Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,379 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 11,129,125.00 88 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) GRAND KORCA - SHPK Korēe 412,682 2019-08-21 2019-08-22 99321220012019 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE (2122001) AKOMODIM PER PJESEMARRESIT E AKTIVITETIT PROMOVIM I AFTESIVE KRIJUESE NE BFUSHEN E KINEMATOGRAFISE, U P.NR 517 DT 25.06.19,FTESE OFERTE,P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 25.06.19,P.V VLERS.DT 27.06.19, FAT.476 DT 15.07.19 U B
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 27,500 2019-07-22 2019-07-23 83721220012019 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE (2122001) DIETA QERSHOR KORRIK 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 152,600 2019-07-11 2019-07-12 81121220012019 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE (2122001) DIETA SHKURT KORRIK 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 210,780 2019-06-14 2019-06-17 69321220012019 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE (2122001) DIETA MUAJI MARS,PRILL,MAJ 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 6,640 2019-05-20 2019-05-21 59521220012019 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE (2122001) DIETA PRILL MAJ 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 121,200 2019-05-20 2019-05-21 59321220012019 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE (2122001) DIETA PRILL MAJ 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 15,780 2019-05-20 2019-05-21 59421220012019 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE (2122001) DIETA PRILL MAJ 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 28,640 2019-04-18 2019-04-19 44621220012019 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE (2122001) DIETA MARS 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 575,330 2019-04-18 2019-04-19 44421220012019 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE (2122001) DIETA NENTOR 2018 DERI PRILL 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 55,140 2019-04-18 2019-04-19 44521220012019 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE (2122001) DIETA JANAR PRILL 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 172,800 2019-03-07 2019-03-08 26321220012019 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE (2122001) DIETA KLUBI I FUTBOLLIT DHJETOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 6,800 2019-03-07 2019-03-08 26221220012019 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE (2122001) DIETA KLUBI I FUTBOLLIT DHJETOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 143,500 2019-03-04 2019-03-05 24021220012019 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE (2122001) DIETA JANAR SHKURT 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 2,500 2019-03-04 2019-03-05 24121220012019 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE (2122001) DIETA JANAR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) GRAND KORCA - SHPK Korēe 489,720 2019-02-20 2019-02-21 18721220012019 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE (2122001) AKOMODIM PER PJESEMARRESIT E AKTIVITETIT: KORCA OPEN AIR,U.P NR.80 DT 27.11.18,FTESE OFERTE,P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 26.11.18,P.V VLERS.DT 04.12.18,P.V SHP.FIT.DT 05.12.2018,FAT.NR.880 DT 17.12.2018 UB 35406
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 146,280 2019-02-06 2019-02-07 10621220012019 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE (2122001) DIETA TETOR 2018 - JANAR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 38,220 2018-12-27 2019-01-07 127121220012018 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE (2122001) DIETA TETOR DHJETOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 433,290 2018-12-27 2018-12-28 127021220012018 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE (2122001) DIETA SHTATOR DHJETOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 3,640 2018-12-27 2018-12-28 127221220012018 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE (2122001) DIETA NENTOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 35,280 2018-10-23 2018-10-24 104421220012018 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE (2122001) DIETA QERSHOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 340,520 2018-10-23 2018-10-24 104321220012018 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE (2122001) DIETA PRILL-TETOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) GRAND KORCA - SHPK Korēe 73,649 2018-10-17 2018-10-18 102121220012018 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE (2122001) AKOMODIM PER PJESEMARRESIT E AKTIVITETIT:DITA PA MAKINA,U.P NR.42 DT 14.09.18, FTESE PER OFERTE,P.V DT 18.09.18,ANULLIM PROC.DT 19.09.18, U.P NR.47 DT 19.09.18,P.V VLERESIMI DT 21.09.18,FAT.NR.635 DT 21.09.18,UB34358
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 5,500 2018-07-24 2018-07-25 70321220012018 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE (2122001) DIETA QERSHOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 218,420 2018-07-24 2018-07-25 70221220012018 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE (2122001) DIETA PRILL-QERSHOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 142,640 2018-06-22 2018-06-25 54321220012018 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE (2122001) DIETA PRILL-QERSHOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 17,610 2018-06-22 2018-06-25 54421220012018 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE (2122001) DIETA PRILL-QERSHOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 10,500 2018-04-25 2018-04-26 34621220012018 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE (2122001) DIETA SHKURT-PRILL 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 329,144 2018-04-25 2018-04-26 34521220012018 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE (2122001) DIETA DHJETOR 2017-PRILL 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 22,000 2018-04-25 2018-04-26 34721220012018 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE (2122001) DIETA SHKURT-PRILL 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 3,640 2018-03-21 2018-03-23 21121220012018 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE (2122001) DIETA SHKURT 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 125,640 2018-03-21 2018-03-23 20921220012018 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE (2122001) DIETA DHJETOR 2017, MARS 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 6,640 2018-03-21 2018-03-23 21021220012018 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE (2122001) DIETA SHKURT 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 11,000 2018-02-21 2018-02-22 11921220012018 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE (2122001) DIETA DHJETOR 2017, JANAR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 369,210 2018-02-21 2018-02-22 12021220012018 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE (2122001) DIETA DHJETOR 2017 - SHKURT 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 29,780 2017-12-26 2017-12-29 119121220012017 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE (2122001) DIETA NENTOR 2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 22,000 2017-12-26 2017-12-29 119321220012017 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE (2122001) DIETA NENTOR-DHJETOR 2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 37,560 2017-12-26 2017-12-29 119221220012017 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE (2122001) DIETA SHTATOR-NENTOR 2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 620,520 2017-12-26 2017-12-29 119021220012017 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE (2122001) DIETA MAJ-DHJETOR 2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 798,620 2017-11-13 2017-11-14 103721220012017 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE (2122001) DIETA SHTATOR- NENTOR 2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 19,000 2017-11-13 2017-11-14 103621220012017 Udhetim i brendshem BASHKIA KORCE (2122001) DIETA PRILL-SHTATOR 2017 SIPAS LISTE PAGESES
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave