Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,379 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 6,420,334.00 108 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 62,006 2019-08-30 2019-09-02 101221220012019 Posta dhe sherbimi korrier BASHKIA KORCE (2122001) SHERBIME POSTARE MUAJI KORRIK FAT.NR.645 NR 689 NR 727 DT 31.07.2019 URDHER NR 724 DT 29 08 2019
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 93,332 2019-07-29 2019-07-30 88421220012019 Posta dhe sherbimi korrier BASHKIA KORCE (2122001) POSTARE FAT.NR.616,627 DT 30.06.2019, URDHER NR.641 DT 26.07.2019
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 77,955 2019-06-27 2019-06-28 74621220012019 Posta dhe sherbimi korrier BASHKIA KORCE (2122001) POSTARE MAJ 2019, FAT.NR.451, 481 DT 31.05.2019
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 100,669 2019-05-17 2019-05-20 58521220012019 Posta dhe sherbimi korrier BASHKIA KORCE (2122001) POSTARE FAT.NR.336,421,365,425 DT 30.04.2019, FAT.NR.438 DT 14.05.2019
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 158,539 2019-04-25 2019-04-26 48521220012019 Posta dhe sherbimi korrier BASHKIA KORCE (2122001) POSTARE FAT.NR.302,308,254,225 DT 31.03.2019, URDHER NR.336 DT 24.04.2019
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 129,032 2019-03-25 2019-03-26 33221220012019 Posta dhe sherbimi korrier BASHKIA KORCE (2122001) POSTARE FAT.NR.203,199,148,117 DT 28.02.2019 URDHER NR.209 DT 21.03.2019
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 51,170 2019-03-12 2019-03-13 27321220012019 Posta dhe sherbimi korrier BASHKIA KORCE (2122001) POSTARE FAT.NR.42,13,98,100 DT 31.01.2019, URDHER NR.173 DT 08.03.2019
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 142,910 2019-02-12 2019-02-13 15221220012019 Posta dhe sherbimi korrier BASHKIA KORCE (2122001) POSTARE FAT.NR.1320, 1332 DT 31.12.2018, URDHER NR.79 DT 11.02.2019
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 317,724 2018-12-26 2018-12-28 126321220012018 Posta dhe sherbimi korrier BASHKIA KORCE (2122001) POSTARE FAT.NR.1116, 1121 DT 31.10.18, FAT.NR.1231, 1234 DT 30.11.2018, URDHER NR.744, 805 DT 14.11.2018, 17.12.2018
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 68,760 2018-10-22 2018-10-23 103421220012018 Posta dhe sherbimi korrier BASHKIA KORCE (2122001) POSTARE FAT.NR.1009, 1019 DT 30.09.2018, URDHER NR.658 DT 18.10.2018
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 69,087 2018-09-27 2018-09-28 93921220012018 Posta dhe sherbimi korrier BASHKIA KORCE (2122001) POSTARE FAT.NR.904, 912 DT 31.08.2018, URDHER NR.581 DT 24.09.2018
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 62,540 2018-08-24 2018-08-27 81821220012018 Posta dhe sherbimi korrier BASHKIA KORCE (2122001) POSTARE KORRIK 2018, FAT.NR.716, 748, 747, 750, 796, 807 DT 31.07.2018, URDHER NR.511 DT 23.08.2018
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 172,133 2018-07-23 2018-07-24 67721220012018 Posta dhe sherbimi korrier BASHKIA KORCE (2122001) POSTARE QERSHOR 2018, FAT.NR.691, 637, 604 DT 30.06.2018
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 58,741 2018-06-26 2018-06-27 55521220012018 Posta dhe sherbimi korrier BASHKIA KORCE (2122001) POSTARE FAT.552, 568, 571 DT 31.05.2018, URDHER NR.378 DT 25.06.18
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 170,512 2018-05-28 2018-05-29 46721220012018 Posta dhe sherbimi korrier BASHKIA KORCE (2122001) POSTARE FAT.NR.458, 454, 373 DT 30.04.2018, URDHER NR.314 DT 24.05.2018
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 236,292 2018-04-24 2018-04-25 33521220012018 Posta dhe sherbimi korrier BASHKIA KORCE (2122001) POSTARE FAT.NR.259, 358, 342, 346, 345, 348, 347, 343 DT 31.03.2018 URDHER NR.240 DT 19.04.2018
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 73,977 2018-03-26 2018-03-27 21721220012018 Posta dhe sherbimi korrier 2122001 BASHKIA KORCE POSTARE FAT.NR.232 233 231 229 230 228 236 237 238 240 DT 28.02.2018 URDHER NR.190 DT 23.03.2018
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 79,973 2018-02-21 2018-02-22 11821220012018 Posta dhe sherbimi korrier BASHKIA KORCE (2122001) POSTARE FAT.NR.53,52,121,54,109,111,110,50 DT 31.01.2018 URDHER NR.108 DT 20.02.2018
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 117,732 2018-02-08 2018-02-09 7221220012018 Posta dhe sherbimi korrier BASHKIA KORCE (2122001) POSTARE DHJETOR 2017 NR.FAT.1303, 1383, 1404, 1385, 1384, 1381, 1382, 1403 DT 31.12.2017
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 183,054 2017-12-22 2017-12-29 118621220012017 Posta dhe sherbimi korrier BASHKIA KORCE (2122001) POSTARE FAT.1180 DT 30.11.2017
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 42,814 2017-12-27 2017-12-29 120421220012017 Posta dhe sherbimi korrier BASHKIA KORCE (2122001) POSTARE FAT.1291 DT 26.12.2017, FAT.NR.1281, 1283, 1216, 1220, 1214, 1219, 1221, 1217 DT 30.11.2017 URDHER NR.883 DT 26.12.2017
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 99,956 2017-11-20 2017-11-21 106421220012017 Posta dhe sherbimi korrier BASHKIA KORCE (2122001) POSTARE FAT.NR.1067, 1158, 1142, 1157, 1156, 1140, 1141, 1139, 1138 DT 31.10.2017 URDHER NR.793 DT 17.11.2017
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 146,431 2017-10-30 2017-10-31 97421220012017 Posta dhe sherbimi korrier BASHKIA KORCE (2122001) POSTARE FAT.NR. 957, 1041, 1039, 1029, 1038, 1037, 1032, 1033, 1031, 989 DT 30.09.2017
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 61,792 2017-09-20 2017-09-21 85821220012017 Posta dhe sherbimi korrier BASHKIA KORCE (2122001) POSTARE GUSHT 2017 FAT.NR.834, 927, 926, 925, 870, 869, 871 DT 31.08.2017 FAT.NR.918 DT 31.07.2017
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 64,587 2017-08-22 2017-08-23 76421220012017 Posta dhe sherbimi korrier BASHKIA KORCE (2122001) POSTARE KORRIK 2017 FAT.766, 756, 803, 758, 757, 805, 755, 765, 804 DT 31.07.2017
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 74,013 2017-07-20 2017-07-21 65121220012017 Posta dhe sherbimi korrier BASHKIA KORCE (2122001) POSTARE FAT.592, 686, 684, 627, 628, 626, 625, 629 DT 30.06.2017 FAT.379 DT 31.05.2017
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 120,288 2017-07-19 2017-07-20 64421220012017 Posta dhe sherbimi korrier BASHKIA KORCE (2122001) POSTARE FAT.372/1, 374/1, 576, 576/1, 378/1, 378/2, 372, 374, 375, 378 DT 31.05.2017
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 130,532 2017-06-23 2017-06-27 55821220012017 Posta dhe sherbimi korrier BASHKIA KORCE (2122001) POSTARE MAJ 2017 FAT.466, 560, 450, 561, 559, 549, 550, 573, 577 DT 31.05.2017
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 164,926 2017-05-24 2017-05-25 43721220012017 Posta dhe sherbimi korrier BASHKIA KORCE (2122001) PPOSTARE FAT.291, 356, 448, 427, 449, 428, 425 DT 30.04.2017
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 1,513 2017-04-26 2017-04-27 35121220012017 Posta dhe sherbimi korrier BASHKIA KORCE (2122001) POSTARE MARS FAT.337 DT 31.03.2017
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 166,775 2017-04-24 2017-04-25 33321220012017 Posta dhe sherbimi korrier BASHKIA KORCE (2122001) POSTARE FAT.242, 336, 278, 338, 279, 277 DT 31.03.2017
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 198,210 2017-03-16 2017-03-17 21221220012017 Posta dhe sherbimi korrier BASHKIA KORCE (2122001) POSTARE FAT.125, 218, 165, 217, 164, 219, 162, 159 DT 28.02.17
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 1,862 2017-02-22 2017-02-23 13221220012017 Posta dhe sherbimi korrier BASHKIA KORCE (2122001) POSTARE FAT.97, 108 DT 31.01.2017
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 187,212 2017-02-16 2017-02-17 11421220012017 Posta dhe sherbimi korrier BASHKIA KORCE (2122001) POSTARE FAT.14, 107, 98, 109, 99 DT 31.01.2017
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 199 2017-02-06 2017-02-07 8121220012017 Posta dhe sherbimi korrier BASHKIA KORCE ( 2122001 ) SHERBIME POSTE DHJETOR 2016 LIK.FAT.NR.1320 DT.31.12.2017,URDHERI NR.40 DT.02.02.2017
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 1,030 2017-01-26 2017-01-27 5221220012017 Posta dhe sherbimi korrier BASHKIA KORCE (2122001) POSTARE FAT.1189 DT 30.11.2016
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 7,236 2017-01-24 2017-01-26 4021220012017 Posta dhe sherbimi korrier BASHKIA KORCE (2122001) POSTARE FAT.1321,1224,1228,1316 DT 31.12.2016
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 201,979 2017-01-18 2017-01-26 1921220012017 Posta dhe sherbimi korrier 2122001 -BASHKIA KORCE SHERBIME POSTARE DHJETOR 2016FAT.NR.1247: NJ.ADM.DRENOVE FAT.NR.1226,1319, NJ.ADM.VOSKOPOJE FAT.NR.1317 NJ.ADM.VOSKOP FAT.NR.1225,1318
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 972 2016-12-22 2016-12-22 132721220012016 Posta dhe sherbimi korrier 2122001 BASHKIA KORCE POSTARE FAT 1184 DATE 30.11.2016
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 20,134 2016-12-20 2016-12-20 131121220012016 Posta dhe sherbimi korrier 2122001 BASHKIA KORCE POSTARE FAT 1183/1190/1188 /1180/1182 DATE 30.11.2016
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave