Transaksion Thesari 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 4,500 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit. Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre. Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston çdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet çdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyçe. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojnë fondet e alokuara
  • Sa paguhet për shërbime dhe projekte të caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar çdo institucion
  • Sa para janë paguar në intervale të caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 5,153,844.00 26 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Bashkia Korce (1515) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Korçe 1,023,000 2018-12-27 2018-12-28 128621220012018 Blerje dokumentacioni BASHKIA KORCE (2122001) SHTYPSHKRIME (BLLOQE ADMINISTRATIVE) KONTRATE DT 18/22/30.10.2018,FAT.NR.473,489 DT 19/31.10.2018,FAT.NR.500,531 DT 07/27.11.2018, F.H NR.100,105 DT 19/31.10.2018, NR.109,126 DT 07/27.11.2018, URDH.NR.659,712,727,780
Bashkia Korce (1515) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Korçe 28,200 2018-10-09 2018-10-10 99021220012018 Blerje dokumentacioni BASHKIA KORCE (2122001) SHTYPSHKRIME KONTRATE DT 06.08.2018, FAT.NR.423 DT 28.09.2018, F.H NR.82 DT 28.09.2018, URDHER NR.611 DT 03.10.2018, UB 34296 DT 09.10.2018
Bashkia Korce (1515) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Korçe 108,000 2018-08-27 2018-08-28 82221220012018 Blerje dokumentacioni BASHKIA KORCE (2122001) SHTYPSHKRIME KONTRATE DT 03.07.2018, FAT.NR.351 DT 02.08.2018, F.H NR.67 DT 02.08.2018, UB 33980 DT 27.08.2018
Bashkia Korce (1515) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Korçe 160,320 2018-08-14 2018-08-15 78421220012018 Blerje dokumentacioni BASHKIA KORCE (2122001) SHTYPSHKRIME BLLOQE ADMINISTRATIVE KONTRATE DT 03.07.2018, FATURA.NR.338 DT 25.07.2018, FLETE HYRJE NR.62 DT 25.07.2018 URDHER NR.449 DT 25.07.2018 URDHER BLERJE NR 33920 DT 14.08.2018
Bashkia Korce (1515) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Korçe 725,400 2018-06-21 2018-06-22 53521220012018 Blerje dokumentacioni BASHKIA KORCE (2122001) SHTYPSHKRIME BLLOQE ADMINISTRATIVE KONTRATE DT 20.04.2018, FAT.NR.201 NR 202 DT 14.05.2018, F.H NR.32 NR 33 DT 14.05.2018 URDHER NR.337 DT 11.06.2018 U B 33543 DT 21.06.2018
Bashkia Korce (1515) KOTTI Korçe 120,000 2018-06-21 2018-06-22 53621220012018 Blerje dokumentacioni BASHKIA KORCE (2122001) BLLOQE ADMINISTRATIVE PER NEVOJAT E BASHKISE KORCE URDHERI DT 25.04.2018 PROCESVERBAL DT 26.04.2018 FATURA NR 121 NR 122 03.05.2018 FL HYRJE NR 28 NR 29 DT 03.05.2018 U B NR 33545 DT 21.06.2018
Bashkia Korce (1515) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Korçe 483,120 2018-02-08 2018-02-09 7621220012018 Blerje dokumentacioni BASHKIA KORCE (2122001) SHTYPSHKRIME KONTRATE DT 18.01.2018, FAT.NR.19 DT 25.01.2018, NR.29 DT 01.02.2018, F.H NR.4 DT 25.01.2018, NR.7 DT 02.02.2018 URDHER NR.69 DT 07.02.2018 UB 32455 DT 08.02.2018
Bashkia Korce (1515) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Korçe 13,200 2017-12-22 2017-12-29 118521220012017 Blerje dokumentacioni BASHKIA KORCE (2122001) SHTYPSHKRIME SHTOJCE KONTRATE DT 14.11.2017, FAT.NR.645 DT 05.12.2017, F.H NR.89 DT 05.12.2017, URDHER NR.877 DT 21.12.2017 UB 32213 DT 22.12.2017
Bashkia Korce (1515) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Korçe 3,960 2017-11-20 2017-11-21 107221220012017 Blerje dokumentacioni BASHKIA KORCE (2122001) SHTYPSHKRIME KONTRATE DT 18.10.2017, FAT.NR.588 DT 03.11.2017, F.H NR.81 DT 03.11.2017, URDHERN NR.789 DT 16.11.2017 UB 31771 DT 20.11.2017
Bashkia Korce (1515) KOTTI Korçe 26,400 2017-11-10 2017-11-13 102921220012017 Blerje dokumentacioni BASHKIA KORCE (2122001) BLLOQE ADMINISTRATIVE U.P NR.79 DT 05.10.2017, FTESE PER OFERTE DT 05.10.2017, P.V DT 09.10.2017, FAT.NR.204 DT 13.10.2017 UB 31680 DT 10.11.2017
Bashkia Korce (1515) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Korçe 592,800 2017-09-26 2017-09-27 88121220012017 Blerje dokumentacioni BASHKIA KORCE (2122001) SHTYPSHKRIME KONTRATE DT 07.07.2017, FAT.NR.627 DT 1109.2017, F.H NR.63 DT 11.09.2017, URDHER NR.627 DT 26.09.2017 UB 31390 DT 26.09.2017
Bashkia Korce (1515) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Korçe 109,440 2017-09-12 2017-09-13 80921220012017 Blerje dokumentacioni BASHKIA KORCE (2122001) SHTYPSHKRIME KONTRATE DT 07.07.2017, FAT.NR.440 DT 22.08.2017, F.H NR.59 DT 22.08.2017, URDHER NR.540 DT 08.09.2017 UB 31295 DT 12.09.2017
Bashkia Korce (1515) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Korçe 164,160 2017-08-04 2017-08-07 70221220012017 Blerje dokumentacioni BASHKIA KORCE (2122001) SHTYPSHKRIME KONTRATE DT 07.07.2017 FAT.NR.397 DT 25.07.2017, F.H NR.52 DT 25.07.2017, URDHER NR.481 DT 02.08.2017 UB 31138 04.08.2017
Bashkia Korce (1515) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Korçe 15,900 2017-07-19 2017-07-20 64321220012017 Blerje dokumentacioni BASHKIA KORCE (2122001) SHTYPSHKRIME KONTRATE 23.06.2017 FAT.NR.370 DT 10.07.2017 F.H NR.48 DT 10.07.2017 URDHER NR.435 DT 17.07.2017 UB 31038 19.07.2017
Bashkia Korce (1515) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Korçe 7,200 2017-06-14 2017-06-15 51121220012017 Blerje dokumentacioni BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZIME PER SHTYPSHKRIME TE LETRAVE ME VLERE SHTOJCE KONTRATE NR.271/1 PROT DT 18.05.2017 NR.2226 PROT DT 16.05.2017 FAT.NR.288 DT 30.05.2017 URDHER NR.347 DT 12.06.2017 UB 30804 DT 14.06.2017
Bashkia Korce (1515) KOTTI Korçe 55,536 2017-06-06 2017-06-07 49221220012017 Blerje dokumentacioni BASHKIA KORCE (2122001) BLLOQE ADMINISTRATIVE U.P NR.37 DT 17.05.2017 FTESE OFERTE DT 17.05.2017 P.V DT 19.05.2017 FAT.106, 107 DT 23.05.2017 F.H 39, 40 DT 23.05.2017 UB 30751 DT 06.06.2017
Bashkia Korce (1515) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Korçe 478,284 2017-02-27 2017-02-28 14521220012017 Blerje dokumentacioni BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZIME PER SHTYPSHKRIME KONTRATE 07.02.2017 FAT.48, 49 DT 20.02.2017 F.H 10, 11 DT 20.02.2017 U.B 30037
Bashkia Korce (1515) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Korçe 14,400 2016-12-23 2016-12-27 134221220012016 Blerje dokumentacioni 2122001 BASHKIA KORCE SHTYPSHKRIME TE LETRAVE ME VLERE FAT 696 DATE 13.12.2016 KONTRATE NR6345 DT30.11.2016 URDHER NR.675 DATE 16.12.2016 FLETE HYRJE 122 DATE 13.12.2016
Bashkia Korce (1515) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Korçe 240,000 2016-11-07 2016-11-08 112321220012016 Blerje dokumentacioni 2122001 BASHKIA KORCE BLERJE BLLOQE ADMINISTRATIVE FAT 616 DATE 25.10.2016 KONTRATE NR.5457 DATE 14.10.2016 FLETE HYRJE 101 DATE 25.10.2016 URDHER NR.558 DATE 28.10.2016
Bashkia Korce (1515) PROMO PRINT Korçe 8,988 2016-10-18 2016-10-18 102921220012016 Blerje dokumentacioni 2122001 BASHKIA KORCE BLLOQE ADMINISTRATIVE FAT 35 DATE 27.09.2016
Bashkia Korce (1515) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Korçe 184,800 2016-10-10 2016-10-11 100121220012016 Blerje dokumentacioni 2122001 BASHKIA KORCE SHPENZ PER SHTYPSHKRIME TE LETRAVE ME VLERE FAT 522 DATE 19.09.2016
Bashkia Korce (1515) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Korçe 267,240 2016-06-09 2016-06-09 59021220012016 Blerje dokumentacioni BASHKIA KORCE SHTYPSHKRIME FAT.295 DT 01.06.16
Bashkia Korce (1515) KOTTI Korçe 63,120 2016-06-02 2016-06-02 55321220012016 Blerje dokumentacioni BASHKIA KORCE BLLOQE ADMINISTRATIVE FAT.161 DT 23.05.16
Bashkia Korce (1515) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Korçe 12,780 2016-05-12 2016-05-13 44721220012016 Blerje dokumentacioni 2122001BASHKIA KORCE SHPENZ PER SHTYPSHKRIME TE LETRAVE ME VLERE DHE VERTETIME FAT 221 DATE 27.04.2016
Bashkia Korce (1515) SHTYPSHKRONJA E LETRAVE ME VLERE Korçe 209,364 2015-12-15 2015-12-16 104921220012015 Blerje dokumentacioni BASHKIA KORCE SHTYPSHKRIME TE LETRAVE ME VLERE FAT.568,589 DT 20.11.15 & 27.11.15
Bashkia Korce (1515) KOTTI Korçe 38,232 2015-11-23 2015-11-23 94721220012015 Blerje dokumentacioni BASHKIA KORCE BLLOQE ADMINISTRATIVE FAT.266 DT 03.11.15
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave