Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,379 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,148,974.00 7 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 41,370 2018-12-27 2018-12-28 130521220012018 Udhetim jashte shtetit BASHKIA KORCE (2122001) DIETA JASHTE VENDIT TETOR NENTOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 884,384 2018-07-16 2018-07-17 65321220012018 Udhetim jashte shtetit BASHKIA KORCE (2122001) DIETA JASHTE SHTETIT QERSHOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES, VKB NR.65 DT 04.06.2018, KONF.NR.724/1 DT 06.06.2018, URDHER NR.427 DT 13.07.2018
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 96,340 2018-07-16 2018-07-17 65221220012018 Udhetim jashte shtetit BASHKIA KORCE (2122001) DIETA JASHTE SHTETIT PRILL-QERSHOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) GOLDEN TRAVEL Korēe 28,542 2017-12-28 2017-12-29 121121220012017 Udhetim jashte shtetit BASHKIA KORCE (2122001) SHP.UDHETIMI JASHTE VENDIT U.P NR.87 DT 20.10.2017, FORMULAR NR.5 DT 20.10.2017, FAT.NR.279 DT 23.10.2017 UB 32336 DT 28.12.2017
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 46,438 2017-12-28 2017-12-29 121221220012017 Udhetim jashte shtetit BASHKIA KORCE (2122001) DIETA TETOR 2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 30,420 2016-06-14 2016-06-14 61521220012016. Udhetim jashte shtetit BASHKIA KORCE (2122001) DIETA JASHTE VENDIT SHKURT MAJ 2016
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 21,480 2015-04-17 2015-04-20 22721220012015 Udhetim jashte shtetit BASHKIA KORCE 2122001 DIETA SHKURT SIPAS LISTE PAGESES
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave