Transaksion Thesari 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 4,500 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit. Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre. Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston çdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet çdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyçe. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojnë fondet e alokuara
  • Sa paguhet për shërbime dhe projekte të caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar çdo institucion
  • Sa para janë paguar në intervale të caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 1,971,600.00 5 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Bashkia Korce (1515) Ergys Qelemeni Korçe 300,000 2018-10-23 2018-10-24 103921220012018 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit BASHKIA KORCE (2122001) MIREMBAJTJE AUTOMJETI, U.P NR.39 DT 10.09.2018 ANULLIM PROC.DT 12.09.2018, U.P NR.40 DT 12.09.2018, FTESE PER OFERTE, P.V VLERESIMI DT 14.09.2018, P.V SHPALLJE FITUESI DT 18.09.2018, FAT.NR.56 DT 01.10.2018, UB 34424
Bashkia Korce (1515) SOTIRAQ PLASARI Korçe 130,800 2018-04-10 2018-04-11 27221220012018 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit BASHKIA KORCE (2122001) PJESE KEMBIMI, VAJ,FILTRA,MIREMBAJTJE MJETI U.P NR.107 DT 07.12.2017, FTESE PER OFERTE DT 07.12.2017, P.V DT 12.12.2017, FAT.NR.857 DT 18.12.2017, F.H NR.94 DT 18.12.2017 UB 32828 DT 10.04.2018
Bashkia Korce (1515) SOTIRAQ PLASARI Korçe 632,400 2017-06-06 2017-06-07 48921220012017 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit BASHKIA KORCE (2122001) PJESE KEMBIMI,GOMA,BATERI,VAJ,FILTRA, MIREMBAJTJE MJETI U.P NR.23 DT 20.04.2017 FTESE OFERTE 20.04.2017 P.V DT 24.04.2017 FAT.618,619,621,622,623,624,627 DT 03.05.2017,04.05.2017,05.05.2017,08.05.2017 F.H NR.25-31
Bashkia Korce (1515) SOTIRAQ PLASARI Korçe 142,800 2017-02-08 2017-02-14 9121220012017 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit BASHKIA KORCE (2122001) PJESE KEMBIMI, RIPARIM & MIREMBAJTJE MJETI FAT.469 DT 30.12.2016 F.H 144 DT 30.12.2016 U.P91 DT 28.12.2016, PROCES VERBAL DT 29.12.2016 U.B 29950
Bashkia Korce (1515) SOTIRAQ LLAMBI PLASARI Korçe 765,600 2016-02-12 2016-02-12 11421220012016 Shpenzime per mirembajtjen e mjeteve te transportit BASHKIA KORCE PJESE KEMBIMI MIREMBAJTJE MJETI FAT.1137, 1138, 1139, 1140,1141,1148,1158 DT 02.12.16 DT 16.12.15
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave