Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,726 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,753,200.00 16 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) Ēezarina Osmani Korēe 197,000 2018-10-24 2018-10-25 105421220012018 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes BASHKIA KORCE (2122001) RIP.FOTOKOPJE,U.P NR.41 DT 17.09.2018,P.V DT 19/20.09.2018,NJOF.ANULLIM PROC.DT 24.09.2018,U.P NR.48 DT 24.09.2018,FTESE PER OFERTE,P.V VLERESIMI DT 26.09.2018,P.V FITUESI DT 27/28.09.2018,FAT.NR.209 04.10.18,UB34449
Bashkia Korce (1515) DWH - Albania Korēe 672,000 2018-07-05 2018-07-06 60621220012018 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes BASHKIA KORCE (2122001) MIREMBAJTJE INSTRUMENTI LEICA TOTAL STATION TCR 407, U.P NR.15 DT 24.04.2018, FTESE PER OFERTE DT 24.04.2018, P.V FITUESI DT 27.04.2018, FAT.NR.1403 DT 14.05.2018, UB 33642 DT 05.07.2018
Bashkia Korce (1515) RAFAELA BIXHAKU Korēe 165,000 2017-12-21 2017-12-27 117521220012017 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZIME PER RIPARIM FOTOKOPJE DHE PAJISJE TE TJERA U.P NR.93 DT 07.11.2017 (ANULLUAR), U.P NR.99 DT 16.11.2017, FTESE PER OFERTE DT 16.11.2017, P.V DHE NJOFTIM FITUESI DT 30.11.2017, FAT.NR.515 DT 05.12.2017
Bashkia Korce (1515) RAFAELA BIXHAKU Korēe 119,000 2017-07-20 2017-07-21 65321220012017 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes BASHKIA KORCE (2122001) RIPARIM FOTOKOPJE DHE PAJISJE TE NDRYSHME U.P NR.52 DT 10.07.2017 FTESE OFERTE DT 10.07.2017 P.V DT 12.07.2017 FAT.NR.458 DT 13.07.2017 UB 31056 20.07.2017
Bashkia Korce (1515) RAFAELA BIXHAKU Korēe 79,400 2017-07-07 2017-07-10 58221220012017 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes BASHKIA KORCE (2122001) RIPARIM FOTOKOPJE DHE PAJISJE TE NDRYSHME U.P NR.46 DT 16.06.2017 FTESE OFERTE DT 16.06.2017 PV DT 20.06.2017 FAT.NR.447 DT 21.06.2017 UB 30959 07.07.2017
Bashkia Korce (1515) RAFAELA BIXHAKU Korēe 94,500 2016-12-29 2016-12-30 140021220012016 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes 2122001 BASHKIA KORCE RIPARIM FOTOKOPJE DHE PAJISJE FAT 740 DT 23.12.2016 UP89 DT 20.12.2016 FTESE PER OFERTE 21.12.16 P-VERBAL VLERESIMI 21.12.2016 PRINTIMET E SISTEMIT
Bashkia Korce (1515) RAFAELA BIXHAKU Korēe 37,000 2016-11-03 2016-11-03 111521220012016 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes 2122001 BASHKIA KORCE RIPARIM FOTOKOPJE DHE PAJISJE TE NDRYSHME PER BASHKINE KORCE FAT 710 DATE 17.10.2016
Bashkia Korce (1515) RAFAELA BIXHAKU Korēe 34,500 2016-08-08 2016-08-08 79121220012016 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes 2122001 BASHKIA KORCE RIPARIM FOTOKOPJE DHE PAJISJE TE NDRYSHME FAT 0773 DATE 18.07.2016
Bashkia Korce (1515) RAFAELA BIXHAKU Korēe 24,800 2016-07-13 2016-07-14 70621220012016 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes BASHKIA KORCE RIPARIM FOTOKOPJE FAT.768 DT 01.07.16
Bashkia Korce (1515) RAFAELA BIXHAKU Korēe 24,800 2016-06-16 2016-06-17 63021220012016 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes BASHKIA KORCE RIPARIM PAJISJE FAT.761 DT 02.06.16
Bashkia Korce (1515) SOTIRAQ NIKOLLAQ MARKO Korēe 36,700 2016-05-12 2016-05-13 44621220012016 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes 2122001BASHKIA KORCE MIRREMBAJTJE DHE RIPARIM TE KOMPJUTERAVE FAT 55 DATE 07.07.2015
Bashkia Korce (1515) RAFAELA BIXHAKU Korēe 12,000 2016-05-12 2016-05-12 44321220012016 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes 2122001 BASHKIA KORCE RIPARIM FOTOKOPJE DHE PAJISJE TE NDRYSHME FAT 698 DATE 26.04.2016
Bashkia Korce (1515) RAFAELA BIXHAKU Korēe 24,500 2016-03-10 2016-03-10 19721220012016 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes BASHKIA KORCE MIREMBAJTJE FOTOKOPJE DHE PAJISJE TE NDRYSHME FAT.840 DT 18.02.16
Bashkia Korce (1515) RAFAELA BIXHAKU Korēe 63,000 2015-12-31 2015-12-31 114421220012015 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes BASHKIA KORCE RIPARIM FOTOKOPJE & PAJISJE TE NDRYSHME FAT.826 DT 21.12.15
Bashkia Korce (1515) RAFAELA BIXHAKU Korēe 90,000 2015-11-12 2015-11-13 88421220012015 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes BASHKIA KORCE RIPARIM FOTOKOPJE & PAJISJE TE NDRYSHME FAT.810 DT 08.10.15
Bashkia Korce (1515) LORENC MITRE Korēe 79,000 2015-04-16 2015-04-17 21421220012015 Shpenzime per mirembajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave te punes BASHKIA KORCE RIPARIM FOTOKOPJE DHE PAJISJE TE NDRYSHME FAT 57 , 61 DATE 26.12.2014
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave