Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,726 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 1,887,266.00 23 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) InfoSoft Office Korēe 175,177 2019-07-23 2019-07-24 85821220012019 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme - Kancelari BASHKIA KORCE (2122001) KANCELARI DHE LETER, U.P NR.2 DT 25.01.2019, RAP.PERMB.MIRATIM PROCEDURE,FORM.NJOF.FITUESI DT 20.02.2019,KONTRATE DT 25.02.2019,FAT.NR.279815833 DT 25.06.2019, F.H NR.44 DT 26.06.2019,BUL.NR.5,8,9 UB 35443
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 9,996 2019-07-04 2019-07-05 79921220012019 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE ZYRE DHE TE PERGJITHSHME, U.P NR.290 DT 11.04.2019,FTESE OFERTE, P.V FONDI LIMIT DT 10.04.2019,P.V VLERES.DT 15.04.2019,FAT.NR.205432586 DT 16.04.19, F.H NR.25 DT 16.04.19,UB 36455 DT 04.07.19
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 4,084 2019-06-10 2019-06-11 66721220012019 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE ZYRE DHE TE PERGJITHSHME, URDHER NR.290 DT 11.04.2019, FTESE OFERTE, P.V FONDI LIMIT DT 10.04.2019, P.V VLERESIMI DT 15.04.2019, FAT.NR.205432586 DT 16.04.19, F.H NR.25 DT 16.04.19 UB36203 DT 10.06.19
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 20,420 2019-05-13 2019-05-14 55121220012019 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme BASHKIA KORCE (2122001) FURNIZIME ME MATERIALE ZYRE DHE TE PERGJITHSHME,U.P NR.290 DT 11.04.2019,FTESE OFERTE,P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 10.04.19, P.V VLERES.DT 15.04.19, FAT.NR.205432586 DT 16.04.19, F.H NR.25 DT 16.04.19 UB 35988 DT 13.05.19
Bashkia Korce (1515) InfoSoft Office Korēe 84,812 2019-04-23 2019-04-24 45921220012019 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme - Kancelari BASHKIA KORCE (2122001) BLERJE KANCELARI DHE LETER, U.P NR.2 DT 25.01.2019, RAP.PERMB.MIRATIM PROCEDURE,FORM.NJOF.FITUESI DT 20.02.2019,KONTRATE DT 25.02.2019,FAT.NR.228968580 DHE F.H NR.5 DT 26.02.2019,BUL.NR.5,8,9 UB 35443
Bashkia Korce (1515) InfoSoft Office Korēe 90,000 2019-04-23 2019-04-24 45821220012019 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme - Kancelari BASHKIA KORCE (2122001) BLERJE KANCELARI DHE LETER, U.P NR.2 DT 25.01.2019, RAP.PERMB.MIRATIM PROCEDURE,FORM.NJOF.FITUESI DT 20.02.2019,KONTRATE DT 25.02.2019,FAT.NR.228968580 DHE F.H NR.5 DT 26.02.2019,BUL.NR.5,8,9 UB 35443
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 76,548 2018-12-27 2018-12-28 127921220012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme - Kancelari BASHKIA KORCE (2122001) BLERJE KANCELARI, LETER, U.P NR.7 DT 22.02.2018, MIRATIM PROC.RAP.PERMB.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 15.03.2018, KONTRATE DT 19.03.2018, FAT.NR.205431431 DT 19.10.18, F.H NR.99 DT 19.10.2018, UB 32782
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 212,150 2018-11-02 2018-11-05 111221220012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme - Kancelari BASHKIA KORCE (2122001) KANCELARI LETER U.P NR.7 DT 22.02.2018,RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 15.03.2018,KONTRATE DT 19.03.2018,FAT.NR.205431321 DT 03.10.18, F.H NR.90 DT 03.10.2018,UB 32782
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 60,000 2018-08-02 2018-08-03 73921220012018 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme BASHKIA KORCE (2122001) LIKUJDIM FATURA MUAJI QERSHOR 2018 PER NEVOJAT E QKB,FURNIZIME DHE MATERIALE TE TJERA ZYRE DHE TE PERGJITHSHME,URDH. DT 12.06.2018,P.V DT 12.06.2018,P.V NEN VL 100MIJE LEK,FAT. NR.205430631,F.H NR.43 DT 14.06.2018
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 9,331 2017-11-03 2017-11-06 99821220012017 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme BASHKIA KORCE (2122001) LETER SHKRIMI DHE FOTOKOPJIMI U.P NR.81 DT 03.10.2017 FTESE PER OFERTE DT 03.10.2017, P.V DT 05.10.2017, FAT.NR.1549 DT 05.10.2017, F.H NR.72 DT 05.10.2017 UB 31624 03.11.2017
Bashkia Korce (1515) InfoSoft Office Korēe 150,192 2017-08-22 2017-08-23 76821220012017 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme - Kancelari BASHKIA KORCE (2122001) KANCELARI, LETER U.P NR.62 DT 08.08.2017, FTESE OFERTE DT 08.08.2017, P.V DT 10.08.2017, FAT.NR.228921899 DT 11.08.2017 UB 31216 DT 22.08.2017
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 21,216 2017-07-13 2017-07-14 61121220012017 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme BASHKIA KORCE (2122001) LETER SHKRIMI DHE FOTOKOPJIMI U.P NR.50 DT 28.06.2017 FTESE OFERTE DT 28.06.2017 P.V DT 30.06.2017 FAT.NR.1030 DT 03.07.2017 F.H NR.46 DT 03.07.2017 UB 31004 13.07.2017
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 14,880 2017-06-08 2017-06-09 49921220012017 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme BASHKIA KORCE (2122001) LETER SHKRIMI DHE FOTOKOPJIMI U.P NR.26 DT 02.05.2017 FTESE OFERTE DT 02.05.2017 P.V DT 04.05.2017 , 05.05.2017 FORM.NJOF.FITUESI DT 08.05.2017 FAT.NR.753 DT 09.05.2017 F.H NR.33 DT 09.05.2017 UB 30765 DT 08.06.2017
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 15,552 2016-12-27 2016-12-28 135521220012016 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 2122001 BASHKIA KORCE BLERJE LETER A4PER QKB FAT 2455 DATE 09.12.2016 FLETE HYRJE 120 DT 09.12.2016 UP 82 DATE 01.12.2016 FTESE PER OFERTE 01.12.2016 POCES VERBAL VLERESIMI TE OFERTAVE 02.12.2016 PRINTIMET E SISTEMIT
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 106,464 2016-12-02 2016-12-02 122821220012016 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme - Kancelari 2122001 BASHKIA KORCE KANCELARI DHE LETER FAT 2316 DATE 17.11.2016 FLETE HYRJE 112 DT 17.11.2016 UP 78 DT 11.11.2016 FTESE PER OFERTE 11.11.16 PRCESVERBAL VLERESIMI DATE 14.11.16
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 87,780 2016-10-12 2016-10-13 102221220012016 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme - Kancelari 2122001 BASHKIA KORCE KANCELARI LETER SHKRIMI FOTOKOPIMI FAT 1956 DATE 27.09.2016
Bashkia Korce (1515) JANI & MIMOZA SULEJMANI Korēe 13,650 2016-08-02 2016-08-02 75521220012016 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme 2122001 BASHKIA KORCE BLERJE MJETE PUNE NJ.ADM.VOSKOP FATY 11 DATE 29.05.2016
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 380,376 2016-05-17 2016-05-18 48921220012016 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme - Kancelari 2122001 BASHKIA KORCE KANCELARI FAT 899 DATE29.04.2016
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 114,528 2016-03-15 2016-03-15 22521220012016 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme - Kancelari BASHKIA KORCE KANCELARI, LETER FAT.400 DT 17.02.16
Bashkia Korce (1515) JOSI BALLAURI Korēe 5,300 2016-03-15 2016-03-15 21821220012016 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme BASHKIA KORCE MATERIALE TE NDRYSHME FAT.2 DT 22.04.15 DETYRIM NJ.ADM.VOSKOP
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 140,790 2015-11-23 2015-11-23 95021220012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme - Kancelari BASHKIA KORCE KANCELARI & LETER FAT.1317 DT 05.11.15
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 28,116 2015-11-05 2015-11-06 85421220012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme - Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres BASHKIA KORCE LETER, BOJE PRINTERI FAT.1229 DT 15.10.15
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 65,904 2015-02-18 2015-02-18 7421220012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme - Kancelari BASHKIA KORCE BLERJE KANCELARI , LETER FAT 86 DATE 02.02.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave