017 FATURA NR 87 DT 09.10.2017 URDHER BLERJE NR 31611 DT 02.11.2017
Bashkia Korce (1515) JANI STRATOBERDHA Korēe 534,000 2017-08-22 2017-08-23 76621220012017 Shpenzime te tjera qiraje BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZIME QERAMARRJE NE KUADER TE PROJEKTIT FESTA E BIRRES U.P NR.60 DT 31.07.2017, FTESE OFERTE DT 31.07.2017, P.V DT 02.08.2017 FAT.NR.12 DT 09.08.2017 UB 31214 22.08.2017
Bashkia Korce (1515) JANI STRATOBERDHA Korēe 190,800 2017-08-09 2017-08-10 72621220012017 Shpenzime te tjera qiraje BASHKIA KORCE (2122001) QERAMARRJE PER PROJEKTIN " FESTA E LAKRORIT " URDHER PROKURIMI NR 56 DT 18.07.2017 PROCESVERBAL DT 24.07.2017 URDHER NR 473 DT 29.07.2017 FAT.NR.3 DT 29.07.2017 UB 31157 DT 09.08.2017
Bashkia Korce (1515) JANI STRATOBERDHA Korēe 97,200 2016-08-15 2016-08-15 82921220012016 Shpenzime te tjera qiraje 2122001 BASHKIA KORCE QERA NE KUADER TE PROJEKTIT FESTA E LAKRORIT FAT 16 DATE 25.07.2016
Bashkia Korce (1515) ALBEXPO GROUP Korēe 52,380 2016-03-07 2016-03-07 19321220012016 Shpenzime te tjera qiraje BASHKIA KORCE PAGESE PER PJESEMARRJE NE PANAIRIN NDERKOMBETAR TE TURIZMIT TIRANA 2016 FAT.128 DT 04.02.16
Bashkia Korce (1515) JANI STRATOBERDHA Korēe 119,640 2015-08-18 2015-08-19 55221220012015 Shpenzime te tjera qiraje BASHKIA KORCE SHEPNZIME QERAMARRJE NE KUADER TE PROJEKTIT "FESTA E LAKRORIT" FAT.19 DT 03.08.15
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave