Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,379 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 28,552,833.00 44 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) HEP-2012 Korēe 44,400 2019-08-20 2019-08-21 98521220012019 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE KONSUMI PER MARKATEN E SHIJES URDHER.PROK.V NR 622 FT.OFERTE DT 23 07 2019 ,P.V F.LIM. DT 22 07 2019,P.V VL.OF DT 25 07 2019 FAT NR 90 F H NR 55 DT 26 07 2019 U B NR 36745 DT 20 08 2019
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 131,760 2019-07-29 2019-07-30 89121220012019 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE KONSUMI, U.P NR.485 DT 18.06.2019, FTESE OFERTE, P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 17.06.2019,P.V VLERES.DT 20.06.2019,P.V SHP.FITUESI DT 24/26/28.06.2019,FAT.NR.205432978 DHE F.H NR.49 DT 02.07.2019,UB 36636 29.7.19
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 28,470 2019-06-12 2019-06-13 67021220012019 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE KONSUMI, U.P NR.394 DT 15.05.2019, FTESE OFERTE, P.V FONDI LIMIT DT 14.05.2019, P.V VLERES.DT 17.05.2019, FAT.NR.205432763 DT 20.05.2019, F.H NR.34 DT 20.05.2019, UB 36229 DT 12.06.2019
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 182,802 2019-04-25 2019-04-26 49121220012019 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE KONSUMI, U.P NR.142 DT 28.02.2019, FTESE PER OFERTE,P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 27.02.2019,P.V VLRES.DT 04.03.19, P.V SHP.FITUESI DT 06/07/08.03.2019,FAT.NR.205432351 DT 11.03.2019,F.H 13 DT 11.03.2019 UB 35892
Bashkia Korce (1515) AROIL COMPANY Korēe 882,300 2019-04-23 2019-04-24 45521220012019 Karburant dhe vaj - Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim BASHKIA KORCE (2122001) BLERJE KARBURANTI, U.P NR.37 DT 19.12.2018, RAP.PERMB.MIRATIM PROCEDURE,FORM.NJOFTIM FITUESI DT 28.01.2019, KONTRATE DT 12.03.2019, FAT.NR.127,128 DHE F.H NR.14,15 DT 15.03.2019, BULETIN NR.51,5 UB 35543
Bashkia Korce (1515) NIRUPA Korēe 79,920 2018-12-27 2019-01-07 129321220012018 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim BASHKIA KORCE (2122001) MAT.PASTRIMI U.P NR.70 DT 12.11.18, FTESE PER OFERTE, P.V LLOG.F.LIMIT 09.11.2018,P.V VLERES.DT 14.11.18, FAT.NR.60 DT 15.11.18, F.H NR.112 DT 15.11.18, UB 35118
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 50,250 2018-08-27 2018-08-28 82421220012018 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE PASTRIMI U.P NR.33 DT 31.07.2018, FTESE PER OFERTE, P.V FONDI LIMIT DT 30.07.2018, P.V VLERESIMI DT 02.08.2018, FAT.NR.205430905 DT 03.08.2018, F.H NR.69 DT 03.08.2018, UB 33982 DT 27.08.2018
Bashkia Korce (1515) Selvije Abasllari Korēe 179,880 2018-08-09 2018-08-10 76421220012018 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE PER NGROHJE ( DRU ZJARRI ) U.P NR 28 DT 09.07.2018 FT OFERTE DT 09.07.2018 P V I LLOG SE FONDIT LIMIT DT 06.07.2018 P V DT 09 07 2018 P V DT 18.07 18 FAT.NR.59 DT 18.07.18, F.H NR.59 DT 18.07.18,U B 33895
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 372,963 2018-04-26 2018-04-27 35521220012018 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE PASTRIMI U.P NR.6 DT 09.03.2018, FTESE PER OFERTE, P.V DT 13/15/16/19.03.2018, FAT.NR.205430104 DT 20.03.2018, F.H NR.15 DT 20.03.2018 UB 33029 DT 26.04.2018
Bashkia Korce (1515) AROIL COMPANY Korēe 1,972,344 2018-02-09 2018-02-12 8021220012018 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim BASHKIA KORCE (2122001) BLERJE KARBURANT AMENDAMENT KONTRATE DT 19.01.2018, FAT.NR.62 DT 29.01.2018, F.H NR.05 DT 29.01.2018 UB 32406
Bashkia Korce (1515) JOSIF DELIU Korēe 1,000,000 2017-12-19 2017-12-20 116721220012017 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim BASHKIA KORCE (2122001) BLERJE KARBURANT U.P NR.16 DT 15.03.2017, MIRATIM PROCEDURE, RAP.PERMBLEDHES, FORM.NJOFTIM FITUESI DT 28.04.2017, KONTRATE DT 05.05.2017, FAT.NR.412 DT 23.10.2017, F.H NR.76 DT 23.10.2017 UB 30541
Bashkia Korce (1515) JOSIF DELIU Korēe 877,266 2017-11-08 2017-11-09 101421220012017 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim BASHKIA KORCE (2122001) BLERJE KARBURANT U.P NR.16 DT 15.03.2017, MIRATIM PROCEDURE,RAP.PERMBLEDHES,FORM.NJOFTIM FITUESI DT 28.04.2017,KONTRATE DT 05.05.2017, FAT.NR.412 DT 23.10.2017, F.H NR.76 DT 23.10.2017 UB 30541
Bashkia Korce (1515) SOLID GROUP Korēe 100,260 2017-10-17 2017-10-18 94621220012017 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim 2122001-BASHKIA KORCE MATERIALE KONSUMI (PASTRIMI) U.P NR.71 I FT. PER OF. DT 13.09.2017, P.V DT 15.09.2017, FAT. NR.125 DT 18.09.2017, F.H NR.65 DT 18.09.2017
Bashkia Korce (1515) ANDREA MATRAKU Korēe 121,800 2017-10-17 2017-10-18 94421220012017 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE PER NGROHJE ( DRU ZJARRI ) URDHER.PROKURIMI NR.72 FTESA PER OFERTE DT 15.09.2017 PROCESVERBAL DT 19.09.2017 FAT.NR.5 DT 25.09.2017 F HYRJE NR 70 DT 25.09.2017 URDHER BLERJE NR 31533 DT 17.10.2017
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 20,502 2017-08-03 2017-08-04 69421220012017 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE PASTRIMI U.P NR.54 DT 18.07.2017, FTESE OFERTE DT 18.07.2017, P.V DT 20.07.2017, FAT.NR.1107 DT 21.07.2017, F.H NR.50 DT 21.07.2017 UB 31131 03.08.2017
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 63,210 2017-05-11 2017-05-12 387921220012017 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE PASTRIMI U.P NR.22 DT 19.04.2017 FTESE OFERTE DT 19.04.2017 P.V DT 21.04.2017 FAT.681 DT 24.04.2017 F.H 23 DT 24.04.2017 UB 30551 DT 11.05.2017
Bashkia Korce (1515) JOSIF DELIU Korēe 679,880 2017-03-21 2017-03-23 23821220012017 Karburant dhe vaj - Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim BASHKIA KORCE (2122001) BLERJE KARBURANT SHTESE KONTRATE 24.01.2017 FAT.93 DT 06.03.2017 F.H 15 DT 06.03.2017
Bashkia Korce (1515) SOLID GROUP Korēe 85,140 2016-12-28 2016-12-29 136821220012016 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim 2122001 BASHKIA KORCE MATERIALE PASTRIMI U.B.NR.29762 DT.28.12.2016 U.P.NR.81 E FT./OF.DT.30.11.2016 PROCESV.DT.01.12.2016 ,PROCESV.DT.05.12.2016 LIK.FAT.NR.175 DT.05.12.2016, F./HYRJE NR.118 DT.05.12.2016
Bashkia Korce (1515) JOSIF DELIU Korēe 327,683 2016-12-27 2016-12-28 135321220012016 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim 2122001 BASHKIA KORCE KARBURANT FAT 508 DATE 19.12.2016 FLETE HYRJE NR.127 DATE 19.12.2016 KONTRATE 16.06.2016 UB 28172
Bashkia Korce (1515) JOSIF DELIU Korēe 2,011,373 2016-12-14 2016-12-14 127721220012016 Karburant dhe vaj - Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim 2122001 BASHKIA KORCE KARBURANT FAT 422 DATE 01.11.2016 KONTRATE 16.06.2016 FLETE HYRJE 104 DATE 01.11.2016 URDHER BLERJE NR.28172
Bashkia Korce (1515) JOSIF DELIU Korēe 998,647 2016-12-02 2016-12-02 122721220012016 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim 2122001 BASHKIA KORCE KARBURANT FAT 419 DATE01.11.2016 FLETE HYRJE 105 DATE 01.11.2016 KONTRATE 16.06.2016
Bashkia Korce (1515) JOSIF DELIU Korēe 2,627,204 2016-11-24 2016-11-24 120621220012016 Karburant dhe vaj - Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim 2122001 BASHKIA KORCE KARBURANT FAT 389 DATE 17.10.2016 KONTRATE 16.06.2016 FLETE HYRJE 98 DATE 17.10.2016
Bashkia Korce (1515) JOSIF DELIU Korēe 2,671,868 2016-11-07 2016-11-08 112521220012016 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim 2122001 BASHKIA KORCE BLERJE KARBURANT FAT 387 DATE 17.10.2016 KONTRATE DT 16.06.2016 FLETE HYRJE NR.96 DATE 17.10.2016
Bashkia Korce (1515) SOLID GROUP Korēe 38,400 2016-09-21 2016-09-21 95121220012016 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim 2122001 BASHKIA KORCE MATERIALE PASTRIMI FAT 110 DATE 29.09.2016
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 146,070 2016-05-25 2016-05-25 53621220012016 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim BASHKIA KORCE MATERIALE PASTRIMI FAT.1006 DT 04.05.16
Bashkia Korce (1515) "2 AT" Korēe 16,800 2016-03-15 2016-03-15 22121220012016 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim BASHKIA KORCE HIPOKLORIT NATRIUMI FAT.97 DT 07.07.15 DETYRIM NJ.ADM.VOSKOP
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 309,600 2016-02-12 2016-02-15 11521220012016 Materiale per funksionimin e pajisjeve te zyres - Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim BASHKIA KORCE BOJE PRINTERI FOTOKOPJUESI MATERIALE PASTRIMI FAT.1691,1711 DT 28.12.15 DT 31.12.15
Bashkia Korce (1515) KRISTINA BEQIRLLARI Korēe 45,600 2016-02-12 2016-02-12 11621220012016 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim BASHKIA KORCE GAZ I LENGSHEM FAT.25 DT 30.12.15
Bashkia Korce (1515) "MORAVA - L" Korēe 990,000 2015-12-24 2015-12-28 109221220012015 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim BASHKIA KORCE DRU ZJARRI FAT.165 DT 08.10.15
Bashkia Korce (1515) PINDERI Korēe 3,316,104 2015-12-24 2015-12-28 111521220012015 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim BASHKIA KORCE DRU ZJARRI FAT.375 DT 07.12.15
Bashkia Korce (1515) JOSIF DELIU Korēe 1,082,268 2015-12-18 2015-12-23 107021220012015 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim BASHKIA KORCE KARBURANT (NAFTE) FAT.424 DT 09.12.15
Bashkia Korce (1515) JOSIF DELIU Korēe 449,920 2015-12-15 2015-12-16 2121220012015 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim BASHKIA KORCE NAFTE FAT.282 DT 22.09.15
Bashkia Korce (1515) JOSIF DELIU Korēe 1,528,400 2015-11-20 2015-11-23 94421220012015 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim BASHKIA KORCE KARBURANT FAT.359 DT 03.11.15
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 273,360 2015-10-15 2015-10-15 75921220012015 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim BASHKIA KORCE MATERIALE KONSUMI PER NJ.ADM. (DETERGJENTE ETJ) FAT.1133 DT 10.09.15
Bashkia Korce (1515) JOSIF DELIU Korēe 874,295 2015-08-20 2015-08-20 55521220012015 Karburant dhe vaj - Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim BASHKIA KORCE KARBURANT FAT.125 DT 10.06.15 FAT.162 DT 07.07.15
Bashkia Korce (1515) ILIRJAN POSTOLI Korēe 143,976 2015-07-02 2015-07-03 41321220012015 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim BASHKIA KORCE MATERIALE PASTRIMI FAT 473 DATE 06.05.2015
Bashkia Korce (1515) JOSIF DELIU Korēe 732,640 2015-05-15 2015-05-18 29621220012015 Karburant dhe vaj - Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim BASHKIA KORCE KARBURANT FAT 30 DATE 09.02.2015
Bashkia Korce (1515) JOSIF DELIU Korēe 910,131 2015-04-21 2015-04-22 24221220012015 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim BASHKIA KORCE KARBURANT PER NGROHJE FAT 283 DATE 19.12.2014
Bashkia Korce (1515) KRISTINA BEQIRLLARI Korēe 34,560 2015-04-16 2015-04-17 21221220012015 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim BASHKIA KORCE GAZ PER NGROHJE FAT 16 DATE 27.03.2015
Bashkia Korce (1515) KORCA GAS Korēe 239,954 2015-03-20 2015-03-20 121220012015 Materiale per pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim BASHKIA KORCE BLERJE GAZ TE LENGSHEM FAT 20 DATE 23.02.2015
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave