Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,343 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 7,551,000.00 19 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) Ziso Marko Korēe 194,375 2016-12-30 2016-12-30 140721220012016 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat 2122001 BASHKIA KORCE KUOTE USHQIMORE PER NXENESIT ROME DHE EGJIPTIANE SHK.9 VJECARE NAIM FRASHERI FAT 46 DT 22.12.2016 KONTRATE 25.03.2016
Bashkia Korce (1515) Ziso Marko Korēe 235,312 2016-12-27 2016-12-28 135121220012016 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat 2122001 BASHKIA KORCE KUOTE USHQIMORE PER NXENESIT ROME DHE EGJIPTIANE SHK 9 VJECARE NAIM FRASHERI FAT 44 DATE 12.12.2016 KONTRATE 25.03.2016 FLETE HYRJE 121 DATE 12.12.2016 UB 27552
Bashkia Korce (1515) Ziso Marko Korēe 398,625 2016-12-01 2016-12-02 122121220012016 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat 2122001 BASHKIA KORCE KUOTE USHQIMORE PER NXENESIT ROME DHE EGJIPTIANE SHK.NAIM FRASHERI FAT 42 DATE 10.11.2016 FLETE HYRJE 108 DATE 10.11.2016 KONTRATE 25.03.2016
Bashkia Korce (1515) ELIPS 94 Korēe 612,000 2016-12-02 2016-12-02 122521220012016 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat 2122001 BASHKIA KORCE BLERJE USHQIME FAT 123 DATE 11.11.2016 FLETE HYRJE 109 DATE 11.11.2016 KONTRATE 30.06.2016
Bashkia Korce (1515) ELIPS 94 Korēe 1,384,200 2016-11-07 2016-11-08 112721220012016 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat 2122001 BASHKIA KORCE BLERJE USHQIME FAT 106 DATE 03.10.2016 FAT 107 DATE 07.10.2016 KONTRATE 30.06.2016 FLETE HYRJE 91 DATE 03.10.2016 FLETE HYRJE 94 DATE 07.10.2016
Bashkia Korce (1515) ZISO MIHO MARKO Korēe 452,563 2016-07-06 2016-07-06 68021220012016 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA KORCE KUOTE USHQIMORE PER NXENESIT ROME DHE EGJIPTIANE SHK.9-VJECARE N.FRASHERI FAT.27 DT 13.06.16
Bashkia Korce (1515) ZISO MIHO MARKO Korēe 300,563 2016-05-26 2016-05-26 54421220012016 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA KORCE KUOTE USHQIMORE PER NXENESIT ROME DHE EGJIPTIANE SHKOLLA 9-VJECARE N.FRASHERI FAT.21 DT 04.05.16
Bashkia Korce (1515) ZISO MIHO MARKO Korēe 312 2016-05-26 2016-05-26 54321220012016 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA KORCE KUOTE USHQIMORE PER NXENESIT ROME DHE EGJIPTIANE SHKOLLA 9-VJECARE N.FRASHERI FAT.21 DT 04.05.16
Bashkia Korce (1515) ZISO MIHO MARKO Korēe 219,000 2016-04-07 2016-04-08 31321220012016 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA KORCE KUOTE USHQIMORE PER NXENESIT ROME DHE EGJIPTIANE SHKOLLA 9-VJECARE N.FRASHERI FAT.13 DT 24.03.16
Bashkia Korce (1515) ZISO MIHO MARKO Korēe 361,938 2016-03-21 2016-03-23 26221220012016 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA KORCE KUOTE USHQIMORE PER NXENESIT ROME DHE EGJIPTIANE SHKOLLA 9-VJECARE N.FRASHERI FAT.7 DT 04.03.16
Bashkia Korce (1515) ZISO MIHO MARKO Korēe 221,875 2015-12-31 2015-12-31 2521220012015 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA KORCE USHQIME PER NXENESIT E SHK.N.FRASHERI FAT.34 DT 23.12.15
Bashkia Korce (1515) ZISO MIHO MARKO Korēe 263,500 2015-12-23 2015-12-24 2421220012015 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA KORCE USHQIME FAT.20 DT 01.12.15
Bashkia Korce (1515) ZISO MIHO MARKO Korēe 370,937 2015-11-23 2015-11-23 2121220012015 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA KORCE USHQIME PER NXENESIT E SHKOLLES N.FRASHERI FAT.13 DT 13.11.15
Bashkia Korce (1515) ZISO MIHO MARKO Korēe 363,125 2015-07-10 2015-07-13 1521220012015 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA KORCE BLERJE USHQIME FAT 14 DATE 15.06.2015
Bashkia Korce (1515) " G E A " Korēe 268,464 2015-07-10 2015-07-13 1421220012015 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA KORCE BLERJE USHQIME FAT 164 DATE 04.06.2015
Bashkia Korce (1515) " G E A " Korēe 521,136 2015-06-16 2015-06-16 1321220012015 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA KORCE BLERJE USHQIME FAT 155 DATE 13.05.2015
Bashkia Korce (1515) ZISO MIHO MARKO Korēe 297,375 2015-05-26 2015-05-26 821220012015 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA KORCE USHQIME FAT 1 DATE 13.05.2015
Bashkia Korce (1515) " G E A " Korēe 473,760 2015-05-22 2015-05-22 721220012015 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA KORCE BUKE FAT.140,141 DT 31.03.15, FAT.143,144 DT 01.04.15
Bashkia Korce (1515) " G E A " Korēe 611,940 2015-04-22 2015-04-23 621220012015 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA KORCE BLERJE USHQIME FAT 145 DATE 01.04.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave