Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,726 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 5,111,134.00 14 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) LEONARD MIHALLARI Korēe 15,000 2019-06-12 2019-06-13 66921220012019 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE ELEKTRIKE, URDHER NR.397 DT 15.05.2019, P.V DT 17.05.2019, FAT.NR.735 DT 17.05.2019, F.H NR.32 DT 17.05.2019, UB 36228 DT 12.06.2019
Bashkia Korce (1515) LEONARD MIHALLARI Korēe 35,000 2018-04-26 2018-04-27 35421220012018 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE ELEKTRIKE URDHER PER ZHVILLIM PROCEDURASH DT 19.04.2018, PROCES VERBAL DT 20.04.2018, FAT.NR.166 DT 20.04.2018, F.H NR.26 DT 20.04.2018 UB 33031 DT 26.04.2018
Bashkia Korce (1515) R. S. & M Korēe 1,900,000 2017-09-13 2017-09-14 82421220012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj BASHKIA KORCE (2122001) VIJEZIMI I RRUGEVE U.P NR.29 DT 01.06.2017, MIRATIM PROCEDURE,RAP.PERMBLEDHES,FORM.NJOFTIM FITUESI DT 21.06.2017,KONTRATE DT 10.07.2017 PREVENTIV, SIT.DT 21.07.2017 FAT.NR.90 DT 24.07.2017 (LIK.PJESOR PERF.) UB 30997
Bashkia Korce (1515) R. S. & M Korēe 1,266,099 2017-08-23 2017-08-24 77621220012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj BASHKIA KORCE (2122001) VIJEZIMI I RRUGEVE U.P NR.29 DT 01.06.2017,MIRATIM PROCEDURE,RAP.PERMBLEDHES,FORM.NJOFTIM FITUESI DT 21.06.2017, KONTRATE DT 10.07.2017, FAT.NR.90 DT 24.07.2017 (LIKUJDIM PJESOR) PREVENTIV, SIT.PERFUNDIMTAR UB 30997
Bashkia Korce (1515) LEONARD MIHALLARI Korēe 160,800 2017-03-21 2017-03-23 23521220012017 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE ELEKTRIKE U.P 1 DT 27.01.2017 1/1 DT 08.02.2017 P.V DT 20.02.2017 FAT.33 DT 20.02.2017 F.H 13 DT 20.02.2017 UB 30183
Bashkia Korce (1515) BLEDAR FOLLAJ Korēe 104,400 2017-02-21 2017-02-22 13121220012017 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE HIDRAULIKE U.P 3 DT 30.01.2017 P.V DT 31.01.2017 & DT 02.02.2017 FAT.39,40 DT 02.02.2017 F.H 4, 5 DT 02.02.2017 U.B 30010
Bashkia Korce (1515) LEONARD MIHALLARI Korēe 15,756 2017-02-08 2017-02-14 9021220012017 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE ELEKTRIKE FAT.418 DT 07.12.2016, F.H 118 DT 07.12.2016 FORM.NR.4 DT 07.12.2016 U.B 29949
Bashkia Korce (1515) NAIM HYSI Korēe 168,480 2016-10-12 2016-10-13 102321220012016 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj 2122001 BASHKIA KORCE MATERIALE ELEKTRIKE FAT 266 DATE 23.09.2016
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 20,274 2016-07-08 2016-07-08 69021220012016 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim - Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj BASHKIA KORCE MATERIALE PASTRIMI DHE NDRICIMI FAT.1284 DT 13.06.16
Bashkia Korce (1515) PRINC BALLIU Korēe 81,000 2016-05-12 2016-05-13 44821220012016 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj 2122001 BASHKIA KORCE MATERIALE HIDRAULIKE FAT 92 DATE 25.04.2016
Bashkia Korce (1515) SOKOL RROKAJ Korēe 75,066 2015-11-18 2015-11-18 89821220012015 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj BASHKIA KORCE SHP.PER MIREMBAJTJEN E RRJETEVE ELEKTRIKE (MAT.ELEKTRIKE) FAT.50 DT 26.10.15
Bashkia Korce (1515) SOKOL RROKAJ Korēe 89,998 2015-11-17 2015-11-17 90621220012015 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj BASHKIA KORCE SHP.MIREMBAJTJE RRJETI HIDRAULIK (MATERIALE HIDRAULIKE) FAT.380 DT 02.10.15
Bashkia Korce (1515) R. S. & M Korēe 1,165,401 2015-09-09 2015-09-10 63021220012015 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj BASHKIA KORCE VIJEZIMI I RRUGEVE TE QYTETIT FAT.157
Bashkia Korce (1515) VASKE GAQI Korēe 13,860 2015-02-26 2015-02-26 9621220012015 Shpenz.per miremb.e rrugeve, veprave ujore, rrjeteve hidraulike, elektrike, telefonike, ngrohje etj BASHKIA KORCE SHPENZ PER MIRREMBAJTJE E RRJETEVE ELEKTRIKE FAT 36 DATE 05.02.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave