Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,379 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 4,957,085.00 8 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) Panajot Pilani Korēe 18,728 2019-03-20 2019-03-21 31721220012019 Shpenzime per mirembajtjen e objekteve ndertimore 2122001 BASHKIA KORCE MBIKQYRJE: RIPARIM DHE MEREMETIM I STACIONEVE TE PYJEVE VOSKOPOJE U.P NR.61 DT 30.10.2018, FTESE PER OFERTE, P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 29.10.2018, P.V DT 01.11.2018, KONTRATE DT 02.11.2018,FAT.NR.39 DT 12.02.2019 UB35568
Bashkia Korce (1515) EUROKONSTRUKSION BG - SHPK Korēe 213,600 2017-12-22 2017-12-29 118721220012017 Shpenzime per mirembajtjen e objekteve ndertimore BASHKIA KORCE (2122001) MEREMETIME TAVANI KAPANONI I AUTOMJETEVE U.P NR.101 DT 20.11.2017, FTESE PER OFERTE, P.V DT 22.11.2017, KONTRATE DT 23.11.2017, FAT.NR.5 DT 07.12.2017, SIT.DT 07.12.2017 UB 32214 DT 22.12.2017
Bashkia Korce (1515) Pandi Sterjanaj Korēe 7,500 2017-04-05 2017-04-07 27721220012017 Shpenzime per mirembajtjen e objekteve ndertimore BASHKIA KORCE (2122001) KOLAUDIM OBJEKTI MEREMETE, LYERJE DHE PUNIME ELEKTRIKE NE BASHKI DHE RAJONE KONTRATE 20.10.2016 FAT.27 DT 14.01.2017 UB 30272
Bashkia Korce (1515) ARENA MK Korēe 21,600 2017-04-05 2017-04-06 27621220012017 Shpenzime per mirembajtjen e objekteve ndertimore BASHKIA KORCE (2122001) MBIKQYRJE OBJEKTI MEREMETE, LYERJE DHE PUNIME ELEKTRIKE NE BASHKI DHE RAJONE U.P 42 DT 27.06.2016 P.V DT 28.06.2016 FAT.15.11.2016 UB 30261
Bashkia Korce (1515) "LEKA" Korēe 2,028,130 2017-03-23 2017-03-27 24821220012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenzime per mirembajtjen e objekteve ndertimore BASHKIA KORCE (2122001) MEREMETIME LYERJE DHE PUNIME ELEKTRIKE NE BASHKI DHE RAJONE KONTRATE 09.07.2016 SITUACION PERFUNDIMTAR 05.01.2017 PROCES-VERBALE AKT-KOLAUDIMI FAT.6 DT 14.01.2017 UB 28309
Bashkia Korce (1515) ELVIS / KORCE Korēe 100,000 2016-03-15 2016-03-15 21921220012016 Shpenzime per mirembajtjen e objekteve ndertimore BASHKIA KORCE CIMENTO PER MIREMBAJTJE OBJEKTI FAT.65 DT 31.05.12 DETYRIM NJ.ADM.VOSKOP
Bashkia Korce (1515) PRINC BALLIU Korēe 2,474,607 2015-11-11 2015-11-12 86021220012015 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenzime per mirembajtjen e objekteve ndertimore BASHKIA KORCE MEREMETIME DHE LYERJE PER OBJEKTET SHKOLLORE TE NJ.ADMINISTRATIVE FAT.250, 353 DT 15.09.2015 & 21.10.2015
Bashkia Korce (1515) Oltjan Hastoēi Korēe 92,920 2015-10-15 2015-10-16 76221220012015 Shpenzime per mirembajtjen e objekteve ndertimore BASHKIA KORCE MATERIALE TE TJERA (BRAVA,FISHEKE BRAVE ETJ) FAT.15 DT 28.09.15
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave