Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,407 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,615,576.00 36 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) EUROSIG SHA Korēe 55,351 2019-08-30 2019-09-02 101421220012019 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit BASHKIA KORCE (2122001) SIGURACION I MJETEVE, U.P NR.630 DT 25.07.2019, FTESE OFERTE,DT 25 07 2019 P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 24.07.2019, P.V VLERES OFERT .DT 29.07.2019, POLICE NR.412 NR 411 NR 416 DT 30.07.2019, U B 36807 DT 30.08.2019
Bashkia Korce (1515) EUROSIG SHA Korēe 78,769 2019-07-24 2019-07-25 86321220012019 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit BASHKIA KORCE (2122001) SIGURACION MJETI, U.P NR.543 DT 28.06.2019, FTESE OFERTE, P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 27.06.2019, P.V VLERES.DT 02.07.2019, POLICE NR.350, FAT.NR.28927 DT 03.07.2019, UB 36608 DT 24.07.2019
Bashkia Korce (1515) ANSIG Korēe 48,000 2019-07-24 2019-07-25 86021220012019 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit BASHKIA KORCE (2122001) SIGURACION MJETI, U.P NR.486 DT 18.06.19, NJOF.ANULL.PROC.DT 20.06.19, U.P NR.499 DT 20.06.19,FTESE OFERTE,P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 20.06.19,P.V VLERES.DT 24.06.2019, POLICE NR.153,154 DT 25.06.2019, UB 36606 24.07.19
Bashkia Korce (1515) Atlantik - Shoqeri Sigurimesh Korēe 29,540 2018-12-26 2019-01-07 126221220012018 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit BASHKIA KORCE (2122001) SIGURACION MJETI U.P NR.81 DT 07.12.2018, FTESE PER OFERTE, P.V LLOG.F.LIMIT DT 06.12.2018, P.V VLERES.DT 12.12.2018, FAT.NR.2713 DT 12.12.2018, UB 35037 DT 26.12.2018
Bashkia Korce (1515) Albsig Korēe 43,482 2018-12-26 2018-12-28 126121220012018 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit BASHKIA KORCE (2122001) SIGURACION MJETI U.P NR.71 DT 13.11.2018, FTESE PER OFERTE, P.V LLOG.F.LIMIT DT 12.11.2018, P.V VLERES.DT 15.11.2018, FAT.NR.1677 DT 16.11.2018, UB 35035 DT 26.12.18
Bashkia Korce (1515) Atlantik - Shoqeri Sigurimesh Korēe 28,465 2018-11-02 2018-11-05 111321220012018 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit BASHKIA KORCE (2122001) SIGURACION MJETI URDHER PROK.NR.56 DT 15.10.2018, FTESE OFERTE, P.V VLERES.DT 17.10.2018, P.V FONDI LIMIT DT 12.10.2018, POLICE NR.2916 DT 17.10.2018, UB 34499 DT 02.11.2018
Bashkia Korce (1515) SIGMA INTERALBANIAN VIENNA INSURANCE GROUP Korēe 94,900 2018-09-21 2018-09-24 90221220012018 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit BASHKIA KORCE (2122001) SIGURACION MJETI, U.P NR.38 DT 10.09.2018, FTESE PER OFERTE, P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 07.09.2018, P.V VLERESIMI DT 12.09.2018, FAT.NR.432,434,435,436 DT 13/15.09.2018, UB 34163 DT 21.09.2018
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korēe 6,000 2018-08-14 2018-08-15 78321220012018 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER PAJISJE ME CERTIF.PRONESIE MJETI,REGJISTRIM MJETI ME TARGE AA403UF FAT.NR.276854369 DT 18.07.2018 URDHER NR.490 DT 13.08.2018 URDHER BLERJE NR 33918 DT 14.08.2018
Bashkia Korce (1515) ANSIG Korēe 55,300 2018-08-09 2018-08-10 76521220012018 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit BASHKIA KORCE (2122001) SIGURACION MJETI ME TARGA AA730OG AA730SK KO713A U.P NR.31 DT 20.07.2018, FTESE PER OFERTE, P.V FONDI LIMIT DT 20.07.2018, P.V VLERESIMI DT 25.07.2018, POLICE NR.72,NR 73 NR 74 DT 26.07.2018, UB 33896 DT 09.08.2018
Bashkia Korce (1515) ANSIG Korēe 29,500 2018-08-02 2018-08-06 73621220012018 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit BASHKIA KORCE (2122001) SIGURACION MJETI U.P NR.27 DT 03.07.2018, FTESE PER OFERTE, P.V VLERESIMI DT 05.07.2018, FAT.NR.63 DT 06.07.2018, UB 33850 DT 02.08.2018
Bashkia Korce (1515) ANSIG Korēe 48,000 2018-08-01 2018-08-02 72521220012018 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit BASHKIA KORCE (2122001) SIGURACION MJETI U.P NR.25 DT 22.06.2018, FTESE PER OFERTE, P.V FONDI LIMIT DT 21.06.2018, P.V VLERESIMI DT 26.06.2018, POLICE NR.55,56 DT 26.06.2018, UB 33836 DT 01.08.2018
Bashkia Korce (1515) ANSIG Korēe 73,080 2017-12-21 2017-12-27 117421220012017 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit BASHKIA KORCE (2122001) SIGURACION MJETI U.P NR.102, 103 DT 20.11.2017,FTESE PER OFERTE DT 20.11.2017, PROCES VERBALE DT 22.11.2017, FAT.NR.66, 67 DT 22.11.2017 UB 32166 DT 21.12.2017
Bashkia Korce (1515) ANSIG Korēe 66,400 2017-10-17 2017-10-18 94321220012017 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER SIGURACION AUTOMJETI ME TARGE AA904GR,AA135PT, AA714HF U.P NR 69 I FT PER OF DT 12.09.2017, P.V DT 14.09.2017 POLICE NR 89 NR 90 DT 15.09.2017 POLICE NR 93 DT 21.09.2017 U.B NR 31531 DT 17.10.2017
Bashkia Korce (1515) ANSIG Korēe 28,450 2017-10-17 2017-10-18 94521220012017 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER SIGURACION AUTOMJETIT ME TARGE AA536LN URDHER.PROKURIMI NR 68 I FTESE PER OFERTE DT 12.09.2017, PROCESVERBAL DT 14.09.2017 POLICE NR 91 DT 18.09.2017 U.B NR 31534 DT 17.10.2017
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korēe 24,000 2017-09-26 2017-09-27 88021220012017 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit BASHKIA KORCE (2122001) KONTROLL TEKNIK MJETI FAT.NR.1700326264 DT 18.08.2017 URDHER NR.628 DT 26.09.2017 UB 31389 DT 26.09.2017
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korēe 68,698 2017-08-09 2017-08-10 72521220012017 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit BASHKIA KORCE (2122001) SHLYERJE DETYRIMESH PER KONTROLLIN TEKNIK TE MJETIT ME TARGE AA 714HF, KO8491B, URDHER NR 500 DT 08.08.2017, FAT NR 1700274290 DT 17.07.2017 DHE 1700304942 DT 04.08.2017, U.B NR 31159
Bashkia Korce (1515) ANSIG Korēe 74,400 2017-08-09 2017-08-10 72421220012017 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER SIGURACION AUTOMJETI ME TARGE KO8326B, KO8327B, AA730OG, KO713A, U.P NR 61 I FT PER OF DT 31.07.2017, P.V DT 02.08.2017, FAT NR 70, 71, 72, 73 DT 02.08.2017, U.B NR 31158
Bashkia Korce (1515) ANSIG Korēe 53,700 2017-07-17 2017-07-18 63421220012017 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit BASHKIA KORCE (2122001) SIGURACION AUTOMJETI U.P NR.51 DT 07.07.2017 FTESE OFERTE DT 07.07.2017 P.V DT 11.07.2017 FAT.NR.278 DT 11.07.2017 UB 31019 17.07.2017
Bashkia Korce (1515) ANSIG Korēe 48,000 2017-06-19 2017-06-20 53321220012017 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit BASHKIA KORCE (2122001) SIGURACION AUTOMJETI U.P NR.43 DT 05.06.2017 FTESE OFERTE DT 05.06.2017 P.V DT 07.06.2017 FAT.50, 51 DT 07.06.2017 UB 30841 19.06.2017
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korēe 9,232 2017-06-19 2017-06-20 52421220012017 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit BASHKIA KORCE (2122001) TAKSA MJETI FAT.NR.1700222180, 228060901, 228060612 DT 12.06.2017 URDHER NR.363 DT 14.06.2017 UB 30837 19.06.2017
Bashkia Korce (1515) DREJT. PERGJ. E SHERB. TRANS. RRUG. Korēe 29,525 2017-03-24 2017-03-27 25021220012017 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit BASHKIA KORCE (2122001) TAKSA MJETI FAT.0824426, 215553237, 215552673 DT 10.03.2017 UB 30210
Bashkia Korce (1515) ANSIG Korēe 29,580 2016-12-16 2016-12-19 130121220012016 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit 2122001 BASHKIA KORCE SIGURACION AUTOMJETI FAT NR.SERIE 23022228 DATE 14.12.2016 U.PROK.NR.87 E FT/OFERTE DT.13.12.2016 PORCES.DT.14.12.2016 U.B.NR.1301 DT.16.12.2016
Bashkia Korce (1515) ANSIG Korēe 28,500 2016-11-03 2016-11-03 111321220012016 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit 2122001 BASHKIA KORCE SIGURACION MJETI FAT 2202918 DATE 21.10.2016
Bashkia Korce (1515) INSTITUTI I SIGURIMEVE SH.A. Korēe 28,500 2016-10-04 2016-10-04 97521220012016 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit 2122001 BASHKIA KORCE SIGURACION MJETI FAT 112 DATE 19.09.2016
Bashkia Korce (1515) ANSIG Korēe 31,700 2016-09-06 2016-09-06 88921220012016 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit 2122001 BASHKIA KORCE SIGURACION MAKINE FAT 2077466-2077467 DATE 26.08.2016
Bashkia Korce (1515) INSTITUTI I SIGURIMEVE SH.A. Korēe 56,000 2016-08-04 2016-08-05 77821220012016 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit 2122001 BASHKIA KORCE SIGURACION MAKINE FAT 103 DATE 15.07.2016
Bashkia Korce (1515) ANSIG Korēe 77,350 2016-07-12 2016-07-12 70321220012016 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit BASHKIA KORCE SIGURACION MAKINE FAT.72-76 DT 30.06.16
Bashkia Korce (1515) ANSIG Korēe 16,450 2016-05-17 2016-05-18 48721220012016 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit 2122001 BASHKIA KORCE SIGURACION MAKINE FAT 50 DATE 10.05.2016
Bashkia Korce (1515) ANSIG Korēe 23,750 2016-03-25 2016-03-25 27221220012016 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit BASHKIA KORCE SIGURACION MAKINE FAT.23 DT 15.03.16
Bashkia Korce (1515) ANSIG Korēe 48,400 2015-11-16 2015-11-17 90221220012015 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit BASHKIA KORCE & NJ.ADM.MOLLAJ SIGURACION MAKINE FAT.175, 176 DT 12.11.15
Bashkia Korce (1515) ANSIG Korēe 126,700 2015-10-21 2015-10-22 78421220012015 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit BASHKIA KORCE SIGURACION MAKINE FAT.149,148,151,152,154,150 DT 18.09.15
Bashkia Korce (1515) INSTITUTI I SIGURIMEVE SH.A. Korēe 56,964 2015-08-10 2015-08-11 50621220012015 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit BASHKIA KORCE SIGURACION MAKINE FAT.39 DT 23.07.15
Bashkia Korce (1515) ANSIG Korēe 62,000 2015-08-10 2015-08-11 50721220012015 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit BASHKIA KORCE SIGURACION MAKINE FAT.114,115, 116, 113 DT 24.07.15
Bashkia Korce (1515) INTERSIG Korēe 15,310 2015-07-08 2015-07-09 43921220012015 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit BASHKIA KORCE SIGURACION MAKINE FAT 94 DATE 02.07.2015
Bashkia Korce (1515) ANSIG Korēe 15,980 2015-04-15 2015-04-16 20221220012015 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit BASHKIA KORCE SIGURACION MAKINE FAT 1531462 DATE 07.04.2015
Bashkia Korce (1515) INSTITUTI I SIGURIMEVE SH.A. Korēe 5,600 2015-03-05 2015-03-05 11721220012015 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit BASHKIA KORCE SIGURACION MAKINE FAT 4 DATE 12.02.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave