Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,379 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 4,131,636.00 29 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) InfoSoft Office Korēe 148,727 2019-07-24 2019-07-25 85721220012019 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres BASHKIA KORCE (2122001) BLERJE BOJE PRINTERI DHE FOTOKOPJE, U.P NR.2 DT 25.01.2019, RAP.PERMB.MIRATIM PROCEDURE,FORM.NJOF.FITUESI DT 06.03.2019,KONTRATE DT 15.03.2019,FAT.NR.279815848 DT 25.06.19,F.H NR.45 DT 26.6.19,BUL.NR.5,10,12 UB 35580
Bashkia Korce (1515) InfoSoft Office Korēe 363,750 2019-04-23 2019-04-24 45621220012019 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres BASHKIA KORCE (2122001) BLERJE BOJE PRINTERI DHE FOTOKOPJE, U.P NR.2 DT 25.01.2019, RAP.PERMB.MIRATIM PROCEDURE,FORM.NJOF.FITUESI DT 06.03.2019,KONTRATE DT 15.03.2019,FAT.NR.279808824 DHE F.H NR.20 DT 27.03.2019,BUL.NR.5,10,12 UB 35580
Bashkia Korce (1515) ALBAMEDIA Korēe 97,800 2018-12-27 2019-01-07 127821220012018 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres BASHKIA KORCE (2122001) BOJE PRINTERI DHE FOTOKOPJE, U.P NR.2 DT 25.01.2018,MIRATIM PROC.RAP.PERMB.FORM.NJOFT.FITUESI DT 23.02.2018,KONTRATE DT 07.03.2018, FAT.NR.4050 DT 19.10.2018, F.H NR.198 DT19.10.2018, UB 32710
Bashkia Korce (1515) ALBAMEDIA Korēe 70,699 2018-12-27 2018-12-28 127721220012018 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres BASHKIA KORCE (2122001) BOJE PRINTERI DHE FOTOKOPJE, U.P NR.2 DT 25.01.2018,MIRATIM PROC.RAP.PERMB.FORM.NJOFT.FITUESI DT 23.02.2018,KONTRATE DT 07.03.2018, FAT.NR.4234 DT 29.10.2018, F.H NR.104 DT 29.10.2018, UB 32710
Bashkia Korce (1515) ALBAMEDIA Korēe 174,000 2018-09-07 2018-09-10 86321220012018 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres BASHKIA KORCE (2122001) BOJE PRINTERI DHE FOTOKOPJEJE, U.P NR.2 DT 25.01.2018, MIRATIM RPOC.RAP.PERMBLEDHES, FORM.NJOFTIM FITUESI DT 23.02.2018, KONTRATE DT 07.03.2018, FAT.NR.4206 DT 02.08.2018, F.H NR.68 DT 02.08.2018, BULETIN NR.4,9,11
Bashkia Korce (1515) ALBAMEDIA Korēe 37,900 2018-08-01 2018-08-02 72921220012018 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres BASHKIA KORCE (2122001) BOJE PRINTERI DHE FOTOKOPJE U.P NR.2 DT 25.01.2018, MIRATIM PROC.RAP.PERMBLEDHES,FORM.NJOFTIM FITUESI DT 23.02.2018, KONTRATE DT 07.03.2018, FAT.NR.3380 DT 29.03.2018, F.H NR.23 DT 04.04.2018, UB 32710
Bashkia Korce (1515) ALBAMEDIA Korēe 60,000 2018-08-01 2018-08-02 72321220012018 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres BASHKIA KORCE (2122001) BOJE PRINTERI DHE FOTOKOPJE U.P NR.2 DT 25.01.2018, MIRATIM PROC.RAP.PERMB.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 23.02.2018, KONTRATE DT 07.03.2018, FAT.NR.3400 DT 30.05.2018, F.H NR.38 DT 30.05.2018 UB 32710
Bashkia Korce (1515) ALBAMEDIA Korēe 18,000 2018-07-20 2018-07-23 67621220012018 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres BASHKIA KORCE (2122001) BOJE PRINTERI DHE FOTOKOPJE, U.P NR.2 DT 25.01.2018, RAP.PERMBLEDHES, FORM.NJOFTIM FITUESI, MIRATIM PROCEDURE DT 23.02.2018, KONTRATE DT 07.03.2018, BULETIN NR.4, 9, 11, FAT.NR.3396, F.H NR.30 DT 04.05.2018, UB32710
Bashkia Korce (1515) ALBAMEDIA Korēe 47,700 2018-07-20 2018-07-23 67521220012018 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres BASHKIA KORCE (2122001) BOJE PRINTERI DHE FOTOKOPJE, U.P NR.2 DT 25.01.2018, RAP.PERMBLEDHES, FORM.NJOFTIM FITUESI, MIRATIM PROCEDURE DT 23.02.2018, KONTRATE DT 07.03.2018, BULETIN NR.4, 9, 11, FAT.NR.3598, F.H NR.25 DT 12.04.2018, UB32710
Bashkia Korce (1515) ALBAMEDIA Korēe 250,000 2018-06-05 2018-06-06 49721220012018 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres BASHKIA KORCE (2122001) BOJE PRINTERI DHE FOTOKOPJUESI, U.P NR.2 DT 25.01.2018, MIRATIM PROC.RAP.PERMBLEDHES,FORM.NJOFTIM FITUESI DT 23.02.2018,BULETIN NR.4,9,11, KONTRATE DT 07.03.2018, FAT.NR.3380 DT 29.03.2018, F.H NR.23 DT 04.04.2018
Bashkia Korce (1515) ALBAMEDIA Korēe 292,860 2018-05-18 2018-05-21 42921220012018 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres BASHKIA KORCE (2122001) BOJE PRINTERI DHE FOTOKOPJEJE U.P NR.2 DT 25.01.2018, MIRATIM PROC.FORMULAR NJOFTIM FITUESI, RAP.PERMBLEDHES DT 23.02.2018,KONTRATE DT 07.03.2018, BULETIN NR.4,9,11, FAT.NR.4490 DT 07.03.2018, F.H NR.12 DT 07.03.2018
Bashkia Korce (1515) CITRUS Korēe 83,640 2017-11-21 2017-11-22 108121220012017 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres BASHKIA KORCE (2122001) BOJE PRINTERI DHE FOTOKOPJUESI U.P NR.92 DT 07.11.2017, FTESE PER OFERTE DT 07.11.2017,P.V DT 09.11.2017,FORM.NJOFTIM FITUESI DT 10.11.2017, FAT.NR.2197 DT 13.11.2017, F.H NR.84 DT 13.11.2017 UB 31785 DT 21.11.2017
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 83,820 2017-10-17 2017-10-18 94221220012017 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres BASHKIA KORCE (2122001) BOJE PRINTERI E FOTOKOPJUES URDHER.PROKURIMI NR.70 FTESA PER OFERTE DT 12.09.2017 PROCESVERBAL DT 20.09.2017 FAT.NR.1416 DT 20.09.2017 F HYRJE NR 67 DT 20.09.2017 URDHER BLERJE NR 31530 DT 17.10.2017
Bashkia Korce (1515) AICOM Korēe 8,796 2017-06-19 2017-06-20 53521220012017 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres BASHKIA KORCE (2122001) BOJE PRINTERI U.P NR.25 DT 02.05.2017 FTESE OFERTE DT 02.05.2017 P.V DT 04.05.2017 FAT.NR.2503 DT 23.05.2017 F.H NR.41 DT 23.05.2017 UB 30842 19.06.2017
Bashkia Korce (1515) EURO INFORM Korēe 266,160 2017-05-11 2017-05-12 39021220012017 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres BASHKIA KORCE (2122001) BOJE PRINTERI & FOTOKOPJUESI U.P NR.18 DT 07.04.2017 FTESE OFERTE DT 17.04.2017 P.V DT 11.04.2017 FAT.NR.155 DT 21.04.2017 F.H NR 22 DT 21.04.2017 UB 30550 DT 11.05.2017
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 330,000 2017-03-16 2017-03-17 21521220012017 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres BASHKIA KORCE (2122001) BOJE PRINTERI DHE FOTOKOPJUESI U.P 4/1 DT 16.02.2017 P.V DT 21.02.2017 FAT.301 DT 21.02.2017 F.H 12 DT 21.02.2017 UB 30151
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 40,140 2016-12-28 2016-12-29 136721220012016 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 2122001 BASHKIA KORCE BLERJE BOJE PRINTERI DHE FOTOKOPJUES FAT 2482 DT 13.12.2016 FH 124 DT 13.12.2016 UP 85 DT 09.12.2016 FTESE PER OFERTE 09.12.16 PROCES VERBAL VLERESOMI TE OFERTAVE 12.12.2016 PRINT E SISTEMIT
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 11,400 2016-12-27 2016-12-28 135421220012016 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 2122001 BASHKIA KORCE BLERJE BOJE PRINTERI PER QKB FAT 2454 DT 09.12.2016 FLETE HYRJE 119 DT 09.12.2016 UP 83 DT 01.12.2016 FTESE PER OFERTE 01.12.2016 PROCES VERBAL VLERESIMI TE OFERTAVE 02.12.2016 PRINTIMET E SISTMIT
Bashkia Korce (1515) CITRUS Korēe 71,640 2016-11-15 2016-11-16 116821220012016 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 2122001 BASHKIA KORCE MAT FUNK PAJISJEVE TE ZYRES UP NR.68 DT.04.10.2016 FTESA DT.04.10.2016 LIK FAT NR.1750 DT.06.10.2016 FH NR.93 DT.06.10.2016 PV NR.05.10.2016 UB NR.29095 DT.15.11.2016
Bashkia Korce (1515) ALBAMEDIA Korēe 118,036 2016-08-24 2016-08-24 86021220012016 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 2122001 BASHKIA KORCE BLERJE BOJE PRINTERI DHE FOTOKOPJE FAT 5877 DATE 20.07.2016
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 16,176 2016-08-05 2016-08-05 78721220012016 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres 2122001 BASHKIA KORCE BLERJE BOJE PRINTERI FAT 1177 DATE 30.05.2016
Bashkia Korce (1515) ENDRIT ULIGAJ Korēe 408,000 2016-05-27 2016-05-27 54521220012016 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres BASHKIA KORCE BOJE PRINTERI DHE FOTOKOPJUESI FAT.5763 DT 03.05.16
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 118,200 2016-03-25 2016-03-25 27321220012016 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres BASHKIA KORCE BOJE PRINTERI DHE FOTOKOPJUESI FAT.474 DT 25.02.16
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 174,600 2015-11-23 2015-11-23 94821220012015 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres BASHKIA KORCE BOJE PRINTERI & FOTOKOPJUESI FAT.1316 DT 05.11.15
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 107,850 2015-11-05 2015-11-06 85321220012015 Kancelari - Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres BASHKIA KORCE KANCELARI, LETER FAT.1216 DT 14.10.15
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 34,200 2015-06-10 2015-06-10 35221220012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme - Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres BASHKIA KORCE BLERJE LETER DHE BOJE PRINTERI PER QKR FAT 537 DATE 25.05.2015
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 265,878 2015-05-15 2015-05-18 29221220012015 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme - Kancelari - Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres BASHKIA KORCE KANCELARI LETER BOJE PRINTERI FAT 409, 410, 413, 414 DATE 22.04.2015
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 383,100 2015-05-15 2015-05-18 29721220012015 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres BASHKIA KORCE BOJE PRINTERI DHE FOTOKOPJUES FAT 445 DATE 29.04.2015
Bashkia Korce (1515) MOND OFFICE. Korēe 48,564 2015-03-27 2015-03-30 17321220012015 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres BASHKIA KORCE BLERJE BOJE PRINTERI FAT 6697 DATE 10.03.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave