Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,379 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 3,020,640.00 12 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) GJERGJEFI Korēe 147,600 2019-08-21 2019-08-22 99221220012019 Uniforma dhe veshje te tjera speciale BASHKIA KORCE (2122001) VESHJE,UNIFORMA POLICIA BASHKIAKE U.P NR.559 I FT. PER OF. DT 08.07.2019,P.V LLOG.F.LIM. DT 05.07.2019,P.V DT 10.07.2019,18.07.2019,22.07.2019,FAT. NR.206 F.H NR.56 DT 29.07.2019,U.B 36755
Bashkia Korce (1515) AMEL - E. Z Korēe 207,600 2019-05-08 2019-05-09 54421220012019 Uniforma dhe veshje te tjera speciale BASHKIA KORCE (2122001) BL.VESHJE PER SHKOLLEN SPECIALE,U.P NR.214 DT 25.03.2019,P.V LLOG.F.LIMIT DT 21.03.19,FTESE OFERTE,P.V VLERES.DT 27.03.19,P.V SHP.FITUESI DT 29.03.2019, 01/02/03/04.04.2019,FAT.NR.35 DHE F.H NR.24 DT 15.04.19,UB35952
Bashkia Korce (1515) AMEL - E. Z Korēe 262,800 2018-12-27 2018-12-28 129221220012018 Uniforma dhe veshje te tjera speciale BASHKIA KORCE (2122001) VESHJE UNIFORMA POLICIA BASHKIAKE, U.P NR.58 DT 18.10.18, FTESE OFERTE,P.V LLOG.F.LIMIT DT 17.10.18,P.V VLERES.DT 22.10.18,P.V SHP.FIT.DT 23/24/25/29/30.10.18,FAT.NR.20, F.H NR.113 DT 16.11.2018 UB 35117
Bashkia Korce (1515) Blerina Sadiku Korēe 1,012,320 2018-12-21 2018-12-24 123121220012018 Uniforma dhe veshje te tjera speciale BASHKIA KORCE (2122001) BLERJE VESHMBATHJE PER NXENESIT ROME DHE EGJIPTIANE U.P NR.31 DT 15.10.2018, MIRATM PROC.RAP.PERMB.,FORM.NJOFTIM FITUESI DT 09.11.2018,KONTRATE DT 14.11.2018,FAT.NR.824 DT 22.11.2018,F.H NR.118 DT 22.11.2018,UB34623
Bashkia Korce (1515) EURO 2001 Korēe 493,440 2018-02-16 2018-02-19 9221220012018 Uniforma dhe veshje te tjera speciale BASHKIA KORCE (2122001) VESHJE UNIFORMA SEKTORI PYJOR U.P NR.94, 100 (ANULLUAR) U.P NR.105 DT 01.12.2017,FTESE OFERTE DT 01.12.2017, P.V DT 05.12.2017, FAT.NR.52 DT 20.12.2017, F.H NR.96 DT 20.12.2017 UB 32548 DT 16.02.2018
Bashkia Korce (1515) EURO 2001 Korēe 40,960 2017-12-19 2017-12-20 116921220012017 Uniforma dhe veshje te tjera speciale BASHKIA KORCE (2122001) VESHJE, UNIFORMA POLICIA BASHKIAKE U.P NR.58 DT 25.07.2017, FTESE PER OFERTE DT 25.07.2017, PROCES VERBAL DT 27.07.2017, KONTRATE DT 28.07.2017, FAT.NR.132 DT 02.11.2017, F.H NR.80 DT 02.11.2017 UB 32101 DT 19.12.201
Bashkia Korce (1515) EURO 2001 Korēe 44,000 2017-11-30 2017-12-01 109621220012017 Uniforma dhe veshje te tjera speciale BASHKIA KORCE (2122001) VESHJE UNIFORMA POLICIA BASHKIAKE U.P NR.58 DT 25.07.2017, FTESE PER OFERTE DT 25.07.2017, P.V DT 27.07.2017, KONTRATE DT 28.07.2017, FAT.NR.132 DT 02.11.2017 (LIK.PJESOR) F.H NR.80 DT 02.11.2017 UB 31852 DT 30.11.17
Bashkia Korce (1515) EURO 2001 Korēe 137,040 2017-09-22 2017-09-25 87621220012017 Uniforma dhe veshje te tjera speciale BASHKIA KORCE (2122001) VESHJE ,UNIFORMA POLICIA BASHKIAKE U.P NR.58 DT 25.07.2017, FTESE PER OFERTE DT 25.07.2017, P.V DT 27.07.2017, KONTRATE DT 28.07.2017, FATURE NR.248 DT 23.08.2017, F.H NR.60 DT 23.08.2017 UB 31361 22.09.2017
Bashkia Korce (1515) ERVIN SADIKU Korēe 142,800 2016-09-28 2016-09-28 96721220012016 Uniforma dhe veshje te tjera speciale 2122001 BASHKIA KORCE VESHJE UNIFORMA POLICIA BASHKIAKE FAT 10 DATE 29.08.2016
Bashkia Korce (1515) Oltjan Hastoēi Korēe 170,400 2016-07-08 2016-07-08 69221220012016 Uniforma dhe veshje te tjera speciale BASHKIA KORCE VESHJE PER 30 FEMIJE TE ARSIMIT SPECIAL FAT.82 DT 15.06.16
Bashkia Korce (1515) Oltjan Hastoēi Korēe 115,800 2016-06-23 2016-06-24 65821220012016 Uniforma dhe veshje te tjera speciale BASHKIA KORCE VESHJE PER NXENESIT ROME DHE EGJIPTIANE FAT.20 DT 01.06.16
Bashkia Korce (1515) N.P.V. INTERNACIONAL KORCA SHPK Korēe 245,880 2015-12-24 2015-12-28 111321220012015 Uniforma dhe veshje te tjera speciale BASHKIA KORCE VESHJE UNIFORMA POLICIA BASHKIAKE FAT.71 DT 18.12.15
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave